Today’s Football Matches
Metz
11:00
LOSC
Strasbourg
13:00
Nice
Lorient
13:00
Toulouse
Clermont
13:00
Reims
Rennes
15:05
Brest
Lyon
17:00
Monaco
Marseille
19:00
Lens
NEC Nijmegen
10:15
AZ Alkmaar
PEC Zwolle
10:15
Heracles
Sparta Rotterdam
12:30
Volendam
RKC Waalwijk
12:30
Utrecht
Vitesse
14:45
Fortuna Sittard
Viktoriya Sumy
09:00
Agrobiznes Volochisk
Khust City
09:30
MFC Metalurh Zaporizhya
Nyva Ternopil
10:30
Girnik-Sport
Yarud
11:00
Epitsentr Dunayivtsi
Pendikspor
13:00
Kayserispor
Alanyaspor
13:00
İstanbulspor
Trabzonspor
16:00
Gazisehir Gaziantep FK
Rizespor
16:00
MKE Ankaragucu
Genk
11:30
Club Brugge
Cercle Brugge
14:00
Anderlecht
Union Saint-Gilloise
16:30
Antwerp
RWD Molenbeek 47
17:15
Kortrijk
FC Cincinnati
2:1
Colorado Rapids
Columbus Crew
0:0
Montreal Impact
DC United
2:1
Seattle Sounders
New England Revolution
1:4
Inter Miami
NY Red Bulls
1:1
Vancouver Whitecaps
New York City
2:1
Charlotte
Orlando City SC
1:2
Toronto
Philadelphia Union
1:2
Real Salt Lake
Chicago Fire
Atlanta United
FC Dallas
Houston Dynamo
Minnesota United FC
Sporting Kansas City
Nashville
San Jose Earthquakes
LAFC
02:30
Portland Timbers
Cuiaba Esporte Clube MT
0:3
Atletico Mineiro MG
EC Bahia BA
1:0
Gremio FB Porto Alegrense
Flamengo
14:00
Botafogo RJ
Cruzeiro MG
19:00
Vitoria BA
Corinthians
19:00
Fluminense RJ
Bohemians Prague 1905
13:00
Pardubice
FK Jablonec
13:00
FK Mlada Boleslav
SK Sigma Olomouc
13:00
Sparta Prague
Zlín
13:00
MFK Karvina
Viktoria Plzeň
13:00
FK Teplice
FC Banik Ostrava
13:00
Slovan Liberec
FC Hradec Kralove
13:00
Slavia Praha
SK Dynamo Ceske Budejovice
13:00
1 FC Slovacko
Viborg FF
12:00
Randers FC
Odense Boldklub
12:00
Hvidovre IF
Nordsjælland
14:00
Brøndby
FC Copenhagen
16:00
AGF Aarhus
Fredrikstad FK
15:00
Sandefjord Fotball
Tromsø
15:00
Sarpsborg
KFUM Oslo
15:00
SK Brann
Lillestrom SK
15:00
Ham-Kam
Molde
15:00
Haugesund FK
Stromsgodset IF
15:00
Kristiansund BK
Odds BK
17:15
Viking FK
Tokyo Verdy
05:00
Avispa Fukuoka
Sanfrecce Hiroshima
05:00
Kawasaki Frontale
Urawa Reds
06:00
Nagoya Grampus
Kashiwa Reysol
06:00
Sagan Tosu
Gamba Osaka
06:00
Kashima Antlers
Sporting Gijón
12:00
CF Villarreal B
Alcorcon AD
14:15
Club Deportivo Eldense
Real Oviedo
14:15
Tenerife
Levante
16:30
Cartagena
Real Valladolid
16:30
Huesca
Albacete Balompie
19:00
Eibar
SCU Torreense
10:00
Academico de Viseu
Tondela
13:00
Benfica Lisbon B
FC Porto B
14:30
CD Santa Clara
CF Os Belenenses
14:30
Nacional
FC Gomel
13:00
FC Minsk
FC Slavia Mozyr
15:00
Arsenal Dzerzhinsk
FC Shakhter Soligorsk
17:00
Slutsksakhar Slutsk
Akhmat
11:00
FC Nizhny Novgorod
Spartak Moscow
13:15
Lokomotiv Moskva
Dinamo Moskva
16:15
Zenit
FC Baltika Kaliningrad
18:30
CSKA Moskva
Göztepe
13:00
Gençlerbirliği
Giresunspor
13:00
Sakaryaspor
Keciorengucu
13:00
Umraniyespor
Tuzlaspor
13:00
Bodrumspor
Buyuksehir Belediye Erzurumspor
13:00
Corum Belediyespor
Kocaelispor
13:00
Bandirmaspor
Sanliurfaspor
13:00
Eyupspor
Boluspor
13:00
Altay Izmir
Adanaspor
13:00
Manisa Futbol Kulubu
Jeunesse Gilsdorf
14:00
Erpeldange
Sporting Mertzig
14:00
Wincrange
Bastendorf
14:00
Daring Echternach
Colmarberg
14:00
Rupensia Lusitanos
Hosingen
14:00
Jeunesse Schieren
Berdorf Consdorf
14:00
Feulen
Norden
14:00
Young Boys
Luna Obercorn
14:00
Red Star Merl-Belair
Munsbach
14:00
FC Rm Hamm Benfica
Syra Mensdorf
14:00
ALSS Luxembourg
Red Black Egalité
14:00
Kopstal 33
URB
14:00
The Belval Belvaux
Blo-Wäiss Izeg
14:00
Sandweiler
Union 05 Kayl-Tetange
14:00
Schengen
Kehlen
14:00
Jeunesse Junglinster
FC Sion II
12:00
Vevey Sports
Thun II
12:00
FC Koniz
Courtételle
12:30
Emmenbrücke
FC Munsingen
12:30
FC Langenthal
FC La Sarraz-Eclepens
13:00
Pully Football
Portalban / Gletterens
13:00
FC Monthey
JDFS Alberts
10:00
SK Super Nova
Ogre United
12:00
Leevon / PPK
FK Smiltene
12:00
Tukums II
Mārupe
14:00
FK Rīgas Futbola skola II
Riga FC II
16:00
Skanste
Omarska
14:30
Ljubić Prnjavor
NK Celik Zenica
15:00
Bratstvo Gračanica
FK Gornji Rahić
15:00
TOŠK Tešanj
Stupčanica Olovo
15:00
FK Buducnost Banovici
Sutjeska Foča
17:00
FK Radnik Bijeljina
Kvik Halden FK
11:00
Vard Haugesund
Tromsdalen
11:00
Alta IF
Arendal FK
13:00
Orn-Horten
Notodden FK
13:30
Lysekloster
Hodd
14:00
Flekkeroy
Valerenga IF 2
17:00
