Fixtures - April 14, 2024
Heracles
0:2
Heerenveen
Fortuna Sittard
0:1
Feyenoord Rotterdam
Utrecht
2:1
Go Ahead Eagles
Ajax
2:1
Twente
NEC Nijmegen
2:2
PEC Zwolle
Club Brugge
3:0
Antwerp
Kortrijk
1:2
Royal Charleroi SC
Anderlecht
2:1
Union Saint-Gilloise
Oud-Heverlee
2:1
Gent
Charlotte
3:2
Toronto
DC United
2:3
Orlando City SC
Montreal Impact
2:1
FC Cincinnati
NY Red Bulls
0:0
Chicago Fire
New York City
2:0
New England Revolution
FC Dallas
0:0
Seattle Sounders
Sporting Kansas City
2:3
Inter Miami
Minnesota United FC
1:2
Houston Dynamo
Real Salt Lake
0:0
Columbus Crew
San Jose Earthquakes
0:3
Colorado Rapids
Vancouver Whitecaps
1:3
LA Galaxy
Atlanta United
2:2
Philadelphia Union
St. Louis City SC
1:0
Austin United FC
Internacional RS
2:1
EC Bahia BA
Criciuma SC
1:1
Juventude RS
Fluminense RJ
2:2
Bragantino
Sao Paulo SP
1:2
Fortaleza CE
Vasco Da Gama RJ
2:1
Grêmio
Corinthians
0:0
Atletico Mineiro MG
Atletico Paranaense
4:0
Cuiaba Esporte Clube MT
Atletico Goianiense
1:2
Flamengo
Cruzeiro MG
3:2
Botafogo RJ
Zlín
1:1
Pardubice
SK Sigma Olomouc
1:0
FK Jablonec
FC Banik Ostrava
2:2
MFK Karvina
Viktoria Plzeň
1:0
Slavia Praha
Viking FK
1:1
SK Brann
Tromsø
0:1
Haugesund FK
Molde
2:0
Kristiansund BK
Odds BK
2:2
Sandefjord Fotball
Rosenborg
1:0
Ham-Kam
Lillestrom SK
0:5
Bodo/Glimt
Changchun Yatai
1:2
Chengdu Rongcheng
Tianjin Jinmen Tiger
0:0
Meizhou Hakka
Cangzhou Mighty Lions
3:2
Qingdao West Coast
Qingdao Hainiu
2:0
Zhejiang Greentown
Shanghai Port
4:3
Shandong Taishan
Sichuan Jiuniu
1:1
Wuhan Three Towns
Real Oviedo
1:1
CD Mirandes
Albacete Balompie
1:0
Tenerife
FC Andorra
0:2
Eibar
Burgos CF
2:1
Racing Santander
Real Zaragoza
1:1
Elche
Racing de Ferrol
2:1
Huesca
Paços de Ferreira
1:1
Nacional
CD Mafra
0:0
Feirense
Leixões
1:1
SCU Torreense
FC Porto B
0:1
UD Oliveirense
CS Maritimo Madeira
0:0
CD Santa Clara
FC Orenburg
3:1
FC Nizhny Novgorod
FC Ural Yekaterinburg
2:1
Dinamo Moskva
FC Fakel Voronezh
0:1
Rostov
Krylya Sovetov
2:0
FC Rubin Kazan
Wincrange
2:1
Erpeldange
Jeunesse Gilsdorf
1:2
Daring Echternach
Sporting Mertzig
2:1
Rupensia Lusitanos
Colmarberg
3:1
Jeunesse Schieren
Jeunesse Useldange
1:6
Feulen
Hosingen
1:1
Young Boys
Berdorf Consdorf
0:1
Norden
Luna Obercorn
1:3
Union 05 Kayl-Tetange
Kopstal 33
1:3
Munsbach
Syra Mensdorf
4:3
The Belval Belvaux
Red Black Egalité
0:4
Sandweiler
URB
2:1
Schengen
Blo-Wäiss Izeg
2:1
Jeunesse Junglinster
Kehlen
0:1
Red Star Merl-Belair
Concordia Basel
3:1
Emmenbrücke
Thun II
2:3
FC Solothurn
FC La Sarraz-Eclepens
3:2
Lausanne Sport II
Courtételle
7:1
FC Muri
FC Munsingen
3:1
FC Koniz
Portalban / Gletterens
3:2
FC Naters
FK Gornji Rahić
3:1
HNK Tomislav Tomislavgrad
Stupčanica Olovo
0:1
FK Sloboda Tuzla
FK Radnik Bijeljina
3:1
FK BSK Banja Luka
Arendal FK
2:1
Flekkeroy
Follo
4:0
Alta IF
Kjelsaas
3:1
FK Gjovik-Lyn
Kvik Halden FK
0:0
Sotra
Notodden FK
0:0
Eik Tønsberg
Düzyurtspor
3:0
Bucaspor 1928
Diyarbekirspor
2:2
Halide Edip Adivarspor
Afjet Afyonspor
3:0
Ankara Demirspor
Akhisar Belediyespor
2:1
Altinordu FK
Kirklarelispor
3:0
Serik Belediyespor
Zonguldakspor
4:1
Adiyaman 1954 SK
Kastamonuspor
0:1
Amed Sportif Faaliyetler
Iğdır FK
2:2
Derince Belediyespor
Somaspor
2:0
Genclik Spor
Fethiyespor
5:0
Isparta 32 Spor
Denizlispor
2:2
Yeni Aksarayspor
Inegolspor
1:0
Karaman Belediyespor
Erzincan Refahiyespor
0:0
Arnavutköy Belediyespor
Amasyaspor
3:3
Batman Petrolspor
Hacettepe 1945
0:2
Elazığspor
Pazarspor
2:0
Turgutluspor
Bulvarspor
2:3
Karsiyaka
Sapanca Spor Kulübü
1:2
Silifke Belediyesi Spor Kulübü
Efeler 09 Spor Futbol Kulübü
1:1
Anadolu Üniversitesi Spor Kulübü
Eynesil Belediyespor
0:3
Ergene Velimese Spor
Elaziz Belediyespor
0:0
Sultanbeyli Belediyespor
Nevsehir Belediye Spor
0:2
Adliyespor
Kestelspor
2:0
Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği Spor Kulübü
Balıkesirspor
1:1
Tokat Belediye Plevne Spor Kulübü
Catalcaspor
