Fixtures - May 25, 2024
Osasuna
1:1
Villarreal
Real Sociedad
0:2
Atletico Madrid
Almería
6:1
Cadiz
Rayo Vallecano
0:1
Athletic Bilbao
Real Madrid
0:0
Betis
Jagiellonia
3:0
Warta
Lech
1:2
Korona
Legia
2:1
Zaglebie
Pogon
1:0
Gornik Zabrze
Puszcza
1:0
Piast
Radomiak
1:3
Widzew
Ruch Chorzow
2:0
Cracovia
LKS
3:2
Stal
Rakow
1:2
Slask
FC Hradec Kralove
2:0
FK Teplice
Bohemians Prague 1905
0:1
Pardubice
FK Jablonec
1:0
Zlín
MFK Karvina
1:0
SK Dynamo Ceske Budejovice
Tigre
0:4
Racing Avellaneda
Belgrano
2:1
Central Cordoba
Lanus
2:1
Estudiantes de La Plata
Argentinos Juniors
1:0
River Plate
Godoy Cruz
San Lorenzo
Newell's Old Boys
1:0
Defensa y Justicia
Jeonbuk Hyundai Motors
0:0
Gimcheon Sangmu
Ulsan Hyundai
4:1
Daejeon Hana Citizen
Pohang Steelers
2:2
Seoul
Incheon United
1:1
Gwangju
Consadole Sapporo
0:3
Kashima Antlers
Jubilo Iwata
3:2
Shonan Bellmare
Kawasaki Frontale
1:1
Kashiwa Reysol
Albirex Niigata
1:2
Avispa Fukuoka
AmaZulu
1:3
Golden Arrows
Cape Town Spurs
2:0
Kaizer Chiefs
Chippa United
0:1
Sekhukhune United
Mamelodi Sundowns
0:1
Cape Town City
Orlando Pirates
1:1
Supersport United
Polokwane City
1:0
TS Galaxy
Richards Bay
2:1
Stellenbosch
Moroka Swallows
1:2
Royal AM
Amical Club
19:30
CS Le Moule
Amical Club
1:2
CS Le Moule
Etoile de Morne-à-l'Eau
2:1
Sporting Baie-Mahault
Siroco Les Abymes
1:0
Dynamo Le Moule
Phare du Canal
3:2
La Gauloise
USBM
4:2
Jeunesse Evolution FC
Solidarité Scolaire
3:5
Cambrefort
AS Le Gosier
5:0
ASG Juventus de Sainte-Anne
FK Mornar Bar
1:0
FK Jezero Plav
FK Rudar Pljevlja
2:1
FK Sutjeska
FK Decic Tuzi
3:1
Arsenal Tivat
Mladost DG
1:2
FK Jedinstvo Bijelo Polje
OFK Petrovac
3:1
FK Buducnost
Hebar Pazardzhik
3:1
Etar 1924 Veliko Tarnovo
FK Lokomotiv Sofia 1929
1:0
FC Pirin Blagoevgrad
OFC Botev Vratsa
1:0
Beroe Stara Zagora
Bravos Maquis
4:0
Clube Recreativo União de Malanje
Sporting de Cabinda
1:2
Interclube
Kabuscorp SCP
0:0
Desportivo Lunda-Sul
Kryvbas
3:0
FC Minaj
Obolon-Brovar Kiev
0:3
Oleksandria
Chornomorets
0:2
Dnipro-1
FC Zorya Lugansk
0:1
Kolos Kovalivka
Rukh Vinnyky
1:2
Dynamo Kyiv
Polissya Zhytomyr
2:0
Shakhtar Donetsk
FC Metalist 1925
1:2
Veres Rivne
Zenit
2:1
Rostov
Krasnodar
1:0
Dinamo Moskva
Krylya Sovetov
1:1
FC Nizhny Novgorod
CSKA Moskva
2:0
FC Ural Yekaterinburg
FC Rubin Kazan
1:1
PFC Sochi
FC Baltika Kaliningrad
1:3
Lokomotiv Moskva
FC Fakel Voronezh
2:0
Akhmat
FC Orenburg
0:0
Spartak Moscow
Cusco
3:0
Alianza Lima
Universidad Cesar Vallejo
2:1