Strindheim IL
Junkeren
18:00
Stjordals/Blink
FC Widnau
12:00
Lachen / Altendorf
FC Besa Biel/Bienne
12:30
Concordia Lausanne
Dübendorf
13:00
Bülach
Dardania Lausanne
13:30
Farvagny / Ogoz
FC Signal
14:00
Châtel-St-Denis
Ajoie-Monterri
14:00
SC Binningen
OFK Malzenice
08:30
Humenné
MSK Zilina B
08:30
Považská Bystrica
Slovan Bratislava II
08:30
Spartak Myjava
MFK Tatran Liptovsky Mikulas
12:00
Petržalka
Karacabey Birlik Spor A.s
12:00
Altinordu FK
Afjet Afyonspor
12:00
Bucaspor 1928
Akhisar Belediyespor
12:00
Ankara Demirspor
Düzyurtspor
12:00
Serik Belediyespor
Icel Idmanyurdu Spor
12:00
Halide Edip Adivarspor
Osmanlıspor
12:00
Nazilli Bld Spor
Kasimpasa Erokspor
12:00
Adiyaman 1954 SK
Zonguldakspor
12:00
Kirsehir Belediye Spor
Kastamonuspor
12:00
Isparta 32 Spor
Iğdır FK
12:00
Karaman Belediyespor
AS Sariyer
12:00
Erzin Belediyespor
Somaspor
12:00
Amed Sportif Faaliyetler
Fethiyespor
12:00
Etimesgut Belediyespor
Inegolspor
12:00
Arnavutköy Belediyespor
Duzcespor
12:00
Yeni Aksarayspor
Denizlispor
12:00
Genclik Spor
Menemen Belediyespor
12:00
Derince Belediyespor
FC Tvd Slavicin
08:15
Rymarov
Zbrojovka Brno II
08:15
Zdar Nad Sazavou
FC Velke Mezirici
08:15
FSC Stara Rise
Meteor Prague
08:15
SK Steti
Opava II
08:15
Břidličná
Velke Hamry
08:30
Vysoke Myto
Admira Praha II
12:00
FK Ostrov
FC Strani
14:00
Sfk Elko Holesov
Kozlovice FC
14:00
1 HFK Olomouc
Sokol Tasovice
14:00
SFK Vrchovina
Líšeň II
14:00
AFC Humpolec
Dálnice Speřice
14:00
FK Pelhimov
SK Tatran Zdirec Nad Doubravou
14:00
Slavoj Polna
Tj Sokol Lanzhot
14:00
FC Spartak Velka Bites
Polanka
14:00
FK San Jv Sumperk
Bílovec
14:00
FK Krnov
FK Bospor Bohumin
14:00
MFK Havirov
FC Slavoj Olympia Bruntal
14:00
Frenstat Pod Radhostem
FC Hlinsko
15:00
MFk Trutnov
SK Benatky Nad Jizerou
15:00
SK Benesov
FK Seko Louny
15:00
FC Chomutov
FC Hegelmann Litauen Kaunas
10:00
FK Zalgiris Kaunas
FK Banga Gargzdai
12:00
Futbolo Akademija Siauliai
FK Suduva Marijampole
14:00
VMFD Zalgiris
Dfk Dainava Alytus
16:00
FK Panevezys
Këlcyra
13:00
Maliqi
Turbina Cerrik
13:00
KF Oriku
KF Devolli
13:00
KS Butrinti Sarande
Delvina
13:00
Labëria
Luftëtari
14:00
KS Pogradeci
Sarmiento Resistencia
1:1
Sarmiento de La Banda
Germinal
00:00
Kimberley Mar del Plata
Sol de Mayo
18:00
Sansinena
Circulo Deportivo
18:00
Deportivo Rincón
Defensores de Pronunciamiento
18:30
9 de Julio
Juventud Unida Universitario
18:30
Huracan Las Heras
San Martin Mendoza
18:30
Estudiantes San Luis
Villa Mitre
18:35
Olimpo
Gimnasia y Esgrima Concepcion
19:00
Defensores Belgrano VR
El Linqueno
19:00
Sportivo Las Parejas
Sol de America
19:00
Union Sunchales
Argentino Monte Maiz
19:00
Gutiérrez
Juventud Antoniana
20:00
Central Norte
Isloch II
00:00
FC Smorgon II
FC Krumkachi
12:00
Minsk II
BSU
14:45
Dyush-3 Stenles Pinsk
Dnepr Mogilev II
15:30
Uni Minsk
IF Vestri
14:00
HK Kopavogs
IA Akranes
14:00
FH Hafnarfjordur
Vikingur Reykjavik
16:15
Ka Akureyri
KR Reykjavik
18:30
Breidablik Kopavogur
Raja Casablanca
Berkane
FUS
16:00
Renaissance Zemamra
MAS
18:00
Wydad Casablanca
Moghreb Tetouan
20:00
Youssoufia
Khenifra
16:00
Sale
Ittifaq Marrakech
16:00
Ben Guerir
El Massira
16:00
Dcheira
Rapide Oued Zem
16:00
Wydad Fes
Sao Bernardo FC
4:2
Tombense MG
Athletic Club MG
3:1
Remo PA
CSA AL
19:30
Ferroviaria
Londrina PR
19:30
Ypiranga Futebol Clube RS
Princesa d. Solimoes
2:0
Sao Raimundo RR
São José EC
0:0
Costa Rica
Cianorte PR
0:0
Hercilio Luz SC
Portuguesa RJ
0:0
Ipatinga MG
CS Esportiva AL
0:0
Retro FC Brasil
Maracanã
18:30
América RN
Brasiliense DF
18:30
Anapolis GO
Trem AP
19:00
Manaus
Fluminense PI
19:00
Maranhao MA
Moto Clube MA
19:00
Tocantinópolis
Cametá
19:00
Altos PI
Sousa
19:00
Iguatu CE
Itabuna EC
19:00
Real Noroeste ES
Barra FC
19:00
Novo Hamburgo RS
Concordia SC
20:00
Brasil de Pelotas RS
Mixto MT
21:00
Crac GO
Yanbian Longding
07:00
Liaoning Shenyang Urban
Heilongjiang Ice City
07:00
Shanghai Jiading Huilong
Wuxi Wugou
07:30
Nanjing City
Shijiazhuang Gongfu
11:30
Dalian Yingbo
Santiago Morning
2:1
Univ. Concepción
Curico Unido
0:0
Deportes Temuco
Santiago Wanderers
San Luis de Quillota
San Marcos de Arica
1:4
CSD Barnechea
Recoleta
16:30
Deportes Magallanes
Imperial Unido
00:00
Deportes Valdivia