0:2
Sebat Gençlik Spor Kulübü
Bursa Yildirim Spor
2:2
Adana 1954 Futbol Kulübü
Mus Menderesspor
3:0
Siirt IL Ozel Idaresi Spor
Osmaniyespor
1:2
Idare Genclik
Buyuk. Tepecikspor
2:1
Akhisar Belediyespor
Fatsa Belediyespor
1:4
Silivrispor
Sivas Belediye Spor
0:2
Konya Anadolu Selcukspor
Erbaaspor
2:3
Agrispor
Darica Genclerbirligi
1:0
Kuşadası Gençlik Spor Kulübü
Bornova 1877 Sportif Yatirimlar
0:0
Kütahyaspor
Tarsus Idman Yurdu
2:5
Edirnespor
Ayvalıkgücü
4:1
Turk Metal Kirikkale
Mardin BB
0:1
Kepez Belediyespor
Gumushanespor
1:1
Aliağa Futbol AŞ
Arguvanspor
1:5
İnegöl Kafkas Gençlikspor
Küçükçekmece Sinop Spor Kulübü
2:2
Talasgücü Belediyespor
Artvin Hopaspor
0:2
Karabük İdmanyurdu
FC Tvd Slavicin
1:0
FK Novy Jicin
FC Velke Mezirici
2:4
Zdar Nad Sazavou
Meteor Prague
3:2
FC Chomutov
FK Admira Praha II
1:1
Hřebeč
Dálnice Speřice
2:2
AFC Humpolec
Líšeň II
6:0
FSC Stara Rise
Sokol Tasovice
0:0
FC Spartak Velka Bites
Tj Sokol Lanzhot
0:1
Zbrojovka Brno II
Polanka
1:2
Tj Valasske Mezirici
FK San Jv Sumperk
0:2
TJ Břidličná
FK Bospor Bohumin
2:0
FK Krnov
FC Slavoj Olympia Bruntal
0:3
TJ Unie Hlubina
FC Hlinsko
1:2
Vysoke Myto
FK Seko Louny
1:0
SK Slany
Dziugas
2:1
Futbolo Akademija Siauliai
FK Panevezys
1:2
VMFD Zalgiris
FK Zalgiris Kaunas
1:0
Dfk Dainava Alytus
CA Batna
1:0
MSP Batna
USM Annaba
2:0
USM EL Harrach
AS Khroub
2:0
AS Ain Mlila
Oued Magrane
3:1
JS Bordj Ménaïel
E Sour El-Ghozlane
2:1
MO Constantine
IB Khémis El Khechna
3:0
MC El Eulma
HB Chelghoum Laïd
2:1
Teleghma
Oued Akbou
4:0
RB Ouargla
RC Kouba
2:0
ESM Koléa
ASM Oran
0:0
NA Hussein Dey
GC Mascara
1:0
MCB Oued Sly
WA Boufarik
1:3
WA Mostaganem
SKAF Khémis Mélina
4:1
JS Ghir Abadla
RC Arbaa
1:0
Témouchent
CR Méchria
4:1
Ol. Medea
Santamarina
1:1
Kimberley Mar del Plata
Circulo Deportivo
3:1
Olimpo
Atletico Camioneros
0:2
Ciudad de Bolivar
Germinal
3:1
Sansinena
Defensores de Pronunciamiento
1:0
Defensores Belgrano VR
Villa Mitre
3:1
Sol de Mayo
Deportivo Rincón
1:0
Cipolletti
Gimnasia y Esgrima Concepcion
1:1
Douglas Haig
El Linqueno
1:0
Sportivo Belgrano
Crucero del Norte
1:0
Sarmiento de La Banda
Gutiérrez
1:0
Estudiantes San Luis
Sol de America
0:1
Central Norte
Argentino Monte Maiz
2:3
Atenas
9 de Julio
0:1
Sportivo Las Parejas
Union Sunchales
2:1
Boca Unidos
San Martin Mendoza
1:1
Huracan Las Heras
El Massira
1:4
Raja Beni Mellal
Racing de Casablanca
1:0
Khouribga
Rapide Oued Zem
0:1
Ben Guerir
Stade Marocain
1:1
Wydad Fes
Heilongjiang Ice City
0:0
Jiangxi Lushan
Qingdao Red Lions
2:3
Guangxi Pingguo Haliao
Suzhou Dongwu
1:0
Shanghai Jiading Huilong
Chongqing Tonglianglong
2:1
Guangzhou
FC Fiorentino
1:3
SC Faetano
SS Virtus
4:1
SS San Giovanni
SP La Fiorita
2:0
FC Domagnano
AC Juvenes/Dogana
1:0
SP Cailungo
Santa Fe
0:0
Atletico Nacional Medellin
Junior
1:1
Envigado
Deportes Pereira
0:0
Jaguares d. Cordoba
Boyaca Chico FC
1:2
Patriotas Boyacá
U. M. Santa Marta
2:0
Atletico FC
Atletico Huila
1:0
Real Santander
Cucuta Deportivo
1:1
Leones FC
Real Cartagena
2:1
Real Cundinamarca
Waasland-Beveren
2:0
Kfco Beerschot Wilrijk
SL16 FC (Royal Standard de Liège II)
1:2
Sérésien
Patro Maasmechelen
2:3
KV Oostende
Binah
OTR
Tambo
Kara
Espoir Tsevie
Dynamic Togolais
Gbohloe-su
Unisport
Kakadl
Gomido
Gbikinti
Doumbe
Semassi
Entente 2
ASKO
Togo-Port
OTR
3:0
Dynamic Togolais
Gbohloe-su
1:0
Binah
Semassi
0:2
Unisport
Espoir Tsevie
0:1
Entente 2
Kakadl
0:0
Tambo
Santiago Wanderers
1:1
CSD Barnechea
CD Santa Cruz
3:0
Univ. Concepción
San Marcos de Arica
0:1
Rangers de Talca
Baník Ostrava II
3:0
FC Hlucin
Pardubice II
0:3
SK Sokol Brozany
FK Admira Prague
0:2
TJ Prestice
Slavia Praha II
1:1
1. FC Karlovy Vary
Sokol Hostoun
0:3
Viktoria Plzeň II
1 SC Znojmo FK
4:0
Tatran Brno Bohunice
SK Zapy
5:1
Teplice II
Táborsko II
1:1
Motorlet
Qviding FIF
0:1
Sävedalen
FK Karlskrona
3:0
Nosaby
Enskede IK
2:1
Aatvidaberg FF
Falu BS
2:0