Atletico Grau
Sport Huancayo
1:1
UTC
Deportivo Garcilaso
1:3
FBC Melgar
Comerciantes Unidos
0:1
Sporting Cristal
Universitario de Deportes
4:0
Los Chankas
Green Eagles
0:0
Red Arrows
Nkwazi
0:1
Prison Leopards
Zanaco
0:1
Mutondo Stars
Konkola Blades
1:1
NAPSA Stars
Kabwe Warriors
2:0
Nkana
Power Dynamos
1:0
Mufulira Wanderers
Kansanshi Dynamos
2:0
MUZA
ZESCO United
5:1
Trident
Saint Louis
Hienghene Sport
Horizon Patho
A S Magenta
AS Mont-Dore
Gaïtcha
Ne Drehu
Tiga Sport
Kunié
AS Lossi
KF Dukagjini Klina
2:4
Gjilani
KF Fushë Kosova
0:3
KF Feronikeli
KF Drita
1:1
KF Malisheva
KF Ballkani
2:1
FC Prishtina
KF Liria Prizren
1:5
KF Llapi Podujevë
Afturelding
1:1
UMF Grindavik
Grotta
4:3
Leiknir Reykjavik
Thor Akureyri
1:1
Keflavik IF
IR Reykjavik
1:1
Dalvik Reynir
Astravets
3:2
FC Slonim
FC Baranovichi
2:1
Bumprom
Shakhtyor Petrikov
0:0
FC Orsha
Energetik Bgu
1:4
FC Volna Pinsk
FK Leotar Trebinje
2:0
Sloboda Mrkonjić Grad
FK Drina Zvornik
2:0
FK Laktasi
Borac Kozarska Dubica
3:1
FK BSK Banja Luka
FK Kozara Gradiska
2:2
FK Famos Vojkovići
FK Modrica Maxima
2:0
Omarska
FK Slavija Sarajevo
4:1
Sutjeska Foča
FK Rudar Prijedor
4:2
Željezničar Banja Luka
FK Romanija Pale
2:1
FK Radnik Bijeljina
Velež Nevesinje
4:0
Ljubić Prnjavor
Stripfing
2:2
FAC
SW Bregenz
1:0
Admira
Ried
1:0
Dornbirn
Grazer AK
4:2
Kapfenberger SV
Leoben
2:1
Sturm Graz II
First Vienna
4:1
Amstetten
Horn
1:3
St. Polten
Liefering
4:3
Lafnitz
Liaoning Shenyang Urban
0:0
Wuxi Wugou
Yanbian Longding
2:1
Jiangxi Lushan
Shanghai Jiading Huilong
1:2
Yunnan Yukun
Shijiazhuang Gongfu
3:1
Nanjing City
Guangxi Pingguo Haliao
3:4
Guangzhou
Resistencia
2:0
Club Fernando de La Mora
Rubio Nu
0:0
Independiente FBC
CA 3 de Febrero
0:3
Carapegua
Encarnación
0:1
CD Recoleta
SK Hanacka Slavia Kromeriz
0:2
Mas Taborsko
FK Dukla Prague
6:0
Sparta Praha II
SK Lisen
1:2
Afk Chrudim
FC Sellier & Bellot Vlasim
2:2
Zbrojovka Brno
FK Viktoria Zizkov
0:2
1.SK Prostejov
1 FK Pribram
2:0
MFk Vyskov
SK Sigma Olomouc B
2:1
FK Varnsdorf
SFC Opava
4:1
FC Vysocina Jihlava
FK Yenisey Krasnoyarsk
2:0
FC Tyumen
Khimki
2:1
FC Chernomorets Novorossiysk
Alania-D
2:0
Makhachkala
Rodina Moskva
3:0
Neftek. Nizhnekamsk
FC Shinnik Yaroslavl
1:0
Arsenal Tula
Akron Tolyatti
2:1
SKA Khabarovsk
FC Kamaz Naberezhnye Chelny
1:2
FC Sokol Saratov
FC Volgar Astrakhan
2:0
Urozhay Krasnodar
Leningradets
2:3
Torpedo Moskva
Ehime FC
0:0
Tochigi
Fujieda MYFC
1:1
Kagoshima United
V-Varen Nagasaki
1:0