San Antonio Unido
19:00
Ferro Monte Águila
Glorias Navales
21:00
Miramar
Baník Ostrava II
08:15
Tatran Brno Bohunice
Karviná II
08:15
Slovácko II
Mladá Boleslav II
08:15
Slovan Liberec II
FK Admira Prague
08:15
1. FC Karlovy Vary
Slavia Praha II
08:15
Motorlet
1 SC Znojmo FK
13:00
FK Apos Blansko
SK Zapy
15:00
FK Prepere
Táborsko II
15:00
FC Pisek
Sokol Hostoun
15:00
Dukla Praha II
Sandvikens AIK
10:00
IFK Österåker
Österlen
11:00
IFK Hässleholm
Viggbyholms IK
11:00
Enkoping SK
Dalkurd FF
11:00
FOC Farsta
Västra Frölunda
11:00
Bergdalens
Hittarps IK
11:00
Husqvarna FF
Nosaby
12:00
IFK Trelleborg
Berga
12:00
Kristianstad FC
Skiljebo SK
12:00
IK Franke
Team TG FF
14:00
Frösö
Vänersborgs IF
14:00
Kumla
Lucksta
15:30
Ytterhogdal
Marisca Mersch
14:00
FC Una Strassen
Schifflange
14:00
Jeunesse Esch
Union Titus Petange
14:00
Differdange FC 03
FC Victoria Rosport
14:00
US Mondorf-Les-Bains
FC Wiltz 71
14:00
FC Mondercange
CS Fola Esch
14:00
Racing FC Union Luxembourg
Swift Hesperange
16:00
F91 Dudelange
FC Progres Niederkorn
16:30
Un Kaerjeng 97
Phare du Canal
00:00
Siroco Les Abymes
Dynamo Le Moule
00:00
CERFA
La Gauloise
00:00
Cambrefort
Jeunesse Evolution FC
00:00
Amical Club
USBM
00:00
Sporting Baie-Mahault
ASG Juventus de Sainte-Anne
00:00
Etoile de Morne-à-l'Eau
CS Le Moule
00:00
AS Le Gosier
Sporting Baie-Mahault
00:00
AS Le Gosier
Jeunesse Evolution FC
00:00
Etoile de Morne-à-l'Eau
Phare du Canal
00:00
Amical Club
Dynamo Le Moule
00:00
Cambrefort
USBM
20:00
ASG Juventus de Sainte-Anne
Igalo
14:30
FK Bokelj Kotor
FK Lovcen
14:30
FK Mladost Ljeskopolje
OFK Grbalj
14:30
Internacional
FK Kom
16:00
FK Berane
FK Iskra Danilovgrad
16:00
Otrant-Olympic
Erp
12:00
't Zand
RBC
12:00
Moerse Boys
Hillegom
12:00
VIOS-W
IVV Landsmeer
12:00
AGB
GRC Groningen
12:00
GVAV-Rapiditas
RKZVC
12:00
Stevo
RKSV Mierlo-Hout
12:30
Minor
SV Deurne
12:30
SV Valkenswaard
De Ster
12:30
Chevremont
EHC
SV Someren
Susteren
12:30
Sportclub '25
SV Grol
12:30
Winterswijk
Jocoro
Municipal Limeno
CD Luis Angel Firpo
Santa Tecla FC
AD Isidro Metapan
CD Platense Municipal Zacatecoluca
Alianza FC (Slv)
CD Fuerte San Francisco
Once Deportivo
21:00
CD FAS
Fauve Azur Elite FC
APEJES Academy
UMS de Loum
AS Aigle Royal Menoua
Les Astres
Avion Academy
Sportive de Douala
Fovu Club
Fortuna Mfou
Bamboutos
Avion Academy
13:00
UMS de Loum
Fovu Club
13:00
Bamboutos
APEJES Academy
15:00
Fortuna Mfou
PWD
15:00
Fauve Azur Elite FC
Stockholm Internazionale
13:00
Umea FC
Assyriska FF
14:00
Taby FK
Sollentuna FF
14:00
Piteaa IF
Ljungskille SK
14:00
Eskilsminne IF
FK Akademija Pandev
14:00
Vardar Skopje
Voska Sport
14:00
FK Bregalnica Stip
FK Rabotnicki Skopje
14:00
Gjorce Petrov
FC Struga Trim Lum
14:00
FK Sileks Kratovo
FK Shkupi
14:00
GFK Tikvesh 1930
Shkendija 79 Tetovo
14:00
KF Gostivar
Hebar Pazardzhik
12:15
FK Lokomotiv Sofia 1929
Ludogorets
14:45
FK Krumovgrad
Cherno More Varna
17:15
Lokomotiv Plovdiv
AO Ellopiakos
13:00
Ypatou
AS Aris Petroupolis 1926
13:00
Ilisiakos FC
Ermis Zonianon
13:00
Ethnikos Piraeus
AO Agia Paraskevi
13:00
Agios Nikolaos
Apollon Smirnis
13:00
PAO Atromitos Piraeus
Proodeftiki
13:00
Fostiras FC
Chaidari AO
13:00
Episkopi FC
Peramaikos
13:00
Panathlitikos Omililos Atsaleniou
Panionios
13:00
Almyros Gaziou
Ialysos
13:00
AE Mykonos
Missolonghi
13:00
Ermionidas
Asteras Varis
13:00
Marko
APS Erani Filiatras FC
13:00
Panegialios FC
FC Korinthos
13:00
Pyliou
Panelefsiniakos Elefsinas
13:00
APO Ellas Syros
Thyella Rafinas Apo
13:00
Rhodos FC
PAO Vardas
13:00
Panargiakos
Eordaikos 2007
13:00
AO Asteras Petriti
Lefkimmi
13:00
Thesprotos
FC Kastoria
13:00
GAS Svoronou
Fikis
Nea Artaki
APS Zakynthos
13:00
Vataniakos FC
Ethnikos Neou Keramidiou
13:00
AE Kileler
Magnisiakos AEV
Trikala
Pierikos FC
13:00
Anagennisi Artas
Thyella Katsikas
13:00
Astir Lianokladi
Thermaikos Thermis
13:00
Megas Alexandros Agia Marinas
AO Chaniotis
13:00
MGS Orestis Orestiadas
Veria
13:00
Aris Avatou
Niki Efkarpias AMO
13:00
PAO Kristonis FC
Kavala
Thyella Sarakinoi
Apollon Paralimniou FC
13:00
Panthrakikos
Nestos Chrisoupolis
13:00
Anagennisi Epanomis FC
Aris Petinos
13:00
Poseidon Nea Michaniona
Doxa Dramas
13:00
Aetos Varvaras
Sport Club Gaucho Passo Fundo RS
