Fixtures - March 31, 2024
FC Minaj
2:2
Oleksandria
FC Zorya Lugansk
2:1
FC Metalist 1925
FC Vorskla Poltava
1:5
Dynamo Kyiv
Kolos Kovalivka
0:2
Dnipro-1
Lorient
0:1
Brest
Nice
1:2
Nantes
Clermont
0:3
Toulouse
Le Havre
0:2
Montpellier
Strasbourg
2:0
Rennes
Marseille
0:2
PSG
Charlotte
1:1
FC Cincinnati
DC United
1:0
Montreal Impact
Inter Miami
1:1
New York City
Orlando City SC
1:1
NY Red Bulls
Toronto
1:3
Sporting Kansas City
Austin United FC
2:1
FC Dallas
Houston Dynamo
2:1
San Jose Earthquakes
Nashville
2:2
Columbus Crew
Real Salt Lake
3:1
St. Louis City SC
LA Galaxy
1:0
Seattle Sounders
Vancouver Whitecaps
3:2
Portland Timbers
Atlanta United
3:0
Chicago Fire
Mladá Boleslav
3:2
Zlín
FC Hradec Kralove
2:1
MFK Karvina
FC Banik Ostrava
4:1
FK Teplice
SK Dynamo Ceske Budejovice
0:1
Sparta Prague
Central Cordoba
1:3
Racing Avellaneda
Talleres
1:0
Velez Sarsfield
Gimnasia y Esgrima
2:1
Deportivo Riestra
Sarmiento
0:1
Newell's Old Boys
Changchun Yatai
0:1
Tianjin Jinmen Tiger
Shandong Taishan
0:3
Shanghai Shenhua
Meizhou Hakka
1:2
Zhejiang Greentown
Alcorcon AD
1:1
SD Amorebieta
Racing de Ferrol
1:0
Elche
Real Zaragoza
3:1
Tenerife
Real Oviedo
2:1
CF Villarreal B
Schalke
0:0
Karlsruher
St. Pauli
2:1
Paderborn
Magdeburg
0:3
Hannover 96
Greuther Furth
1:1
Hamburger SV
Wehen
0:1
VfL Osnabrück
Kyzyl-Zhar
0:0
Tobol Kostanay
FC Aktobe
3:0
FK Zhenys
Astana
0:1
FK Yelimay Semey
FC Ordabasy
1:2
FC Kairat Almaty
Željezničar Banja Luka
0:1
FK Laktasi
Omarska
0:1
FK Famos Vojkovići
FK Radnik Bijeljina
1:0
FK Leotar Trebinje
FK Admira Praha II
0:1
SK Kladno
FC Strani
2:0
Rymarov
Tatran Vsechovice
5:3
FC Kostelec na Hané
Sokol Tasovice
1:1
Zbrojovka Brno II
Polanka
2:1
TJ Řepiště
FK San Jv Sumperk
0:2
Frenstat Pod Radhostem
FC Slavoj Olympia Bruntal
0:0
Bílovec
FK Shenkolli
KKS Albanët
KS Pogradeci
1:0
Labëria
KF Oriku
4:0
Delvina
Maliqi
5:4
KF Devolli
Shkumbini Peqin
0:0
Luftëtari
Këlcyra
1:0
Turbina Cerrik
Santamarina
1:1
Germinal
Union Sunchales
1:2
Sarmiento de La Banda
Circulo Deportivo
2:0
Sol de Mayo
Atletico Camioneros
0:1
Ferro Carril Oeste GP
Defensores de Pronunciamiento
0:4
Douglas Haig
El Linqueno
0:0
Independiente Chivilcoy
Sol de America
1:0
San Martin Formosa
Boca Unidos
0:0
Central Norte
9 de Julio
1:0
Sportivo Belgrano
Cipolletti
0:0
Olimpo
Hamilton Parish
3:2
Young Men's Social Club Inc. FC
North Village Rams
3:2
Somerset Trojans
Devonshire Cougars
4:1
Dandy Town Hornets
Pembroke Hamilton Club
3:1
X-Roads Warriors
Paget Lions Community Club
3:0
St. George's Colts
Rivers United
1:0
Union Sportive Médina d'Alger
Stade Malien de Bamako
1:2
Dreams
Modern Future
1:2
Zamalek
Abu Salim
0:0
Berkane
Suzhou Dongwu
3:0
Dongguan United
Shijiazhuang Gongfu
2:0
Qingdao Red Lions
Nanjing City
0:0
Liaoning Shenyang Urban
Guangxi Pingguo Haliao
1:0