IFK Österåker
BK Forward
1:2
Stenungsunds IF
Hudiksvalls Forenade FF
1:1
FOC Farsta
Öckerö
3:1
Bergdalens
Kungsängen
1:0
Sandvikens AIK FK
Arameiska-Syrianska
1:1
Nykoping BIS
Mjölby
0:3
Nacka Iliria
Lödde
3:0
IFK Trelleborg
Kristianstad FC
4:1
Karlshamn
Syrianska FC
1:2
Ljungsbro
Jeunesse Esch
1:2
FC Una Strassen
Marisca Mersch
3:4
F91 Dudelange
Schifflange
0:4
Differdange FC 03
Swift Hesperange
1:2
US Mondorf-Les-Bains
Union Titus Petange
1:1
Un Kaerjeng 97
FC Victoria Rosport
2:1
FC Mondercange
FC Progres Niederkorn
2:1
Racing FC Union Luxembourg
FC Wiltz 71
1:1
CS Fola Esch
Solidarité Scolaire
00:00
CERFA
CS Le Moule
00:00
ASG Juventus de Sainte-Anne
La Gauloise
00:00
Amical Club
Jeunesse Evolution FC
00:00
Siroco Les Abymes
Dynamo Le Moule
00:00
Sporting Baie-Mahault
Phare du Canal
00:00
Etoile de Morne-à-l'Eau
USBM
00:00
AS Le Gosier
Sporting Baie-Mahault
1:0
Dynamo Le Moule
Phare du Canal
1:1
Etoile de Morne-à-l'Eau
Jeunesse Evolution FC
1:1
Solidarité Scolaire
TAC'90
1:1
LFC
Sparta '25
2:2
't Zand
Van Onderaf Begonnen Goirle
2:1
Moerse Boys
Erp
1:0
Emplina
Sarto
1:1
EFC
RBC
7:0
TOP Oss Amateurs
IVV Landsmeer
1:3
Kolping Boys
Velsen
0:0
Vitesse '22
Hoofddorp
4:1
Fortuna Wormerveer
Hillegom
2:1
AGB
GRC Groningen
1:0
VKW
RKSV Mierlo-Hout
8:0
Sportclub '25
Susteren
3:2
De Ster
EHC
Minor
SV Deurne
2:1
Volharding
SHH Herten
2:4
Chevremont
BSV Limburgia
0:2
SV Valkenswaard
SV Grol
2:4
FC Dalfsen
CD Aguila
4:2
CD Luis Angel Firpo
Santa Tecla FC
1:1
Alianza FC (Slv)
CD FAS
0:2
CD Dragon
Once Deportivo
1:0
Jocoro
CD Fuerte San Francisco
5:2
CD Platense Municipal Zacatecoluca
Umea FC
5:2
IF Karlstad
Örebro Syrianska
3:2
Friska Viljor FC
FBK Karlstad
4:2
IFK Stocksund
Hammarby Talang
5:0
Assyriska FF
Norrby IF
1:2
Ariana
Torns IF
1:0
Oskarshamns AIK
FC Trollhattan
1:3
Tvaakers IF
FK Rabotnicki Skopje
2:0
Vardar Skopje
FC Struga Trim Lum
2:2
FK Bregalnica Stip
Shkendija 79 Tetovo
6:1
FK Sileks Kratovo
FC Kastoria
0:2
APS Zakynthos
AE Mykonos
4:1
APS Erani Filiatras FC
AGS Vyzas Megaron
2:2
Rhodos FC
Ypatou
4:0
AO Agia Paraskevi
Ermis Zonianon
3:2
Apollon Smirnis
AS Aris Petroupolis 1926
1:2
Proodeftiki
AO Ellopiakos
1:0
Chaidari AO
Ilisiakos FC
2:1
Peramaikos
Ethnikos Piraeus
2:0
Panionios
Agios Nikolaos
2:2
Almyros Gaziou
PAO Atromitos Piraeus
0:2
Panathlitikos Omililos Atsaleniou
Episkopi FC
2:2
Fostiras FC
Missolonghi
1:4
FC Korinthos
Ialysos
2:1
Panelefsiniakos Elefsinas
Ermionidas
0:3
Thyella Rafinas Apo
Marko
1:0
PAO Vardas
Panegialios FC
0:1
Panargiakos
AO Asteras Petriti
3:0
Fikis
Lefkimmi
0:2
Ethnikos Neou Keramidiou
Eordaikos 2007
3:0
Magnisiakos AEV
Thesprotos
3:1
Pierikos FC
GAS Svoronou
0:2
Thyella Katsikas
Nea Artaki
4:1
Astir Lianokladi
Vataniakos FC
1:3
Anagennisi Artas
Trikala
1:0
AE Kileler
Megas Alexandros Agia Marinas
1:2
Niki Efkarpias AMO
AO Chaniotis
1:2
Apollon Paralimniou FC
Thermaikos Thermis
1:1
Nestos Chrisoupolis
MGS Orestis Orestiadas
0:2
Aris Petinos
Aris Avatou
3:2
Doxa Dramas
PAO Kristonis FC
2:0
Aetos Varvaras
Thyella Sarakinoi
0:3
Poseidon Nea Michaniona
Anagennisi Epanomis FC
0:1
Panthrakikos
União RS
0:1
Brasil Farroupilha
Veranopolis RS
0:1
Gremio Esportivo Gloria RS
EC Pelotas RS
0:1
Inter Santa Maria
Clube Esportivo Aimore RS
1:1
Clube Esportivo Lajeadense RS
Passo Fundo
2:1
Cruzeiro de Porto Alegre RS
Medeama
1:0
Legon Cities
Samartex
3:2
Berekum Chelsea
Bechem United
3:2
Real Tamale United
Nations Football Club
2:2
Bofoakwa Tano
Dreams
2:0
Asante Kotoko
Aduana Stars
1:0
Heart of Lions
Nsoatreman
1:1
Accra Great Olympics
Mixco
0:0
Cobán Imperial
Antigua GFC
1:0
Xelajú
Zacapa Tellioz
2:0
Deportivo Coatepecano IB
Achuapa
2:0
Malacateco
Juliana '31
2:2
Halsteren
Orion
2:1
UDI '19
Dongen
1:3
Venray
HBS
1:2
RKAVV
LONGA '30
4:2
MASV
Best Vooruit
2:0
Kruisland
HVCH
0:3
RKSV Nuenen
Unitas 30
0:2
EVV Echt
KS Wisla Pulawy
1:3
MKP Kotwica Kolobrzeg