14:00
Passo Fundo
Gremio Esportivo Gloria RS
18:00
Brasil Farroupilha
Veranopolis RS
18:00
Cruzeiro de Porto Alegre RS
São Gabriel
18:00
Clube Esportivo Lajeadense RS
EC Pelotas RS
18:00
Clube Esportivo Aimore RS
Bagé
18:00
Monsoon FC
Esportivo RS
19:00
União RS
Inter Santa Maria
19:00
Futebol Com Vida
Hong Kong U23
07:00
Kitchee
North District
07:00
Hong Kong Rangers
Sham Shui Po
07:00
Eastern
HKFC
08:30
Wofoo Tai Po
FC Tallinn II
07:00
Viimsi II
Vandra JK Vaprus
10:00
Tabasalu Ulasabat
Rakvere JK Tarvas
10:00
FC Puuma
Laagri II
11:00
Saue
Hiiumaa
11:00
Saku Sporting
FC Elva II
11:00
Helios
Paide III
12:00
Raplamaa
Tabasalu Ulasabat
12:00
Vandra JK Vaprus
FCI Tallinn
13:00
Tartu Kalev II
Stolem Gniewino
11:00
Zawisza Bydgoszcz
Górnik Zabrze II
11:00
Pawłowice Śląskie
Wisłoka Dębica
15:00
Sokół Sieniawa
Fagiano Okayama
04:00
Shimizu S-Pulse
Roasso Kumamoto
04:00
Oita Trinita
Blaublitz Akita
05:00
Yokohama
Tochigi
05:00
Iwaki
Tokushima Vortis
05:00
Montedio Yamagata
Kagoshima United
05:00
Renofa Yamaguchi
Kochi United
04:00
Honda
Veertien Mie
04:00
Tokyo Musashino City
Criacao Shinjuku
04:00
Sony Sendai
Honda Lock
04:00
Verspah Oita
Yangpyeong
05:00
Hwaseong
Gyeongju HNP
05:00
Ulsan Citizen
Siheung Citizen
05:00
Chuncheon
Yeoju Citizen
06:00
Changwon City
Seoul United
05:00
Jeonbuk Motors II
Jeonju
06:00
Pyeongchang United
Dangjin Citizen
06:00
Pyeongtaek Citizen
Daejeon Hana Citizen II
07:00
Jinju Citizen
FC Inter Turku II
13:00
FC Honka
Tornion Pallo 47
14:00
OTP
Vantaan Jalkapalloseura
15:30
SexyPöxyt
Tampereen-Viipurin Ilves-Kissat
15:30
P-Iirot
Narpes Kraft
15:30
Jakobstads Bollklubb
KS Burreli
13:00
KS Lushnja
Besa Kavaje
13:00
Korabi Peshkopi
Luzi 2008
13:00
Apolonia Fier
FK Tomori
13:00
KS Kastrioti Kruje
Slovan HAC
08:30
Gerasdorf Stammersdorf
Golling
12:00
Bramberg
Adnet
13:00
Siezenheim
Askoe Koettmannsdorf
13:00
ATUS Ferlach
Landskron
14:00
Bleiburg
Andelsbuch
14:00
Hörbranz
SV Haitzendorf
14:30
Kilb
Kuchl
15:00
Thalgau
Grecia
0:1
Santos de Guápiles
Puntarenas
2:2
San Carlos
Sporting San José
3:2
Municipal Liberia
Herediano
Alajuelense
Melita
00:00
Pieta Hotspurs
Senglea Athletic
09:00
Zabbar Saint Patrick
Tarxien Rainbows
15:00
Luqa St. Andrew's
Zebbug Rangers
15:00
Zejtun Corinthians
Saint Andrews
15:00
Lija Athletic
Desportivo Nacala
13:00
Textáfrica
ENH Vilankulo
13:00
Ferroviário Nampula
Black Bulls Maputo
13:00
Baía de Pemba
Ferroviário Maputo
13:00
Costa do Sol
União Desportiva Do Songo
13:00
Ferroviário de Lichinga
Gyirmot
15:00
Kozarmisleny
BVSC-Zuglo
15:00
Aqvital
Szeged
15:00
Soroksar
MTE
15:00
Gyori ETO
Pecs
15:00
Haladas
Kazincbarcika
15:00
Honved
Vasas
15:00
Tiszakecske
Budafok
15:00
Siofok
MTK Hungária FC II
09:00
Érdi VSE
Paksi SE II
09:00
Dunaföldvári FC
Ferencváros II
09:00
PTE-PEAC
Győri ETO II
09:00
Balatonfüredi
Zalaegerszegi TE II
09:00
Budaorsi SC
Kecskeméti TE II
09:00
Penzugyor SE
Honvéd II
09:00
Budapesti Vasas SC II
Újpest II
09:00
Tiszaujvaros
Kisvárda II
09:00
Egri FC
Rakospalotai EAC
13:00
Debrecen II
Ivancsa KSE
15:00
Kaposvari Rakoczi FC
Dunaujvaros Palhalma Agrospecial SE
15:00
Mohácsi TE
Szekszardi UFC
15:00
Gárdony
Majosi
15:00
Szentlorinc SE
Nagykanizsa
15:00
Fehérvár II
Haladás VSE
15:00
Puskás II
Veszprem FC
15:00
FC Tatabanya
Kelen SC
15:00
Dorogi FC
SC Sopron
15:00
Bicskei
Komárom
15:00
Gyirmót SE II
Csornai SE
15:00
III Ker Tue Upe
Dabas
15:00
Körösladány
BKV Elore
15:00
Szeged-Csanád Grosics Akadémia II
Esmtk Budapest
15:00
Bekescsaba 1912 Elore
Füzesgyarmati
15:00
Cegledi VSE
Martfűi LSE
15:00
Hódmezővásárhely
BSS Monor
15:00
Szolnoki MAV FC
DEAC
15:00
Cigand SE
Senyo Carnifex FC
15:00
Putnok VSE
Tiszafuredi VSE
15:00
Diósgyőr II
FC Hatvan
15:00
Karcag SE
Salgótarjáni BTC
15:00
Gyöngyös
Nueva Chicago
1:0
Mitre
Agropecuario
0:1
San Martin Tucuman
Defensores de Belgrano
2:0
Atlanta
Brown de Adrogue
16:10
Colon
Deportivo Moron
18:00
Aldosivi
Guillermo Brown
18:00
Arsenal de Sarandi
San Telmo
18:30
Deportivo Madryn
Temperley
18:30
Estudiantes Rio Cuarto
Alvarado
18:30
San Miguel
San Martin San Juan
19:00
Atletico de Rafaela
Gimnasia Jujuy
19:00
Deportivo Maipu
Chaco For Ever
19:30
Defensores Unidos
Gimnasia y Esgrima Mendoza
19:30
Gimnasia y Tiro