JEF United
Ventforet Kofu
1:2
Yokohama
Rejiche
1:3
ES Zarzis
Moknine
1:0
Jerba
Kerkennah
2:1
Djelma
Stade Gabesien
0:0
Chebba
Rogba Tataouine
1:2
EM Mahdia
Medenine
1:1
Gabès
Bukovina Chernovtsy
2:0
MFC Metalurh Zaporizhya
FC Podillya Khmelnytskyi
2:0
Girnik-Sport
Nyva Ternopil
1:1
FC Kremin Kreminchuh
Metal Kharkiv
1:1
Chernihiv
Khust City
1:7
Dinaz Vyshgorod
SK Poltava
3:0
Prykarpattya
San Telmo
2:0
Colon
Tristan Suarez
0:1
San Martin San Juan
Agropecuario
0:0
Defensores Unidos
Atletico de Rafaela
1:2
Almirante Brown
Igalo
0:2
Otrant-Olympic
FK Berane
1:4
FK Mladost Ljeskopolje
FK Bokelj Kotor
3:0
Internacional
FK Kom
0:2
OFK Grbalj
FK Iskra Danilovgrad
1:0
FK Lovcen
Fundación AIFI
1:0
Atlético La Cruz FC
Real Frontera
1:3
Aragua FC
Academia Anzoátegui
0:0
Deportivo Petare
Héroes de Falcón
1:0
Atlético El Vigía
Mount Gravatt Hawks SC
6:1
Western Spirit FC
Newmarket SC
3:2
Virginia United SC
Springfield United FC
4:2
North Pine SC
Centenary Stormers
1:2
Univ. Queensland
MB Midvágur
00:00
KÍ III
Víkingur III
00:00
AB II
Royn
00:00
07 Vestur II
FC Suduroy II
00:00
ÍF Fuglafjørdur
Skála II
00:00
TB II
B68 II
00:00
EB / Streymur II
EB / Streymur II
00:00
B68 II
AB II
00:00
ÍF Fuglafjørdur
Skála II
00:00
MB Midvágur
07 Vestur II
00:00
TB II
Víkingur III
00:00
KÍ III
Royn
00:00
FC Suduroy II
Víkingur III
MB Midvágur
07 Vestur II
5:0
TB II
EB / Streymur II
1:2
B68 II
Royn
0:0
FC Suduroy II
Skála II
5:0
KÍ III
AB II
1:0
ÍF Fuglafjørdur
Eik Tønsberg
2:2
Brattvag
Grorud IL
8:0
FK Gjovik-Lyn
Ullensaker/Kisa
0:2
Kjelsaas
Strindheim IL
3:1
Alta IF
Hodd
1:0
Kvik Halden FK
Notodden FK
2:2
Orn-Horten
Jerv FK
2:1
Flekkeroy
NK Roltek Dob
2:1
NK Dren Vrhnika
NK Avto Rajh Ljutomer
1:6
NK Krsko
NK Hajdina
3:1
Šmartno
NK Dravograd
1:2
NK Brezice 1919
NK Zavrc
1:2
Podvinci
NŠ Drava
4:2
Dobrovce
NK Rače
3:1
Korotan Prevalje
Videm
1:3
NK Sampion Celje
Adria
2:0
Škofja Loka
Šobec Lesce
6:0
NK Brda
Svoboda
1:4
NK Jesenice
Vipava
1:2
ND Slovan Ljubljana
Šencur
4:2
Izola
NK Kočevje
1:4
Žiri
Galanta
0:1
Slovan Duslo Šaľa
FK Dubnica Nad Vahom
0:4
Rača
FC Malacky
5:0
AFC Nove Mesto Nad Vahom
Baník Lehota p.Vtáčnikom
1:2
Lokomotiva Zvolen
Častkovce
1:0
RSC Hamsik Academy Banská Bystrica
Vranov nad Topľou
3:0
Fiľakovo
MSK Namestovo
1:1
Partizan Bardejov
SK Odeva Lipany
2:0
Baník Kalinovo
FK Fotbal Trinec
2:1
1 SC Znojmo FK
Jablonec II
2:3
Tj Slovan Velvary
Loko Vltavin
1:1
Motorlet
FC Kolin
3:3
FK Chlumec Nc
České Budějovice II