Zaglebie II Lubin
2:0
Radunia Stezyca
GKS Jastrzebie Zdroj
2:0
SKRA Częstochowa
Nõmme United II
09:00
Raplamaa
FC Tallinn II
10:00
Helios
Rakvere JK Tarvas
10:00
Ararat
Maardu Linnameeskond
2:0
FCI Tallinn
Tabasalu Ulasabat
1:2
Hiiumaa
Laagri II
0:2
Paide III
Tallinna FC Zapoos
3:1
Tallinna FC Flora III
NPM Silmet
1:2
Tartu Kalev II
Tartu Welco II
2:5
FC Puuma
Blaublitz Akita
0:0
Fagiano Okayama
Yokohama
2:0
Fujieda MYFC
Renofa Yamaguchi
4:0
ThespaKusatsu
Roasso Kumamoto
3:3
Ventforet Kofu
Biwako Shiga
2:0
Maruyasu Okazaki
Reinmeer Aomori
1:1
Veertien Mie
Verspah Oita
2:3
TIAMO Hirakata
Suzuka Point Getters
0:0
Criacao Shinjuku
Tokyo Musashino City
1:1
Okinawa SV
Busan Transportation
1:3
Hwaseong
Yangpyeong
1:1
Gangneung City
Ulsan Citizen
0:2
Siheung Citizen
Yeoju Citizen
1:5
Gyeongju HNP
FC Taraz
0:2
FC Ordabasy
Akademia Ontustyk
1:2
Kyzyl-Zhar
FC Aktobe
1:0
FC Zhetysu
FK Yelimay Semey
2:1
Shakhter Karagandy
Grecia
0:1
Deportivo Saprissa
Puntarenas
2:1
Sporting San José
Cartaginés
3:1
San Carlos
Santos de Guápiles
0:4
Herediano
Pérez Zeledón
0:1
Alajuelense
Marineros de Puntarenas
1:2
Escorpiones Belén
Jicaral
3:0
Limón Black Star FC
Uruguay
1:1
Asociación Deportiva Sarchí
Marsa
3:0
Pieta Hotspurs
Tarxien Rainbows
3:1
Msida Saint Joseph
Zebbug Rangers
4:0
Luqa St. Andrew's
Fgura United
1:1
Zejtun Corinthians
Kazincbarcika
0:1
Nyiregyhaza Spartacus
Ajka
0:1
Aqvital
Gyirmot
2:1
BVSC-Zuglo
Budafok
2:1
Gyori ETO
Szeged
2:1
Haladas
MTE
0:2
Honved
Pecs
1:0
Tiszakecske
Soroksar
2:0
Siofok
Ferencváros II
3:0
Érdi VSE
Paksi SE II
2:4
PTE-PEAC
SC Sopron
2:1
Puskás II
Győri ETO II
4:1
Zalaegerszegi TE II
Honvéd II
1:0
Szeged-Csanád Grosics Akadémia II
Kecskeméti TE II
1:2
Hódmezővásárhely
Kisvárda II
0:0
Putnok VSE
Újpest II
3:1
Egri FC
Rakospalotai EAC
1:2
Cigand SE
Majosi
0:4
Kaposvari Rakoczi FC
Ivancsa KSE
4:0
Dunaujvaros Palhalma Agrospecial SE
Nagykanizsa
2:0
Gárdony
Szekszardi UFC
0:0
Szentlorinc SE
Dunaföldvári FC
1:1
Fehérvár II
Komárom
1:1
Balatonfüredi
Haladás VSE
4:6
Budaorsi SC
Csornai SE
1:2
Dorogi FC
Veszprem FC
1:2
Bicskei
FC Tatabanya
1:0
III Ker Tue Upe
Martfűi LSE
3:4
Körösladány
Dabas
0:3
Bekescsaba 1912 Elore
BKV Elore
0:3
Esmtk Budapest
BSS Monor
4:1
Cegledi VSE
Füzesgyarmati
1:5
Budapesti Vasas SC II
Penzugyor SE
0:1
Szolnoki MAV FC
DEAC
0:0
Diósgyőr II
Senyo Carnifex FC
0:0
Tiszafuredi VSE
Salgótarjáni BTC
2:1
Tiszaujvaros
FC Hatvan
0:3
Debrecen II
Karcag SE
3:0
Gyöngyös
MTK Hungária FC II
0:0
Mohácsi TE
Mtarfa
7:0
Kalkara
Mqabba FC
3:1
Mdina Knights
Qrendi
1:3
Mellieha
Rabat Ajax
2:1
Pembroke Athleta FC
Birzebbuga
2:1
Xghajra Tornados
Siggiewi
1:1
St. Venera
Gharghur
1:5
San Gwann FC
Alvarado
0:1
Deportivo Maipu
All Boys
1:0
Talleres Remedios
Deportivo Moron
0:2
Colon
Tristan Suarez
1:3
Quilmes
Arsenal de Sarandi
0:0
San Telmo
Guillermo Brown
0:3
Chacarita Juniors
Gimnasia y Tiro
1:0
Mitre
Racing Cordoba
1:1
Ferro Carril Oeste
Guemes
1:1
Gimnasia Jujuy
APIA Leichhardt Tigers
04:30
Sydney United
Blacktown City
05:00
Central Coast II
Western Sydney W. II
05:00
St George City FA
Rockdale City Suns
06:00
Sydney Olympic
Vahr-Blockdiek
0:9
Werder Bremen II
Hemelingen
1:2
Union Bremen
Oldenburger
4:4
Lübeck II
VfR Neumunster
2:0
Dornbreite Lübeck
Rotenburger SV
3:2
Eilvese
Diefflen
0:4
Engers
Rugenbergen
0:3
Altona
SC Freital
3:1
Krieschow
Halberstadt
2:0
Ludwigsfelder
VfL Halle
0:0
FSV Motor Marienberg
Auerbach
4:1
Magdeburg II
ETSV Hamburg
3:3
Victoria Hamburg
Alsterbrüder
2:6
Paloma
Niendorfer
1:2
HEBC
Hertha Zehlendorf
4:1
Eintracht Mahlsdorf
Staaken
2:0
Makkabi
Sparta Lichtenberg
6:1
TSG Neustrelitz
FSV Union Furstenwalde
0:4
Lichtenberg
Hertha 06
Dynamo Schwerin
Germania Teveren
1:3
Porz
BCV Glesch / Paffendorf
Schafhausen
Borussia Freialdenhoven
2:2
Frechen
Hennef 05
1:3
Siegburger SV
TVD Velbert
SV 19 Straelen
Ratingen SV Germania 04/19
3:4
Mülheimer