Guemes
19:30
Ferro Carril Oeste
Sydney Olympic
05:00
Blacktown City
Rockdale City Suns
05:00
Wollongong Wolves
Western Sydney W. II
05:00
APIA Leichhardt Tigers
Central Coast Mariners FC Under 21
05:00
Sutherland Sharks
Gombe United
13:00
Lobi Stars
Sporting Lagos FC
15:00
Abia Warriors
Enyimba
15:00
Katsina United
Shooting Stars
15:00
Sunshine Stars
Akwa United
15:00
Kano Pillars
Enugu Rangers
15:00
Plateau United
Hemelingen
11:00
Oberneuland
Alsterbrüder
11:15
WTSV Concordia
TSG Neustrelitz
11:30
Hertha Zehlendorf
SV Todesfelde
12:00
SV Eichede
SV Gonsenheim
12:00
Eintracht Trier
Grimma
12:00
Krieschow
Einheit Wernigerode
12:00
Ludwigsfelder
ETSV Hamburg
12:00
Halstenbek-Rellingen
Niendorfer
12:00
Süderelbe
Staaken
12:00
Tasmania Berlin
Sparta Lichtenberg
12:00
Makkabi
RSV Eintracht
12:00
FSV Union Furstenwalde
Hertha 06
Anker Wismar
Eintracht Mahlsdorf
12:00
Dynamo Schwerin
Borussia Freialdenhoven
BCV Glesch / Paffendorf
Bonner SC
13:00
Schafhausen
Hennef 05
13:00
Frechen
Germania Teveren
13:00
Vichttal
Eckernforder SV
13:00
Dornbreite Lübeck
Kleve
13:00
Hilden
Sportfreunde Baumberg
SV 19 Straelen
VfB Homberg
13:00
SW Essen
Hamborn 07
13:00
Meerbusch
Türkspor Augsburg
13:00
Garching
Germania Egestorf/Langreder
13:00
Kickers Emden
VfV Hildesheim
13:00
Eilvese
SSV Vorsfelde
13:00
Lupo-Martini
Sasel
13:00
Union Tornesch
Blumenthaler SV
13:00
Werder Bremen II
RW Walldorf
13:00
SV Steinbach
Preußen Münster II
13:00
Bövinghausen
Vreden
13:00
Türkspor Dortmund
ASC Dortmund
13:00
Eintracht Rheine
Brünninghausen
13:00
Victoria Clarholz
Wattenscheid
13:00
SV Westfalia Rhynern
Sportfreunde Siegen
13:00
Schermbeck
Hürth
13:15
Fortuna Köln II
Bonn-Endenich
13:15
Porz
Erkenschwick
13:15
Ennepetal
Eintracht Hohkeppel
13:30
Bergisch Gladbach
BW Königsdorf
13:30
Siegburger SV
SC St. Tönis 11/20
13:30
SV Sonsbeck
Rotenburger SV
13:30
VfL Oldenburg
Finnentrop / Bamenohl
13:30
Gievenbeck
Árabe Unido
21:00
Sporting San Miguelito
UMECIT FC
21:00
San Francisco
Independiente
21:00
Universitario
Azuero FC
21:00
Veraguas FC
Costa del Este
01:00
Plaza Amador
Tauro
01:00
Alianza
FC Molodechno Dussh4
10:00
Dinamo Minsk II
Torpedo BelAZ II
11:00
Bumprom
Astravets
13:00
Lokomotiv Gomel
Dnepr Rohachev
14:00
FC Orsha
NK Siroki Brijeg
11:00
FK Borac Banja Luka
NK Posusje
15:00
Hsk Zrinjski Mostar
FK Sarajevo
18:45
FK Velez Mostar
Bulawayo Chiefs
13:00
Chegutu Pirates
Manica Diamonds
13:00
FC Platinum
Green Fuel FC
13:00
Arenel Movers
Highlanders
13:00
CAPS United
Hwange
13:00
Herentals
Dynamos
13:00
Ngezi Platinum
CA Atlas
18:30
Argentino Rosario
Central Ballester
18:30
Berazategui
Juventud Unida
18:30
Luján
Lugano
18:30
El Porvenir
Atletic Club Escaldes
09:00
Inter Club de Escaldes
Atlètic Amèrica
11:30
Penya Encarnada
UE Santa Coloma
14:00
Futbol Club Pas de la Casa
FC Santa Coloma
16:30
FC Ordino
Nueva Concepción
21:00
Cuilapa FC
Sacachispas
02:00
San Pedro
Juventud Pinulteca
17:00
Democracia
Iztapa
20:00
Mictlán
Nublense
6:0
CD Cobreloa Calama
Everton de Vina Del Mar
16:30
Coquimbo Unido
Huachipato
19:00
Universidad Chile
Lorentzweiler
14:00
Avenir Beggen
FC Mamer 32
14:00
Yellow Boys Weiler
CS Grevenmacher
14:00
Blô-Weiss Medernach
Bettembourg
14:00
Alisontia Steinsel
FC Jeunesse Canach
14:00
Koeppchen
FC Etzella Ettelbruck
14:00
Berdenia Berbourg
US Hostert
14:00
US Rumelange
Résidence Walferdange
14:00
FC Rodange 91
R Racing Club de Waterloo
12:30
Sporting Bruxelles
Hornu
13:00
Antoing
Ransart
13:00
Péruwelz
RUS Courcelles
13:00
Nechin
Soignies Sports
13:00
SG-Tertre-Hautrage
Sporting Club Jemappes
13:00
Gosselies Sports
Gerpinnes
13:00
PAC Buzet
Molenbaix
13:00
Neufvilles
Gilly
13:00
Naastois
La Roche
13:00
RESC Houffaloise
Lembeke
13:00
Munkzwalm
Chaumont
13:00
Vaux-Noville
Messancy
13:00
Harre-Manhay
Oppagne-Wéris
13:00
Libramont
Florenville
13:00
Nothomb-Post
FC Jeun Lorr Arlonaise
13:00
Ethe Belmont
RUS Érezée
13:00
Sartoise
Meulebeke
13:00
Rumbeke
Lauwe
13:00
Moen
SK Westrozebeke
13:00
Sassport Boezinge
Varsenare
13:00
Bredene
Ardooie
13:00
Excelsior Zedelgem
K.Racing Waregem
13:00
Oostnieuwkerke
Amicii Bruxelles
13:00
NSeth Berchem
Union Lasne-Ohain
13:00
Kosova Schaerbeek
Ixelles
13:00
Tubize II
Genappe
13:00