1:3
Viktoria Plzeň II
TJ Prestice
1:1
1. FC Karlovy Vary
Banik Sous
1:2
FK Prepere
FC Slovan Rosice
1:2
FC Viktoria Otrokovice
FK Hodonin
1:3
Tatran Brno Bohunice
1. Bfk Frydlant Nad Ostravici
5:1
FK Apos Blansko
Tj Sokol Zivanice
1:0
SK Zapy
UD Santarem
1:1
Lusitania Dos Acores
Vitória Setúbal
1:0
Moncarapachense
AD Limianos
0:2
Amarante FC
Sao Joao Ver
2:1
Pevidem SC
Sollentuna FF
2:2
Friska Viljor FC
Eskilsminne IF
2:0
FC Rosengaard 1917
Onsala
0:0
Torslanda
Stockholm Internazionale
1:0
Taby FK
Umea FC
1:1
Vasalunds IF
Falkenbergs FF
1:0
Oskarshamns AIK
Nordic United
3:0
IF Karlstad
Chojnice
3:1
PKS Olimpia Elblag
KS Polonia Bytom SA
3:0
Lech Poznań II
MKS Sandecja Nowy Sacz
3:1
MKP Kotwica Kolobrzeg
Hutnik Kraków
1:2
Olimpia Grudziadz
KKS 1925 Kalisz
4:1
SKRA Częstochowa
Oks Stomil Olsztyn
2:3
Radunia Stezyca
ZKS Stal Stalowa Wola
2:1
Zaglebie II Lubin
ŁKS Łódź II
0:3
GKS Jastrzebie Zdroj
KS Wisla Pulawy
0:3
Pogon Siedlce
Gyeongju HNP
2:1
Gangneung City
Daegu FC II
2:2
Pocheon
Chuncheon
2:3
Changwon City
Paju Citizen
1:0
Yeoju Citizen
SJK Akatemia II
1:1
Kuopion Elo FC
FC Honka
0:3
TPV Tampere
Futura
1:6
Lahden Reipas
Jakobstads Bollklubb
3:0
OTP
Tornion Pallo 47
3:7
GBK Kokkola
PEPO Lappeenranta
1:2
PPJ
Esbo Bollklubb
1:2
HJS Akatemia
Cozia Călimăneşti
0:2
Unirea Bascov
Bucovina Rădăuţi
1:1
Focşani
Metalul Buzău
2:1
ACS Fotbal Club Bacău
CS Afumati
3:1
Popești-Leordeni
CS Dinamo București
1:0
AFC Dunarea 2005 Calarasi
ACS Muscelul Câmpulung Elite
2:1
Vediţa Coloneşti
CSM Râmnicu Vâlcea
6:0
Olimpic Zărneşti
Ghiroda şi Giarmata Vii
0:1
Acs Asu Politehnica Timisoara
Bihor Oradea
1:0
Filiaşi
ACS Gloria Bistriţa
1:1
Sighetu Marmaţiei
SCM Zalău
1:1
Unirea Ungheni
Minaur Baia Mare
3:1
CS Sanatate Cluj
CSM Victoria Carei
2:5
SC Olimpia MCMXXI Satu Mare
Sânmartin
3:0
Club Sportiv Minerul 1947 Ocna Dej
ACS Viitorul Şuţeşti
0:3
ACS Hamangia Baia
Acs Dacia Unirea Braila
3:2
ACS Voința Limpeziș
Voluntari II
3:3
Axiopolis
CS Gloria Băneasa
2:1
Înainte Modelu
Recolta Gheorghe Doja
1:1
Progresul Fundulea
Păuleşti
2:4
Plopeni
Flacăra Moreni
2:1
ARO Campulung Muscel
Pucioasa
3:1
CS Tricolorul Breaza
Flacăra Horezu
2:3
Petrolul Potcoava
Municipal Braşov
3:0
Sepsi II
Târgu Secuiesc
2:2
Viitorul Curiţa
Odorheiu Secuiesc
4:1
ASC Ciucaş Tărlungeni
Deportivo La Coruna
3:1
Real Union de Irun
CD Lugo
3:3
CE Sabadell
CA Osasuna B
1:2
Real Sociedad B
Cultural Leonesa
0:1
Sestao River Club
SD Ponferradina
1:1
CD Teruel