Wuxi Wugou
Deportivo Pasto
0:0
Once Caldas
Boyaca Chico FC
1:0
Jaguares d. Cordoba
Fortaleza FC
1:2
Millonarios
Santa Fe
3:0
Patriotas Boyacá
Icasa CE
0:1
Maranguape CE
Itapipoca CE
3:2
Guarani de Juazeiro CE
Pacajus
1:2
Cariri
Pacatuba
2:1
Tiradentes CE
Gbohloe-su
0:3
ASKO
Espoir Tsevie
0:0
Binah
Dynamic Togolais
0:2
Gomido
OTR
1:1
Entente 2
Kara
2:0
Kakadl
Semassi
0:0
Tambo
Curico Unido
1:2
Deportes La Serena
Deportes Temuco
0:1
Rangers de Talca
Univ. Concepción
0:2
Recoleta
Santiago Wanderers
2:3
Deportes Magallanes
San Luis de Quillota
2:2
Antofagasta
Baník Ostrava II
3:1
FC Slovan Rosice
Pardubice II
2:1
Slovan Liberec II
Bohemians 1905 II
3:4
Motorlet
Slavia Praha II
7:0
TJ Prestice
Táborsko II
4:0
1. FC Karlovy Vary
1 SC Znojmo FK
2:1
FC Hlucin
FK Karlskrona
1:1
IFK Trelleborg
Hogaborgs BK
4:1
Räppe
IK Franke
1:3
FC Arlanda
Dalkurd FF
0:2
Kungsängen
Berga
1:2
FBK Balkan
Skiljebo SK
0:0
FOC Farsta
Falu BS
1:1
Sandvikens AIK FK
Jonsereds IF
0:6
Lindome GIF
Aatvidaberg FF
1:0
Huddinge IF
Haninge
4:1
Ljungsbro
Syrianska FC
1:1
Mjölby
FK Akademija Pandev
2:1
FK Rabotnicki Skopje
FC Struga Trim Lum
3:1
Voska Sport
Shkendija 79 Tetovo
4:1
FK Bregalnica Stip
KF Gostivar
1:4
Gjorce Petrov
AO Ellopiakos
2:1
Panathlitikos Omililos Atsaleniou
Ypatou
0:2
Proodeftiki
Apollon Smirnis
1:0
Chaidari AO
AO Agia Paraskevi
2:4
Peramaikos
Ermis Zonianon
3:4
Panionios
AS Aris Petroupolis 1926
2:0
Almyros Gaziou
Ilisiakos FC
2:2
Episkopi FC
Ethnikos Piraeus
2:1
Fostiras FC
PAO Atromitos Piraeus
0:6
Agios Nikolaos
AE Mykonos
2:4
FC Korinthos
AER Afantou
2:0
Panelefsiniakos Elefsinas
APS Erani Filiatras FC
0:1
Thyella Rafinas Apo
Asteras Varis
4:0
PAO Vardas
Ialysos
1:0
Rhodos FC
AGS Vyzas Megaron
0:2
Panegialios FC
AO Asteras Petriti
0:3
Ethnikos Neou Keramidiou
APS Zakynthos
3:0
Magnisiakos AEV
Fikis
0:3
Pierikos FC
FC Kastoria
0:2
Thyella Katsikas
Lefkimmi
2:0
Astir Lianokladi
Eordaikos 2007
1:0
Anagennisi Artas
Thesprotos
3:1
Trikala
GAS Svoronou
1:0
AE Kileler
Vataniakos FC
0:3
Nea Artaki
Megas Alexandros Agia Marinas
0:1
Apollon Paralimniou FC
Kavala
1:0
Nestos Chrisoupolis
Niki Efkarpias AMO
5:0
Aris Petinos
Veria
1:1
Doxa Dramas
AO Chaniotis
3:0
Aetos Varvaras
Thermaikos Thermis
1:0
Poseidon Nea Michaniona
MGS Orestis Orestiadas
5:0
Anagennisi Epanomis FC
Aris Avatou
0:3
Panthrakikos
Thyella Sarakinoi
0:3
PAO Kristonis FC
FC Tallinn II
6:2
Lasnamae FC Ajax
Vaprus II
5:2
Tallinna FC Flora III
Laagri II
0:2
Nõmme United II
Rakvere JK Tarvas
4:0
Tartu Kalev II
Viimsi II
2:3
Helios
FC Elva II
1:4
FCI Tallinn
NPM Silmet
0:3
Maardu Linnameeskond
Saku Sporting
1:1
Tabasalu Ulasabat
JK Tabasalu II
0:1
Keila JK
Tartu Welco II
1:2
Ararat
Molynes United
0:3
Waterhouse
Lime Hall Academy FC
1:4
Tivoli Gardens
Humble Lions
0:1
Mount Pleasant Academy