R Leopold Uccle FC
BX Brussels
13:00
Stade Everois
Grez-Doiceau
13:00
Saint-Josse
Saint-Michel
13:00
Auderghem
Evelette-Jallet
13:00
Meux II
Royal Anhée FC
13:00
US Dinantaise
Loyers
13:00
Flavion-Morialmé
Condruzien
13:00
Nismes
Union Bossière Gembloux
13:00
Beauraing
Rochefort II
13:00
Chevetogne
Fernelmont-Hemptinne
13:00
Spy
Biesme
13:00
Grand-Leez
Eendracht Maasmechelen
13:00
Herk
KFC Park Houthalen
13:00
Torpedo Hasselt
KFC Eppegem
13:00
Herent
Turkse Rangers
13:00
Meeuwen
Fenixx BeigHum
13:00
Stade Bierbeek
Sporting Nevok Gruitrode
13:00
Beringen
Rotselaar Sportief
13:00
Elewijt
Achel
13:00
Groen Star Beek
Hoegaarden-Outgaarden
13:00
Bertem-Leefdaal
Herkol
13:00
K. Hand in Hand Hoepertingen
Liedekerke
13:00
Sporting Kampenhout
FC Helson Helchteren
13:00
Weerstand Koersel
Bregel Sport
13:00
Zonhoven United
Linden
13:00
Olympia SC Wijgmaal
Huldenberg
13:00
Eendracht Mazenzele Opwijk
Zeveren Sportief
13:00
Kleit Maldegem
Loenhout
13:00
K Kontich FC
Mariekerke
13:00
De Kempen
Berlaar-Heikant
13:00
KVV Vosselaar
WS Schorvoort
13:00
Zandhovense
Ranst
13:00
Hoboken
Antonia
13:00
SK 's Gravenwezel-Schilde
Sporting Tisselt
13:00
Ternesse
Bevel
13:00
KBSK Retie
Ardennen
13:00
Haasdonk
Svelta Melsele
13:00
Destelbergen
Drongen
13:00
Sottegem
SK Denderhoutem
13:00
Standard Denderleeuw
Lokeren Doorslaar
13:00
Beveren
SK Berlare
13:00
DT Borsbeke
Radnički Novi Beograd
14:00
Dubočica
Mladost Novi Sad
14:00
FK Kolubara Lazarevac
Novi Sad
14:00
FK Metalac GM
FK Sloboda Uzice
16:00
OFK Vršac
Al Markhiya
15:30
Umm Salal
Al Shamal
15:30
Al Gharafa
Qatar SC
15:30
Al Duhail
Al Rayyan
15:30
Al Sadd
Al Arabi
15:30
Al Muaither
Al Ahli Doha
15:30
Al Wakrah
Brisbane City
05:00
Peninsula Power
SC Wanderers
05:00
Rochedale Rovers
Brisbane Roar II
07:00
Olympic
Gold Coast United
07:00
Lions
JS Piton Saint-Leu
11:30
Js Saint-Pierroise
Sainte-Rose
11:30
SS Jeanne D Arc
Saint-Louis
11:30
Trois Bassins FC
Ravine Blanche
11:30
AS Sainte-Suzanne
Excelsior
11:30
La Tamponnaise
Saint-Pauloise
11:30
AS Saint Louisienne
Saint-Denis
11:30
SS La Gauloise
Viktoria Berlin
11:00
Hertha BSC II
Berliner AK
11:00
Greifswalder FC
FSV Zwickau
11:00
Carl Zeiss Jena
Fortuna Düsseldorf II
12:00
Mönchengladbach II
VfR Aalen
12:00
FSV Frankfurt
Eintracht Norderstedt
12:00
Kilia Kiel
Teutonia 05
12:00
Phönix Lübeck
SVL
13:00
Köln II
Augsburg II
13:00
Buchbach
Bremer SV
13:00
Eimsbutteler TV
FC Strogino Moscow
00:00
FK Dinamo Vladivostok
FK Kosmos Dolgoprudny
00:00
Sakhalin Sakhalinsk
FK SKA-Khabarovsk II
00:00
FK Kompozit Pavlovsky Posad
Sokol Kazan
09:00
Krylya Sovetov II
Akron II
10:30
Uralets NT
Kvant
11:00
Khimki II
FK Ryazan
11:00
Arsenal Tula II
FC Chertanovo Moscow
11:00
FC Zenit-2 St Petersburg
FC Tver
11:00
Saturn Ramenskoye
Orenburg 2
12:00
Ural-D Yekaterinburg
FK Alaniya Vladikavkaz II
12:00
Kuban Kholding
FK Orel
12:00
Akademiya Tambov
FK Yenisey Krasnoyarsk II
12:00
FC Luki-Energiya Velikiye Luki
Znamya Truda
12:00
FK Baltika BFU imeni Immanuila Kanta
Dinamo Vologda
12:00
Spartak-2 Moscow
FC Torpedo Vladimir
12:00
FK Rodina-m (FK Rodina Moskva III)
Salyut Belgorod
13:00
Zenit Penza
Rubin Yalta
14:00
FK Astrakhan
Dinamo Moskva II
14:00
FK Irkutsk
FK Yenisey Krasnoyarsk
06:00
FC Volgar Astrakhan
FC Shinnik Yaroslavl
11:00
FC Sokol Saratov
FC Kamaz Naberezhnye Chelny
14:00
Akron Tolyatti
Arsenal Tula
14:00
Alania-D
Leningradets
14:00
SKA Khabarovsk
Torpedo Moskva
15:00
Khimki
Urozhay Krasnodar
16:00
Neftek. Nizhnekamsk
Trafalgar Southstars
22:00
Newtown United
Old Road Jets United
00:00
C.C.C. Bath United
Village Superstars
21:00
Garden Hotspurs
Oostkamp
13:00
Wetteren-Kwatrecht
K Olsa Brakel
13:00
KFC Merelbeke
KSV Oudenaarde
13:00
Zulte Waregem II
Sporting West Harelbeke
13:00
Eendracht Aalst
FC Gullegem
13:00
KSC Dikkelvenne
Voorde Appelterre
13:00
KVV Zelzate
Ninove
13:00
Sparta Petegem
KFC Mandel United
13:00
KRC Gent
Ganshoren
13:00
RUS Binche
RRC Hamoir
13:00
RFC Tournai
Entente Acren Lessines
13:00
FC Tubize
Warnant
13:00
Stockay-Warfusée
RUS Rebecquoise
13:00
R CS Verlaine
Spouwen-Mopertingen
13:00
Mechelen II
KFC Lille
13:00
KSC City Pirates
FC Lebbeke
13:00
K Sportclub Tongeren
Tempo Overijse
13:00
KRC Mechelen
Houtvenne
13:00