Celta de Vigo B
1:2
Barcelona B
Fuenlabrada
2:0
UD Cornella
Unionistas CF
4:0
CD Arenteiro
Gimnàstic Tarragona
1:0
CF Rayo Majadahonda
Sociedad Deportivo Tarazona
0:2
SD Logrones
CD Castellon
0:1
Atletico Sanluqueno
CD Alcoyano
1:0
CF Intercity
Atletico Madrid B
3:1
Real Murcia
Recreativo Huelva
1:0
UD Ibiza Eivissa
Antequera CF
3:0
Melilla UD
CD Atletico Baleares
2:1
Granada CF B
Córdoba
1:0
CF Algeciras
Real Madrid Castilla
1:2
Málaga
CD San Fernando
2:1
CD Linares
Merida UD
3:2
Ceuta
Rapid Vienna II
2:0
Favoritner AC
Wiener Viktoria
3:2
Donaufeld
FC Mauerwerk
1:1
TWL Elektra
VfB Hohenems
3:1
FC Wolfurt
Austria Salzburg
2:2
Imst
TSV St. Johann
1:0
SC Rheindorf Altach II
SV Leobendorf
0:5
Oberwart / Rotenturm
Stroitel Kamensk-Shakht.
2:1
FK Pobeda
FC Dynamo Barnaul
1:2
Dinamo Kirov
Nizhny Novgorod II
0:0
Rubin Kazan II
Amkar
1:1
Krylya Sovetov II
FC Lada Togliatti
0:1
Uralets NT
Dinamo St. Petersburg
2:2
Saturn Ramenskoye
Volna Kovernino
5:2
Orenburg 2
Rubin Yalta
0:2
Sevastopol
Dinamo Makhachkala
0:2
Kuban Kholding
Rostov II
3:0
FK Astrakhan
Druzhba Maikop
0:2
Legion-Dynamo
Padova
0:1
Vicenza
Sef Torres Calcio
0:0
Benevento
US Avellino 1912
2:1
Catania
Carrarese Calcio 1908
2:2
Juventus II
FK Prva Iskra
4:1
Jedinstvo Surčin
FK Buducnost Dobanovci
3:1
Stepojevac Vaga
FK Torlak
2:3
BASK
Zvezdara
1:2
FK PKB Padinska Skela
FK Rad
0:1
FK Zemun
Brodarac
1:0
Radnički Obrenovac
Polet Dorćol
2:1
Studentski Grad
FK Teleoptik
3:0
FK Sindelic Beograd
FK Jedinstvo Kruševac 1936
0:3
FK Trajal Krusevac
Jedinstvo Stara Pazova
1:1
Borac Šajkaš
FK Becej 1918
2:0
Hajduk 1912 Kula
Omladinac NB
3:1
FK Naftagas Elemir
FK Zeleznicar Inđija
2:1
FK Sloven Ruma
1. Maj Ruma
0:3
FK Kikinda
Radnički Zrenjanin
3:2
FK Podunavac Belegiš
OFK Backa Palanka
0:2
FK Dinamo 1945 Pancevo
Tisa Adorjan
2:2
Kabel Novi Sad
Minyor Pernik
1:2
Levski Sofia II
Yantra Polski Trambesh
2:1
FK Juventus Malchika
Partizan
0:6
Sevlievo
Vihar Slavyanovo
4:0
Pavlikeni
Lokomotiv Mezdra
3:0
Boruna Tsareva livada
Dunav Lom
0:3
Gorna Oryahovitsa
Spartak Varna II
5:0
Kubrat
Cherno more II
3:0
FK Dunav ot Ruse II
FK Sliven
5:2
Levski Karlovo
Dimitrovgrad
1:1
Sekirovo
Zagorets
5:0
FK Asenovets 2005 Asenovgrad
Rozova Dolina
0:1
Spartak Plovdiv
Karnobat
1:5
Yambol
FK Atletik Kuklen
1:0
Sozopol
Botev Plovdiv II
5:0
Beroe II
PFC Rodopa Smolyan
0:1
Sayana Haskovo
Sokol Markovo
0:6
PFC Nesebar
PFC Vihren Sandanski
3:0
Hebar 1918 II
Chavdar Etropole
0:3