SpVg Schonnebeck 1910
5:1
SW Essen
VfB Homberg
4:0
Meerbusch
Türkspor Augsburg
0:1
Kirchanschöring
SV Blau Weiß Bornreihe
1:2
Arminia Hannover
Germania Egestorf/Langreder
0:2
Heeslinger SC
VfV Hildesheim
3:1
Lupo-Martini
SSV Vorsfelde
2:2
Schöningen
SV Gonsenheim
3:1
Wormatia
Union Tornesch
1:1
WTSV Concordia
Sasel
4:1
Buchholz
Komet Arsten
1:2
TuRa Bremen
Blumenthaler SV
1:2
Woltmershausen
Sprockhövel
4:1
Bövinghausen
Sportfreunde Siegen
2:0
Preußen Münster II
RW Walldorf
5:2
KSV Baunatal
Gievenbeck
2:3
Türkspor Dortmund
Vreden
3:1
Victoria Clarholz
ASC Dortmund
3:4
SV Westfalia Rhynern
Brünninghausen
3:3
Ennepetal
Wattenscheid
2:0
Schermbeck
Bonn-Endenich
1:1
Hürth
Erkenschwick
0:2
Sportfreunde Lotte
BW Königsdorf
2:1
Fortuna Köln II
Eintracht Hohkeppel
3:0
Vichttal
Inter Turkspor Kiel
2:3
Union Neumünster
SC St. Tönis 11/20
0:1
Hilden
Büderich
1:1
Union Frintrop
Finnentrop / Bamenohl
5:2
Eintracht Rheine
Costa del Este
4:2
Árabe Unido
Veraguas FC
2:1
UMECIT FC
Sporting San Miguelito
2:1
Tauro
Plaza Amador
1:1
Alianza
Dnepr Rohachev
0:1
Dinamo Minsk II
FC Baranovichi
2:1
Lokomotiv Gomel
FC Molodechno Dussh4
3:1
BATE II
Torpedo BelAZ II
2:3
FC Slonim
Verdes
1:0
Benque United
Bandits
7:3
Wagiya
Benque United
3:0
Port Layola FC
Progresso FC
0:1
Verdes
Altitude
1:0
Police United
Vikingur Gota
2:1
Skala IF
HB Torshavn
1:0
KI Klaksvik
Eb/Streymur
5:0
IF Fuglafjordur
NSI Runavik
1:0
B36 Torshavn
TelOne
2:3
Yadah
Simba Bhora FC
1:0
Dynamos
Chegutu Pirates
2:1
Hwange
CAPS United
1:1
Kariba
Arenel Movers
2:2
FC Platinum
Mercedes
0:4
Ituzaingo
Deportivo Espanol
0:0
Defensores de Cambaceres
Leandro Nicéforo Alem
1:1
Deportivo Paraguayo
Juventud Unida
0:1
Berazategui
Lugano
0:0
Sportivo Barracas Bolivar
Central Córdoba
1:0
El Porvenir
Atletic Club Escaldes
1:0
FC Ordino
FC Santa Coloma
4:0
CE Carroi
Futbol Club Pas de la Casa
0:1
Inter Club de Escaldes
Atlètic Amèrica
0:5
CF Esperança d'Andorra
FBC Melgar
2:0
Carlos Mannucci
Sport Boys
1:2
Universitario de Deportes
Universidad Cesar Vallejo
3:1
Comerciantes Unidos
Nueva Concepción
3:1
Quiché
Santa Lucía Cotzumalguapa
1:0
Marquense
Sololá
0:3
Democracia
Iztapa
4:1
Juventud Copalera
Cuilapa FC
4:1
Deportivo Fraijanes
Aurora
2:1
Deportivo Barberena FC
San Benito
1:0
Heredia
Juventud Pinulteca
1:2
Sacachispas
Unión Española
4:2
Everton de Vina Del Mar
Deportes Iquique
2:3
Universidad Católica
Universidad Chile
1:1
Coquimbo Unido
O`Higgins
0:0
Huachipato
Nublense
0:2
Palestino
Lorentzweiler
1:1
FC Mamer 32
CS Grevenmacher
0:3
Berdenia Berbourg
FC Rodange 91
3:0
US Rumelange
US Hostert
2:2
Alisontia Steinsel
Résidence Walferdange
2:0
Blô-Weiss Medernach
FC Jeunesse Canach
1:2
Avenir Beggen
FC Etzella Ettelbruck
0:0
Yellow Boys Weiler
Fenixx BeigHum
3:1
Sporting Kampenhout
RSC Beaufays
1:1
Ster-Francorchamps
UCE Liège
0:1
Aubel
RCS Stavelotain
1:2
FC Eupen
Sart-Lez-Spa
1:1
RSC Tilffois
JS Fizoise
1:2
Mélen-Micheroux
Malmundaria
13:00
Hombourg
FC Du Geer
3:0
Trooz
Union Flémalloise
4:4
Hannut
Molenbaix
2:3
Gosselies Sports
RUS Courcelles
0:2
SG-Tertre-Hautrage
Ransart
4:2
Nechin
PAC Buzet
2:2
Péruwelz
Gerpinnes
6:1
Naastois
Soignies Sports
0:3
Antoing
Gilly
1:4
Neufvilles
Sporting Club Jemappes
2:1
Hornu
La Roche
0:1
RUS Érezée
Ethe Belmont
2:1
Sartoise
K.Racing Waregem
2:0
Sparta Heestert
Ardooie
1:0
Bredene
Lauwe
5:0
Oostnieuwkerke
SK Westrozebeke
3:1
Excelsior Zedelgem
Grez-Doiceau
3:3
R Leopold Uccle FC
Genappe
3:0
NSeth Berchem
BX Brussels
1:2
Kosova Schaerbeek
Union Lasne-Ohain
2:4
Sporting Bruxelles
Amicii Bruxelles
0:5
R Racing Club de Waterloo
Saint-Michel
1:2
Saint-Josse
Spy
1:0
Grand-Leez
Fernelmont-Hemptinne
3:2
Flavion-Morialmé
Rochefort II
5:1
Union Bossière Gembloux
Beauraing
3:4
Royal Anhée FC
Linden
2:3
Herent
Turkse Rangers
1:1
Torpedo Hasselt
Liedekerke
0:2
Bertem-Leefdaal
Eendracht Maasmechelen
1:2
Meeuwen
KFC Eppegem