Dunbeholden
2:4
Cavalier
Yangpyeong
1:0
Chuncheon
Busan Transportation
0:3
Gangneung City
Pocheon
0:2
Gyeongju HNP
Yeoju Citizen
0:3
Siheung Citizen
Jeonbuk Motors II
3:1
Namyangju
Pyeongtaek Citizen
1:2
Daejeon Hana Citizen II
Sejong Vanesse FC
1:2
Dangjin Citizen
Bylis Ballsh
2:0
KS Kastrioti Kruje
FK Vora
2:3
Korabi Peshkopi
Flamurtari Vlore
0:0
Apolonia Fier
Luzi 2008
2:1
KS Burreli
FK Tomori
1:4
Besa Kavaje
AF Elbasani
3:1
KS Lushnja
Puerto Golfito
0:3
Carmelita
Guadalupe
0:0
Uruguay
Jicaral
1:1
Marineros de Puntarenas
Consultants Moravia
1:2
Santa Ana
Asociación Deportiva Sarchí
2:0
Cofutpa
Cariari Pococí
1:2
Limón Black Star FC
Soroksar
1:1
Haladas
Budafok
1:0
Honved
Pecs
2:2
Kozarmisleny
Kazincbarcika
1:1
Aqvital
Vasas
2:0
BVSC-Zuglo
Ajka
1:0
Gyirmot
Szeged
0:2
Tiszakecske
Ferencváros II
1:1
Mohácsi TE
MTK Hungária FC II
0:3
Ivancsa KSE
Gyirmót SE II
1:1
Csornai SE
Budapesti Vasas SC II
2:0
BSS Monor
Kecskeméti TE II
4:1
Körösladány
Honvéd II
1:2
Esmtk Budapest
Újpest II
3:3
Putnok VSE
Kisvárda II
0:1
Tiszafuredi VSE
Rakospalotai EAC
0:2
Diósgyőr II
Szekszardi UFC
1:1
Kaposvari Rakoczi FC
Majosi
0:1
Dunaujvaros Palhalma Agrospecial SE
Dunaföldvári FC
2:0
PTE-PEAC
Nagykanizsa
3:3
Szentlorinc SE
Gárdony
3:1
Fehérvár II
Kelen SC
1:1
Balatonfüredi
SC Sopron
2:1
Budaorsi SC
Haladás VSE
1:4
Győri ETO II
FC Tatabanya
1:1
Bicskei
Dorogi FC
0:2
III Ker Tue Upe
Füzesgyarmati
2:2
Szeged-Csanád Grosics Akadémia II
Martfűi LSE
2:4
Bekescsaba 1912 Elore
Dabas
1:2
BKV Elore
Penzugyor SE
0:1
Hódmezővásárhely
Cegledi VSE
1:3
Szolnoki MAV FC
FC Hatvan
1:0
Cigand SE
DEAC
5:0
Senyo Carnifex FC
Salgótarjáni BTC
3:1
Egri FC
Tiszaujvaros
3:0
Gyöngyös
Nueva Chicago
1:0
Almirante Brown
Gimnasia y Tiro
1:1
Estudiantes Rio Cuarto
Alvarado
0:0
Guemes
Racing Cordoba
1:0
Gimnasia Jujuy
Patronato
1:2
Deportivo Maipu
All Boys
0:0
San Miguel
FBC Melgar
2:0
Club Sportivo Cienciano
Universidad Cesar Vallejo
0:0
Universitario de Deportes
Sport Huancayo
0:2
ADT
Sport Boys
0:0
Alianza Atletico
UTC
1:2
Sporting Cristal
Colo Colo
4:1
Everton de Vina Del Mar
Deportes Copiapo
2:0
Union La Calera
CD Cobreloa Calama
1:3
Universidad Chile
Sainte-Rose
1:2
Trois Bassins FC
Saint-Louis
0:0
Saint-Denis
Saint-Pauloise
2:0
Ravine Blanche
La Tamponnaise
0:2
SS Jeanne D Arc
JS Piton Saint-Leu
3:0
SS La Gauloise
Excelsior
5:0
AS Sainte-Suzanne
Viktoria Berlin
1:1
SV Babelsberg
Hamburger SV II
2:0
St. Pauli II
Wegberg-Beeck
0:1
Köln II
Paderborn II
0:0
Rodinghausen
Chemnitzer FC
2:0
FSV Zwickau
FK Krylya Sovetov Samara Women
1:6
Spartak Women
Rostov
0:1
Dinamo Moskva
Zenit Women
6:0
FK Rubin Kazan Women
Chernomorets Burgas
1:1
Strumska Slava
PFK Sportist Svoge
1:2
Chernomorets Balchik
Spartak Pleven
1:1
Ludogorets Razgrad B
Fiľakovo
4:1
Svidník
Baník Kalinovo
3:3
Slávia TU Košice