Pirin Razlog
PFC Rilski Sportist Samokov
3:1
Oborishte Panagyurishte
Botev Ihtiman
2:1
PFK Slavia 1913 II
Bansko
4:2
PFC CSKA Sofia II
Kyustendil
2:3
FC Vitosha Bistrica
Septemvri Simitli
0:0
OFK Kostinbrod
Septemvri Sofia II
2:1
Balkan Botevgrad
Slivnishki geroy
2:3
CSKA 1948 Sofia III
Independiente Chivilcoy
0:1
El Linqueno
Ciudad de Bolivar
1:0
Argentino Monte Maiz
Defensores Belgrano VR
1:1
Sportivo Las Parejas
Sarmiento Resistencia
1:1
Crucero del Norte
Green Gully
1:2
Hume City
Avondale
2:1
St. Albans Saints
Port Melbourne
2:0
Melbourne Knights
Dandenong Thunder
2:1
Manningham United Blues
Altona Magic
0:2
Dandenong City
FC La Chaux De Fonds
0:2
FC Naters
FC Coffrane
0:4
FC Monthey
FC La Sarraz-Eclepens
2:3
FC Sion II
US Terre Sainte
2:4
Pully Football
FC Grand-Saconnex
1:2
Yverdon Sport II
FC Echallens Region
4:3
Lausanne Sport II
Portalban / Gletterens
1:1
FC Meyrin
CS Chenois
2:3
Vevey Sports
Thun II
2:3
FC Wohlen
FC Black Stars
2:2
FC Rotkreuz
Concordia Basel
0:1
FC Schotz
Emmenbrücke
1:4
FC Dietikon
FC Muri
2:6
FC Langenthal
FC Solothurn
1:2
FC Koniz
FC Munsingen
1:1
SV Muttenz
Courtételle
1:0
FC Bassecourt
FC Gossau
3:2
FC Kosova Zurich
FC Kreuzlingen
5:3
Grasshopper II
AC Taverne
2:0
FC Freienbach
Mendrisio
5:4
SV Hongg
FC Tuggen
5:3
Usv Eschen-Mauren
Juventus Zurich
5:1
FC Uzwil
FC Wettswil-Bonstetten
3:2
Winterthur II
Balzers
3:1
FC Linth 04
FC Viktoria Marianske Lazne
3:1
FC Rokycany
ZCE Plzen
6:0
Pribram II
FK Banik Sokolov
0:4
FK Spartak Sobeslav
SK Aritma Prague
4:1
SK Senco Doubravka
FK Slavoj Cesky Krumlov
4:0
FK Tachov
SK Benesov
1:4
FK Caslav
FK Olympie Brezova
0:5
N. Byskovice
Hřebeč
1:1
FK Ostrov
Brandys Nad Labem
0:2
FC Chomutov
Biocel Vratimov
2:6
Opava II
Kosmonosy
2:0
Letohrad
TJ Spoje Praha
0:0
Vysoke Myto
Tj Slovan Bzenec
3:0
1 HFK Olomouc
Otava Katovice
0:2
FK Horovicko
SK Baťov 1930
1:0
FC Kostelec na Hané
1.fc Viktorie Prerov
0:1
FK Šternberk
FK Novy Jicin
2:0
Rymarov
SK Slany
2:0
SK Steti
TJ Unie Hlubina
2:0
FK Krnov
FK Jesenik
0:3
TJ Břidličná
FK Nove Sady
0:4
FC Strani
MFK Vitkovice
3:0
FK San Jv Sumperk
Urk
1:0
Dovo Veenendaal
FC Rijnvogels
1:1
DEM
VV IJsselmeervogels
2:1
Odin 59
VV Eemdijk
4:3
Sparta Nijkerk
Dvs 33 Ermelo
1:1
Staphorst
Harkemase Boys
3:0
VV Sint Bavo
Hoogeveen
1:3
Rkav Volendam
Kampong
2:1
Genemuiden
USV Hercules
3:0
HSC 21
Sportlust '46
5:1
Quick
VV Una
0:1
Stedoco
AWC
1:4
SV Meerssen
VV Kloetinge
0:2
BVV Barendrecht
TOGB
0:0
Blauw Geel 38
Tec