2:2
Elewijt
Sporting Nevok Gruitrode
2:3
Zonhoven United
Olympia SC Wijgmaal
2:1
Eendracht Mazenzele Opwijk
Hoegaarden-Outgaarden
1:1
Stade Bierbeek
WS Schorvoort
2:2
Loenhout
Ranst
4:0
Ternesse
Sporting Tisselt
2:0
SK 's Gravenwezel-Schilde
Bevel
1:1
Zandhovense
Mariekerke
1:1
KBSK Retie
Drongen
0:0
Munkzwalm
Lembeke
1:0
Haasdonk
SK Denderhoutem
3:2
Lokeren Doorslaar
Zeveren Sportief
2:1
DT Borsbeke
Kleit Maldegem
3:0
Destelbergen
Brisbane Roar II
05:00
Peninsula Power
SC Wanderers
05:30
Gold Coast Knights
Olympic
06:30
Rochedale Rovers
Moreton City Excelsior
06:30
Lions
Sainte-Rose
1:2
SS La Gauloise
Saint-Louis
2:1
Ravine Blanche
JS Piton Saint-Leu
1:1
SS Jeanne D Arc
Excelsior
4:0
AS Saint Louisienne
Saint-Denis
2:1
Trois Bassins FC
Saint-Pauloise
7:0
AS Sainte-Suzanne
Js Saint-Pierroise
3:2
La Tamponnaise
Hertha BSC II
1:0
Luckenwalde
Hansa Rostock II
2:1
SV Babelsberg
Chemie
2:2
Carl Zeiss Jena
Hamburger SV II
1:1
Phönix Lübeck
Mainz II
1:1
VfB Stuttgart II
Eintracht Norderstedt
0:1
BW Lohne
Teutonia 05
3:3
St. Pauli II
Bremer SV
1:0
Hannover 96 II
FK Ryazan
00:00
Akademiya Tambov
FK Yenisey Krasnoyarsk II
00:00
Znamya Truda
Saturn Ramenskoye
00:00
Spartak-2 Moscow
Dinamo Moskva II
00:00
FC Zenit-2 St Petersburg
FC Chertanovo Moscow
00:00
FK Rodina-m (FK Rodina Moskva III)
FK SKA-Khabarovsk II
3:0
FK Dinamo Vladivostok
FK Alaniya Vladikavkaz II
1:7
Rostov II
Kvant
0:5
FC Strogino Moscow
FK Kolomna
0:2
Arsenal Tula II
FK Kosmos Dolgoprudny
1:1
Zenit Penza
Salyut Belgorod
0:2
FK Kompozit Pavlovsky Posad
FC Tver
1:1
FK Irkutsk
FK Orel
1:2
Khimki II
Dinamo Vologda
1:0
Zvezda St. Petersburg
FC Torpedo Vladimir
1:4
FK Baltika BFU imeni Immanuila Kanta
Nizhny Novgorod II
0:1
Sokol Kazan
FC Sokol Saratov
0:2
Torpedo Moskva
Arsenal Tula
1:0
SKA Khabarovsk
Urozhay Krasnodar
1:2
FC Kamaz Naberezhnye Chelny
Rodina Moskva
2:0
Leningradets
FK Rubin Kazan Women
FK Krylya Sovetov Samara Women
CSKA Women
4:2
Chertanovo Moscow Women
Spartak Women
2:0
Yenisey
FK VDV Ryazan Women
0:1
Zvezda-2005 Women
Zenit Women
3:0
Krasnodar Women
Rostov
0:4
Lokomotiv Women
St. Pauls United
3:0
Trafalgar Southstars
Garden Hotspurs
1:1
Conaree United
St. Peters
2:0
C.C.C. Bath United
Sporting West Harelbeke
2:2
KSV Oudenaarde
K Olsa Brakel
2:3
Eendracht Aalst
FC Gullegem
2:0
KVV Zelzate
Ganshoren
2:0
RFC Tournai
RRC Hamoir
0:3
RFC Union La Calamine
Entente Acren Lessines
4:0
Stockay-Warfusée
Warnant
0:0
Union Saint-Gilloise II
Rebecq
1:1
FC Tubize
K Londerzeel SK
0:0
K Sportclub Tongeren
K Rupel Boom FC
1:1
Koninklijk Diegem-Sport
Voorde Appelterre
2:2
Wetteren-Kwatrecht
Ayacucho FC
0:1
Universidad San Martin
UCV Moquegua
2:0
CC Deportivo Municipal
Deportivo Llacuabamba
Juan Aurich de Chiclayo
Atlético La Cruz FC
2:1
Deportivo Petare
Atlético El Vigía
2:2
Aragua FC
Urena SC
1:1
Fundación Lara Deportiva
Dinamo Puerto La Cruz
3:1
Bolívar SC
Pineto
1:2
Juventus II
Fermana FC
2:1
AS Lucchese Libertas 1905
Olbia
0:3
Pescara
AS Giana Erminio
0:1
Triestina Calcio
Ancona 1905
3:1
Sestri Levante
Virtus Entella
1:2
Spal 2013
Latina
1:2
Asd Turris Calcio
Casertana FC
2:1
AZ Picerno
Gubbio
0:0
Pontedera
Carrarese Calcio 1908
3:0
Rimini
Mantova 1911
1:2
Vicenza
Catania
1:0
Messina
SS Monopoli 1966
1:2
SS Taranto 1927
Audace Cerignola
3:0
Virtus Francavilla
Vis Pesaro
1:0
Perugia
Portici
0:5
Trapani 1905
Atletico Uri
2:1
Asd Nocerina 1910
San Marzano
1:1
Budoni Calcio
Montebelluna
0:0
UC Montecchio Maggiore
Luparense
0:1
Treviso
Dolomiti Bellunesi
1:2
Union Clodiense
Bassano Virtus
0:2
Breno
SCD Ligorna 1922
0:3
SSD Unione Sanremo
ASD Alcione
2:1
Bra
Vado
2:1
Voghera
Alba Calcio
3:3
Chieri
Albenga
1:2
ASD Chisola Calcio
RG Ticino
2:0
Derthona
AC Asti
0:0
AC Gozzano
Borgosesia
2:1
Lavagnese
Città di Varese
1:1
FC Pinerolo
US Fezzanese Calcio
1:0
PDHAE
SSD FC Bikkembergs Fossombrone
1:1
Atletico Ascoli