Lyra-Lierse Berlaar
K Londerzeel SK
13:00
Berchem Sport
Hades
13:00
Koninklijk Diegem-Sport
K Rupel Boom FC
13:00
SK Kermt-Hasselt
Atlético El Vigía
19:30
Fundación Lara Deportiva
Academia Anzoátegui
19:30
Fundación AIFI
Deportivo Petare
19:30
Dinamo Puerto La Cruz
Atlético La Cruz
19:30
Bolívar
Aragua FC
20:00
Urena SC
Trujillanos FC
20:00
Yaracuyanos FC
Union Huaral
Juan Aurich de Chiclayo
UCV Moquegua
15:45
Universidad San Martin
Juan Pablo II College
18:00
Alianza Universidad de Huanuco
Comerciantes
20:15
CC Deportivo Municipal
ASD Arzignano Valchiampo
14:30
Atalanta II
Novara Calcio
14:30
US Fiorenzuola 1922
Alessandria
14:30
Vicenza
Mantova 1911
14:30
Legnago Salus
UC Albinoleffe
14:30
AC Lumezzane
AS Giana Erminio
14:30
Pergolettese
Ssd Pro Sesto
14:30
Pro Patria
Virtus Verona
14:30
Pro Vercelli
Trento
14:30
AC Renate
Padova
14:30
Triestina Calcio
Vis Pesaro
18:00
Juventus II
Ancona 1905
18:00
AS Lucchese Libertas 1905
Cesena
18:00
Perugia
Fermana FC
18:00
Pescara
Carrarese Calcio 1908
18:00
Pontedera
Virtus Entella
18:00
Recanatese
Gubbio
18:00
Rimini
US Arezzo
18:00
Sestri Levante
Olbia
18:00
Spal 2013
Pineto
18:00
Sef Torres Calcio
Ischia
12:30
Ostia Mare
Campodarsego
13:00
Usd Adriese 1906
UC Montecchio Maggiore
13:00
Breno
Montebelluna
13:00
Cjarlins Muzane
Luparense
13:00
Este
Bassano Virtus
13:00
Mestre
Dolomiti Bellunesi
13:00
Portogruaro Summaga
Atletico Castegnato
13:00
Treviso
Chieri
13:00
PDHAE
AC Asti
13:00
ASD Alcione
Albenga
13:00
Bra
Città di Varese
13:00
Voghera
Vado
13:00
Borgosesia
SCD Ligorna 1922
13:00
ASD Chisola Calcio
Alba Calcio
13:00
Derthona
US Fezzanese Calcio
13:00
AC Gozzano
RG Ticino
13:00
Lavagnese
SSD Unione Sanremo
13:00
FC Pinerolo
Avezzano Calcio A.S.D
13:00
Fano
San Nicolò
13:00
Atletico Ascoli
Chieti
13:00
Campobasso
United Riccione
13:00
Vigor Senigallia
Real Monterotondo Scalo
13:00
Matese
Termoli Calcio
13:00
Aquila
Sambenedettese
13:00
Roma City
Chions
13:00
Union Clodiense
SSD FC Bikkembergs Fossombrone
13:00
Sora
Vastogirardi
13:00
SSD Tivoli Calcio 1919
ASD Mori Santo Stefano
13:00
Virtus Bolzano
ASD Calcio Certaldo
13:00
Aglianese
Imolese Calcio
13:00
AC Carpi
AC Pistoiese
Corticella
Asd Fanfulla
13:00
Lentigione
Forlì
13:00
Mezzolara
Borgo San Donnino
13:00
Ravenna FC 1913
Progresso
13:00
Sammaurese
Sangiuliano City
13:00
Sant'Angelo
Prato
13:00
ASD Victor San Marino
Caldiero Terme
13:00
Virtus Ciserano Bergamo
Desenzano Calvina
13:00
Arconatese
AC Palazzolo
13:00
Caravaggio
AC Legnano 1913
13:00
Casatese
Clivense
13:00
Castellanzese
Crema
13:00
Folgore Caratese
Piacenza
13:00
Real Calepina
Club Milano
13:00
SS Tritium
Brusaporto
13:00
Varesina
AC Ponte San Pietro-Isola
13:00
Villa Valle
Manfredonia Calcio
13:00
Virtus Casarano
Barletta Calcio
13:00
US Citta Di Fasano
Rotonda
13:00
Ssd Fidelis Andria 2018
Gelbison Vallo D L
13:00
Gravina
SS Matera Calcio SRL
13:00
Martina Franca
AC Nardo
13:00
USD Palmese
Paganese Calcio 1926
13:00
Santa Maria Cilento
Bitonto
13:00
Team Altamura
Gallipoli Calcio
13:00
Angri
Siracusa
13:00
Akragas
Lamezia Terme
A.S.D. Canicattì
Licata
13:00
US Castrovillari Calcio
Ssd Acireale Calcio 1946
13:00
Locri 1909
San Luca
13:00
Afragolese
Città Di Sant’Agata
13:00
ASD Ragusa Calcio
Gioiese
13:00
Trapani 1905
Portici
13:00
US Vibonese Calcio
Sansepolcro Calcio
13:00
Montevarchi Calcio Aquila 1902
SC Cenaia 1969
13:00
Ghivizzano Borgo Mozzano
AS Figline
13:00
Mobilieri Ponsacco
US Grosseto
13:00
Orvietana Calcio
Seravezza
13:00
Pianese
Asd Sangiovannese 1927
13:00
Poggibonsi
Gavorrano
13:00
Real Forte Querceta
Tau Altopascio
13:00
San Donato Tavarnelle
Livorno
13:00
Sporting Trestina
San Marzano
13:00
Boreale
Romana
13:00
Sarrabus Ogliastra
ASD Anzio Calcio 1924
13:00
Cavese 1919
Atletico Uri
13:00
Flaminia
CynthiAlbalonga
13:00
Gladiator
Asd Trastevere 1909
13:00
Asd Nocerina 1910
Asd Cassino Calcio 1924
13:00
Budoni Calcio
ASD La Fenice Amaranto
14:00
ASD Sancataldese
Rača
08:30
Slovan Duslo Šaľa
Beluša
14:30
Veľké Ludince
Skf Sered
14:30
AFC Nove Mesto Nad Vahom
Snina
14:30
MSK Namestovo
Spišské Podhradie
14:30
MSK Rimavska Sobota
Cultural Leonesa
10:00
Gimnàstic Tarragona
CD Castellon
10:00
Melilla UD
Antequera CF
10:00