1:1
OJC Rosmalen
Groene Ster
3:4
VV Gemert
GVV Unitas
1:3
Oss 20
VV Baronie Breda
2:1
Hoek
Hittarps IK
3:3
Jonsereds IF
IFK Luleaa
3:1
Kiruna FF
Stenungsunds IF
1:3
Vänersborgs
Bodens BK
3:1
IF Älgarna
BK Forward
1:3
Kongahälla
IFK Skövde FK
3:1
Kumla
Hassleholms IF
2:1
Berga
Hudiksvalls Forenade FF
1:0
Viggbyholms IK
Dalkurd FF
0:3
IK Franke
FC Järfälla
0:3
FC Gute
Gottne
5:2
Frösö IF
Ytterhogdal
1:6
IFK Östersund
Lödde
2:2
Karlshamn
Falu BS
0:1
Skiljebo SK
Sandvikens AIK FK
1:3
Enkoping SK
Husqvarna FF
3:2
Bergdalens
Öckerö
1:1
Varbergs GIF
IFK Eskilstuna
2:2
Nykoping BIS
Vandra JK Vaprus
4:2
Hiiumaa
NPM Silmet
0:2
Tartu Welco II
Maardu Linnameeskond
6:0
Viimsi II
FC Elva II
0:4
FC Tallinn II
Jagiellonia II
2:0
Olimpia Zambrow
KS Legionovia Legionowo
0:0
Legia Warszawa II
KS Unia Solec Kujawski
1:1
Pogoń Szczecin II
Klub Sportowy Noteć Czarnków
3:0
Stolem Gniewino
Gedania Gdańsk
3:1
Blekitni Stargard S.
LKS Wiślanie Jaśkowice
1:0
Orlęta Radzyń Podlaski
KS Świdniczanka Świdnik
0:0
Podhale Nowy Targ
Łomża
2:1
MKS Mławianka Mława
Rks Garbarnia Krakow
0:1
Podlasie Biała Podlaska
Pogoń Grod. Mazowiecki
4:0
MKS Swit Nowy Dwor Mazowiecki
Rekord Bielsko-Biała
4:1
Górnik Zabrze II
Sokół Kleczew
4:3
Unia Swarzędz
MKS Flota Swinoujscie
1:1
Cartusia Kartuzy
Elana Torun
3:0
Kp Starogard Gdansk
Polonia Sroda Wielkopolska
3:1
LKS Vineta Wolin
Sokół Sieniawa
1:4
Avia Świdnik
Chełmianka Chełm
2:5
Wiązownica
MKS Star Starachowice
3:2
ZKS Unia Tarnów
MKS Czarni Połaniec
1:2
Wisłoka Dębica
LKS Unia Turza Śląska
1:0
Goczałkowice Zdrój
MKS Karkonosze Jelenia Góra
0:3
Gwarek Tarnowskie Góry
KS Warta Sieradz
2:0
Broń Radom
Unia Skierniewice
5:0
MKS Pilica Białobrzegi
Lechia T. Mazowiecki
5:1
GKS Belchatow
MLKS Victoria Sulejówek
1:0
Concordia Elbląg
Union Mauer
2:1
1980 Wien
Kuchl
2:0
Puch
Thalgau
1:3
Golling
Young Style SC Wienerberg
2:1
Red Star Penzing
Rotenberg
6:1
Nenzing
Lauterach
1:4
FC Lustenau
Austria XIII
1:1
SV Schwechat
SV Dinamo Helfort
7:4
Hellas Kagran
ASV 13
1:1
FC Stadlau
Askoe Koettmannsdorf
1:3
Velden
Brauerei Egg
0:1
Andelsbuch
SC Retz
0:2
SV Gloggnitz
UFC St. Peter in der Au
0:3
SC Wiener Neustadt
Bürmoos
2:1
ÖTSU Henndorf
FC Anif
0:3
SAK 1914 Salzburg
Oedt
2:3
Wohnbau Dietach
WSPG HOGO Wels II
0:3
Union Weißkirchen
Lochau
2:2
FC Hard
Höchst
2:1
Alberschwende
SC Kalsdorf
15:00
Lafnitz II
Klingenbach
1:1
St. Margarethen / Bur
Usvs Rudersdorf
1:7
Siegendorf
Kohfidisch
SC Ritzing
SpG Edelserpentin
2:0