Sambenedettese
0:1
Campobasso
San Nicolò
0:0
Chieti
Avezzano Calcio A.S.D
3:1
Vigor Senigallia
United Riccione
2:0
Matese
Vastogirardi
0:1
Aquila
Termoli Calcio
2:1
Real Monterotondo Scalo
Fano
1:0
Roma City
Sora
5:0
SSD Tivoli Calcio 1919
Mezzolara
0:0
Aglianese
Sammaurese
0:3
AC Carpi
ASD Calcio Certaldo
1:6
Corticella
Prato
1:1
Asd Fanfulla
Imolese Calcio
0:2
Lentigione
Progresso
0:4
Ravenna FC 1913
AC Pistoiese
0:3
Sangiuliano City
Borgo San Donnino
1:1
Sant'Angelo
Forlì
3:0
ASD Victor San Marino
AC Palazzolo
2:0
Virtus Ciserano Bergamo
AC Ponte San Pietro-Isola
0:1
Brusaporto
Desenzano Calvina
2:0
Casatese
Caldiero Terme
2:1
Castellanzese
Piacenza
0:0
Clivense
Arconatese
1:1
Folgore Caratese
Crema
0:1
Real Calepina
Caravaggio
3:2
SS Tritium
AC Legnano 1913
1:1
Varesina
Club Milano
0:0
Villa Valle
SS Matera Calcio SRL
2:0
Ssd Fidelis Andria 2018
Gallipoli Calcio
0:3
Gravina
Gelbison Vallo D L
0:3
AC Nardo
Bitonto
2:0
USD Palmese
Manfredonia Calcio
0:0
Rotonda
Paganese Calcio 1926
1:2
Team Altamura
US Citta Di Fasano
1:2
Angri
Lamezia Terme
Akragas
ASD La Fenice Amaranto
5:0
A.S.D. Canicattì
Siracusa
3:1
US Castrovillari Calcio
Gioiese
2:2
Città Di Sant’Agata
Igea Virtus Barcellona
4:0
Locri 1909
Ssd Acireale Calcio 1946
1:1
Afragolese
Licata
2:0
ASD Ragusa Calcio
San Luca
0:1
US Vibonese Calcio
ASD Mori Santo Stefano
1:3
Cjarlins Muzane
Sansepolcro Calcio
1:2
Ghivizzano Borgo Mozzano
AS Figline
2:1
Livorno
Tau Altopascio
2:1
Mobilieri Ponsacco
Orvietana Calcio
1:3
Pianese
Seravezza
1:2
Poggibonsi
US Grosseto
3:0
Real Forte Querceta
Montevarchi Calcio Aquila 1902
3:0
San Donato Tavarnelle
SC Cenaia 1969
1:1
Asd Sangiovannese 1927
Gavorrano
1:1
Sporting Trestina
Asd Cassino Calcio 1924
2:0
Ardea
ASD Anzio Calcio 1924
2:1
Sarrabus Ogliastra
Romana
1:1
Flaminia
Ischia
1:0
Gladiator
Latte Dolce
1:1
Ostia Mare
CynthiAlbalonga
5:1
Asd Trastevere 1909
Campodarsego
2:1
Este
Usd Adriese 1906
5:0
Mestre
Santa Maria Cilento
0:3
Martina Franca
Chions
2:2
Atletico Castegnato
Barletta Calcio
0:0
Virtus Casarano
Rača
1:1
Fomat Martin
Baník Kalinovo
1:1
Fiľakovo
Oravské Veselé
2:0
MSK Tesla Stropkov
Spišské Podhradie
0:2
Snina
Veľké Ludince
0:0
Galanta
FK Dubnica Nad Vahom
1:3
AFC Nove Mesto Nad Vahom
FC Malacky
1:1
Beluša
Skf Sered
2:2
Častkovce
CA Osasuna B
2:0
CE Sabadell
CD Atletico Baleares
0:1
UD Ibiza Eivissa
Ceuta
4:0
CD Linares
Real Murcia
2:0
Melilla UD
Sociedad Deportivo Tarazona
1:0
Gimnàstic Tarragona
SD Ponferradina
3:0
SD Logrones
Atletico Madrid B
0:1
Málaga
Recreativo Huelva
1:0
Real Madrid Castilla
Celta de Vigo B
4:1
CD Lugo
Unionistas CF
4:1
Barcelona B
CD Castellon
3:0
Granada CF B
Antequera CF
2:1
Atletico Sanluqueno
Kabel Novi Sad
3:0
FK Naftagas Elemir
FK Dinamo 1945 Pancevo
1:0
FK Sloven Ruma
FK Polet Ljubić
3:2
Jošanica
Vlasina
3:0
FK Jagodina
Budućnost Popovac
3:1
Timočanin
Jedinstvo Surčin
1:1
FK Zemun
FK PKB Padinska Skela
3:1
Radnički Obrenovac
Zvezdara
4:1
FK Rad
Zlatibor Čajetina
1:0
Real Podunavci
FK Mladi Radnik
0:2
FK Borac Cacak
FK Mihajlovac 1934
6:3
FK Omladinac Zablaće
Tisa Adorjan
2:1
Hajduk 1912 Kula
FK Podunavac Belegiš
2:0
FK Kikinda
FK Vojvodina
3:2
FK Tsc Backa Topola
FK Napredak Krusevac
0:2
FK Radnik Surdulica
Red Star Belgrade
3:0
Zeleznicar Pancevo
FK Cukaricki
3:2
FK Partizan
Huesca II
00:00
Cuarte
Albacete II
00:00
Calvo Sotelo
Berceo
00:00
Club Haro Deportivo
Calahorra II
00:00
Vianés
Atletico Malagueno
00:00
CD Atlético Melilla
Siete Villas
00:00
Cartes
Sevilla III
00:00
CD Utrera
Patacona
1:1
Jove Español
AD Parla
1:1
Pozuelo Alarcón
CD Canillas
2:0
Collado Villalba
Basconia
2:0
Deusto
UE Rapitenca
1:2
AE Prat
FC Vilafranca
0:0
Badalona II
Montañesa
2:0
San Cristóbal
Villarreal C
2:1
Ontinyent 1931
Mirandés II
2:1
CD Virgen Del Camino
CD Mostoles
3:2
RSD Alcala
Tres Cantos CF
1:0
CD Galapagar
CD Colonia Moscardó
1:0
Trival Valderas A.