Spišské Podhradie
0:2
Vranov nad Topľou
Oravské Veselé
2:1
MSK Rimavska Sobota
SD Ponferradina
0:1
Gimnàstic Tarragona
Atletico Madrid B
2:1
CF Intercity
CD Atletico Baleares
0:1
Real Madrid Castilla
Melilla UD
1:1
Atletico Sanluqueno
CD San Fernando
1:0
UD Ibiza Eivissa
Cultural Leonesa
2:0
CD Lugo
Málaga
1:1
CD Linares
CD Arenteiro
1:1
Real Sociedad B
CA Osasuna B
2:3
Barcelona B
Real Murcia
1:0
Granada CF B
SFS Borac
1:3
Sinđelić Niš
Omladinac NB
0:3
Tisa Adorjan
Vlasina
2:0
Jedinstvo Paraćin
Budućnost Popovac
2:0
FK Jagodina
FK Vrelo Sport
1:2
Takovo
Jedinstvo Surčin
4:0
FK PKB Padinska Skela
Zvezdara
0:0
Polet Dorćol
Borac Šajkaš
0:2
FK Sloven Ruma
Real Murcia B
3:0
CD Cieza
Patacona
1:1
Soneja
Huesca II
1:1
Binéfar
Girona II
1:2
Badalona II
Montañesa
0:2
Pobla de Mafumet CF
Gerena
1:3
Coria CF
Silla CF
2:1
Atletico Levante UD
Alcobendas Sport
0:3
RSD Alcala
Polvorín
0:0
UD Somozas
Cazalegas
1:1
CD Atletico Tomelloso
Villarrubia CF
0:0
Torrijos
CD Huetor Vega
0:1
UD Almeria B
Arenas de Armilla
2:1
Ciudad de Torredonjimeno
CD Rincón
1:1
Juventud Torremolinos
Maracena
1:1
CD El Ejido 2012
Estrella Grana El Palmar CF
0:0
Alcantarilla
Avilés Stadium
0:0
Condal Club
Silva SD
0:1
UD Ourense
Calamocha
0:1
Cariñena
Cordoba CF B
0:2
Xerez Deportivo FC
Salamanca CF Uds
2:1
Jupiter Leones
Real Avila CF
0:0
Atlético Palencia
Atletico Bembibre
2:1
Atletico Tordesillas
CD Becerril
3:2
Colegios Diocesanos
Borja
0:1
Cuarte
Paiosaco
0:3
Arosa SC
Betanzos CF
3:2
Pontevedra CF II
Arzúa
2:1
Viveiro
Gran Peña FC
1:1
Rapido de Bouzas
Marchamalo
4:1
AD San Clemente
Ub Conquense
3:1
La Solana
CD Toledo Sad
0:0
UD Socuellamos CF
CD AZUQUECA
0:0
Quintanar del Rey
Peña Balsamaiso CF
1:0
Vianés
Motril
6:0
Torre del Mar
Barcia
3:4
Praviano
CD Caspe
2:1
Illueca CF
CD Ebro
0:0
CA Monzon
CDJ Tamarite
1:2
AD Almudevar
Sarriana
0:1
Bergantinos CF
UD Barbadás-Bentraces
2:2
Arteixo
Villacañas
1:3
Albacete II
Huracán Balazote
2:2
Calvo Sotelo
Épila
1:1
SD Ejea
CD Cristo Atletico
0:1
Almazán
CD Mostoles
0:1
AD Alcorcon B
UD Fraga
5:1
Fuentes
Estradense
2:0
Alondras CF
CP Villarrobledo
0:2
Tarancón
Moralo
0:0
CD Coria
Atlético Mineros
0:1
Tropezon
Naval
0:0
Velarde CF
Xerez
0:0
Bollullos
Lucena CF
0:2
Ayamonte CF
Ciudad de Murcia
0:1
Unión Molinense
Llanera
0:0
Sporting Gijon B
Gijón Industrial
1:0
Lenense
Jerez
2:1
CP Montehermoso
Buriram United
2:1
Chiangrai United
Muang Thong United
3:1
Police Tero
Bangkok United
6:0
Chonburi
Khon Kaen United
2:1
Nakhon Pathom United
Lampang
3:0
Samut Prakan City
Phrae United
2:1
Kanchanaburi
Suphanburi
0:0
Nakhon Si United
Customs United
1:0
Chanthaburi
PFC CSKA Sofia II
4:1
OFK Kostinbrod
Spartak Varna II
1:0
Benkovski Isperih
FK Dunav ot Ruse II
0:5
Fratria
Botev Vratsa II
3:4
Sevlievo
Lokomotiv Plovdiv II
1:0
Sokol Markovo