UD Ibiza Eivissa
CD Atletico Baleares
10:00
CF Intercity
Sociedad Deportivo Tarazona
14:00
Real Sociedad B
CD Alcoyano
14:00
Granada CF B
Córdoba
14:00
Málaga
Real Murcia
15:00
Ceuta
Recreativo Huelva
16:00
CD Linares
Deportivo La Coruna
17:00
CD Arenteiro
Merida UD
18:00
Atletico Sanluqueno
Atletico Madrid B
18:00
CF Algeciras
SFS Borac
09:00
Budućnost Popovac
Omladinac NB
09:00
Borac Šajkaš
FK Dinamo 1945 Pancevo
09:00
FK Podunavac Belegiš
FK Polet Ljubić
09:00
Real Podunavci
FK FAP Priboj
14:00
FK Vrelo Sport
FK Mihajlovac 1934
14:00
Sloga Petrovac
FK Žitorađa
14:30
Jedinstvo Paraćin
Zvezdara
14:30
FK Buducnost Dobanovci
Tisa Adorjan
14:30
FK Sloven Ruma
Kabel Novi Sad
15:00
FK Kikinda
FK Vojvodina
15:30
Red Star Belgrade
FK Napredak Krusevac
16:00
Radnicki Kragujevac
FK Partizan
17:30
FK Tsc Backa Topola
Unión Compañías
Municipal Puente Alto
CDSC Iberia
Municipal Mejillones
Colchagua
Chimbarongo FC
Municipal Salamanca
Colina
Constitución Unido
Comunal Cabrero
Deportes Valdivia
Imperial Unido
Santiago City
Deportes Quillón
Atletico Levante UD
00:00
CD Castellón II
AD Alcorcon B
00:00
RSD Alcala
Calahorra II
00:00
Tedeón
San Ignacio
00:00
CD Vitoria
RCP Valverdeño
00:00
CA Pueblonuevo
CD Atlético Melilla
00:00
Torre del Mar
Siete Villas
00:00
Sámano
Sevilla III
00:00
CD Pozoblanco
Xerez
00:00
Ayamonte CF
Real Murcia B
00:00
Bullense
Huesca II
09:00
Cariñena
Praviano
10:00
CD Lealtad
Montañesa
10:00
Castelldefels
CD Laguna de Duero
10:00
CD Virgen Del Camino
CD Mostoles
10:00
Leganés II
Alcobendas Sport
10:00
Collado Villalba
Cuarte
10:00
SD Ejea
Ibiza Islas Pitiusas
10:00
RCD Mallorca B
Arroyo Cp
10:00
Olivenza
CD Castuera
10:00
CP Montehermoso
Málaga City
10:00
UD Almeria B
CD Utrera
10:00
Salerm Puente Genil FC
Barcia
10:00
Colunga
Diocesano
10:30
Jaraíz
Villanueva Pardillo
11:00
CD Colonia Moscardó
CD Azuaga
11:00
Don Álvaro
La Cuadra
11:00
UD Gran Tarajal
CD Marino
11:00
UD Villa Santa Brigida
Rayo Vallecano B
14:00
Torrejón
UD Logroñés II
14:00
Alfaro CD
Castellonense
15:00
Patacona
Real Madrid C
15:00
AD Parla
Binéfar
15:00
Illueca CF
Borja
15:00
Utrillas
Arosa SC
15:00
Alondras CF
Calamocha
15:30
Fuentes
Vimenor
15:30
Cartes
Estrella Grana El Palmar CF
15:30
Ucam Murcia II
Alberite
16:00
Anguiano
CD Don Benito
16:00
Trujillo
SP Villafranca
16:00
Calamonte
Motril
16:00
Juventud Torremolinos
Vilassar Mar
16:30
Grama
Torreperogil
16:30
Ciudad de Torredonjimeno
Balsicas Atlético
16:30
Muleno CF
Atlético Pulpileño
16:30
UD Caravaca
Moralo
17:00
Jerez
Atletico Malagueno
17:30
Atl Mancha Real
KSC Wielsbeke
13:00
Wambeek-Ternat
Pepingen-Halle
13:00
Sint-Denijs Sport
FC Vigor Wuitens Hamme
13:00
K Eendracht Wervik
Vk Ieper
13:00
Erpe-Mere United
Jong Lede
13:00
Roeselare Daisel
HO Kalken
13:00
Eendracht Aalter
Avanti
13:00
Wolvertem Merchtem
Blankenberge
13:00
Elene-Grotenberge
Entité Manageoise
13:00
Crossing Schaerbeek
FC Flénu
13:00
Rapid Symphorinois
Ostiches
13:00
RUW Ciney
RFC Perwez
13:00
Couvin-Mariembourg
Arquet
13:00
RCS Brainois
Jeunesse Tamines
13:00
CS Onhaye
Belœil
13:00
Jodoigne
Seraing II
13:00
Marloie Sport
Mormont
13:00
Wanze / Bas-Oha
Habay-la-Neuve
13:00
ET.Elsautoise
Royal Aywaille FC
13:00
RFC Huy
Gouvy
13:00
Longlier
Raeren
13:00
Waremme
Herstal
13:00
Sprimont-Comblain
KFC Sint Lenaarts
13:00
Berg en Dal
KFC Zwarte Leeuw
13:00
ASV Geel
Diest
13:00
Betekom
Beerschot VA II
13:00
Schoonbeek-Beverst
Wellen
13:00
Eendracht Termien
Nijlen
13:00
Witgoor Sport
KFC Turnhout
13:00
Zepperen-Brustem
Meix-Devant-Virton
14:00
FC Richelle United
Gaj
09:00
NK Dinamo Odranski Obrež
Neretvanac Opuzen
15:00
Neretva Metković
Sava Strmec
15:30
NK Samobor
Kutjevo
15:30
Valpovka
NK Tomislav Cerna
15:30
Tomislav Donji Andrijevci
NK Svačić Stari Slatinik
15:30
NAŠK Našice
Benkovski Isperih
13:00
Ludogorets III
FK Dunav ot Ruse II
13:00
Kubrat
Yambol
14:00
PFC Nesebar
Spartak Plovdiv
15:00
Sokol Markovo
Omrane
14:00
CS Tabarka
Oued Ellil
14:00
Hammam-Lif
Sporting Ben Arous
14:00
Kalaâ Sport
Korba
14:00
Jendouba Sport
Kairouan
14:00
Ariana
Djelma
14:00
Medenine
Jerba
14:00
Rejiche
Dibba Al Fujairah
13:55
Al Arabi UAE
Al Rams
Dibba Al Hisn
Al Thaid
13:55
Al Hamriyah
Dubai City
13:55
Al Jazira Al Hamra