Cazalegas
1:3
Tarancón
CP Villarrobledo
2:2
CD AZUQUECA
UD Logroñés II
4:0
Arnedo
Derio
2:3
CD Lagun Onak
Ibiza Islas Pitiusas
2:1
UD Poblense
CD Constancia
0:0
RCD Mallorca B
CE Mercadal
2:0
Sóller
Platges de Calvia
2:1
CD Llosetense
Gerena
2:0
Lucena CF
Olivenza
1:2
Jerez
CD Castuera
2:1
Trujillo
Málaga City
1:0
Atl Mancha Real
Motril
1:0
Polideportivo Almería
CD Huetor Vega
1:3
Ciudad de Torredonjimeno
Arenas de Armilla
1:2
CD El Ejido 2012
Conil
2:1
CD Pozoblanco
Cabecense
1:1
Bollullos
Xerez
2:0
La Palma
Cordoba CF B
0:3
Coria CF
Deportiva Minera
2:3
UD Caravaca
Estrella Grana El Palmar CF
2:4
Plus Ultra
Racing Murcia
1:4
Lorca Deportiva
Llanes
1:0
Condal Club
Avilés Stadium
1:1
CD Tuilla
Praviano
2:0
Lenense
CD Lealtad
3:0
Gijón Industrial
Binéfar
2:2
Cariñena
CD Azuaga
2:1
CA Pueblonuevo
Girona II
3:2
CE Lhospitalet
Fuente Cantos
1:1
Don Álvaro
SP Villafranca
4:1
RCP Valverdeño
Ceares
1:0
Barcia
Villanueva Pardillo
2:1
Las Rozas
La Cuadra
0:0
UD Teror Balompié
CD Marino
1:3
CD Tenerife B
Atletico Levante UD
1:1
Roda
Tona
0:0
CFJ Mollerussa
CF Peralada
1:2
Grama
Borja
0:1
SD Ejea
Pamplona
1:2
Txantrea
Real Murcia B
2:0
Alcantarilla
Torina
1:1
Tropezon
CF Reddis
0:2
Olot
CD Burriana
1:0
Acero
Salamanca CF Uds
2:0
Atlético Palencia
Real Avila CF
2:1
Atletico Astorga FC
Atletico Bembibre
2:0
Colegios Diocesanos
CD Becerril
3:0
UD SANTA MARTA
Rayo Vallecano B
0:0
AD Alcorcon B
Calamocha
2:0
Illueca CF
Paiosaco
0:1
Bergantinos CF
Arosa SC
3:0
Pontevedra CF II
Betanzos CF
0:0
Alondras CF
Arzúa
0:0
Gran Peña FC
CD Toledo Sad
2:0
Torrijos
La Calzada
3:1
Alberite
SD Oyonesa
3:0
Anguiano
River Ebro
3:0
Racing Rioja
CD Alesves
0:6
Bidezarra
CD Lerinés
0:1
CA Cirbonero
CD Binisalem
1:2
CD Manacor
Diocesano
0:4
CD Coria
Vimenor
2:1
Solares
Ceuta II
1:2
Xerez Deportivo FC
Muleno CF
4:1
Ciudad de Murcia
Luarca CF
0:5
Sporting Gijon B
CD Utiel
2:0
UD Rayo Ibense
Épila
1:1
Utrillas
CD Caspe
2:2
Fuentes
Rincón
0:3
Maracena
Caudal Deportivo
0:0
Colunga
Vilassar Mar
1:0
Pobla de Mafumet CF
Castellonense
3:3
CF Gandia
Almazán
1:0
Burgos Promesas
Sarriana
1:2
UD Ourense
Marchamalo
1:0
La Solana
Huracán Balazote
2:2
UD Socuellamos CF
Villarrubia CF
2:1
Quintanar del Rey
Tedeón
1:0
Peña Balsamaiso CF
Moralo
4:1
Jaraíz
CD Don Benito
3:1
Calamonte
Real Jaen
3:0
Torre del Mar
Torreperogil
1:4
UD Almeria B
Atlético Espeleño
3:2
Ayamonte CF
Atlético Pulpileño
0:1
Ucam Murcia II
CD Cieza
2:1
Bullense
L'Entregu
2:1
Real Titánico
Llanera
3:0
Urraca CF
Huétor Tájar
2:1
Juventud Torremolinos
Wambeek-Ternat
0:0
Erpe-Mere United
Jong Lede
0:3
FC Vigor Wuitens Hamme
KSC Wielsbeke
3:0
Wolvertem Merchtem
HO Kalken
2:1
Sint-Denijs Sport
Vk Ieper
0:2
K Eendracht Wervik
Avanti
1:1
Roeselare Daisel
Pepingen-Halle
0:2
Elene-Grotenberge
Couvin-Mariembourg
4:6
RUW Ciney
Entité Manageoise
0:1
CS Onhaye
FC Flénu
1:0
RAS Monceau
Ostiches
2:3
Rapid Symphorinois
Belœil
1:2
Crossing Schaerbeek
Mormont
1:2
Waremme
Habay-la-Neuve
4:1
Wanze / Bas-Oha
Raeren
1:2
RFC Huy
Herstal
0:8
Marloie Sport
Meix-Devant-Virton
0:0
Sprimont-Comblain
Royal Aywaille FC
2:0
Gouvy
Gaj
09:00
Ponikve
NK Tomislav Cerna
4:1
Valpovka
NK Svačić Stari Slatinik
4:0
NK Borac Kneževi Vinogradi
Bedem Ivankovo
1:1
NAŠK Našice
Djelma
1:1
EO Sidi Bouzid
Kerkennah
1:3
EM Mahdia
Rogba Tataouine
0:2
Gabès
Kalaâ Sport
2:1
Korba
Sporting Ben Arous
2:0
Radès
CS Tabarka
0:0
M'saken
Ariana
0:1
Omrane
Hammam-Lif
0:0
Kairouan
Hammam-Sousse
1:0
Oued Ellil