USV Halbturn
SC Pinkafeld
2:4
SC Parndorf
Göfis
0:0
Hörbranz
SC Zwettl
2:1
SV Haitzendorf
Sutherland Sharks
0:0
Western Sydney W. II
APIA Leichhardt Tigers
3:1
Blacktown City
Hills United Brumbies FC
2:1
Sydney Olympic
St. George Saints FC
1:1
Manly United
Excursionistas
1:1
Ferrocarril Midland
Deportivo Laferrere
0:0
Villa Dalmine
Deportivo Merlo
1:1
Canuelas
Acassuso
2:4
Fenix
UAI Urquiza
1:1
Deportivo Armenio
Flandria
0:1
Argentino Merlo
Villa San Carlos
2:2
Sportivo Italiano
Serra ES
1:0
Ipatinga MG
Audax Rio
1:1
Portuguesa RJ
Itabuna EC
0:0
Nova Iguacu RJ
AA Internacional
3:0
EC Santo Andre
CA Patrocinense MG
2:2
Costa Rica
Anapolis GO
4:0
Ipora GO
Altos PI
3:0
Fluminense PI
Uniclinic CE
0:2
Treze PB
Petrolina PE
3:1
Retro FC Brasil
Juazeirense
1:1
ASA AL
Princesa d. Solimoes
0:1
Porto Velho ЕC
Humaitá
0:1
Sao Raimundo RR
CS Esportiva AL
1:2
Jacuipense BA
Mixto MT
2:1
Real FC
EC Agua Santa
1:1
São José EC
Cianorte PR
Novo Hamburgo RS
Santiago City FC
2:1
Comunal Cabrero
Municipal Salamanca
1:0
Municipal Mejillones
Deportes Quillón
3:4
Imperial Unido
Constitución Unido
5:0
Chimbarongo FC
Deportes Valdivia
0:3
Colina
Leganés II
4:1
Las Rozas
Cortes
1:1
Huarte
Torina
1:1
Atlético Albericia
CD Unión Sur Yaiza
1:1
UD Las Palmas B
Ardoi
1:1
Pena Sport FC
CD Ebro
2:0
Épila
CD Laredo
1:1
Vimenor
Cazalegas
1:2
Quintanar del Rey
Beasain
2:0
Deusto
Gaj
4:1
NK Lukavec
RNK Split
1:8
Zagora
Neretvanac Opuzen
0:0
Junak
Omiš
0:1
Vodice
Zadar
2:1
Uskok Klis
Hrvatski vitez
5:1
Kamen Ivanbegovina
GOŠK Dubrovnik
2:1
Neretva Metković
Zmaj Makarska
2:5
Sloga Mravince
Buje
4:1
Rudar Labin
Naprijed Hreljin
3:1
NK Medulin
Crikvenica
3:3
NK Halubjan Viškovo
Pazinka
3:1
Vinodol
Uljanik
1:0
Rovinj
Cres
3:1
Nehaj
Rudar Mursko Središće
6:0
Koprivnica
NK Pitomaca
3:1
Virovitica
Varteks Varaždin
0:0
NK Dinamo Domašinec
Polet
3:2
NK Graničar Kotoriba
Podravina Ludbreg
1:3
NK Medimurje Cakovec
Zagorec Krapina
2:2
NK Dinamo Odranski Obrež
Maksimir Zagreb
0:1
Segesta Sisak
NK Vrapce
3:2
NK Iskra Zelina
NK Lucko
2:2
Bistra
NK Udarnik Kurilovec
0:0
NK Samobor
Ponikve
1:2
Sava Strmec
Mladost Petrinja
3:2
HAŠK
Tondach Bedekovcina
4:2
Trešnjevka
Graničar Županja
2:1
Valpovka
Tomislav Donji Andrijevci
3:3
Vuteks-Sloga
Kutjevo
3:1
NK Borac Kneževi Vinogradi
NK Tomislav Cerna
2:1
Slavija Pleternica
Slavonija Požega
4:2
NAŠK Našice
Sloga Nova Gradiška
4:0
Bedem Ivankovo
Čepin
2:1
Oriolik Oriovac
Đakovo-Croatia
3:3
NK Svačić Stari Slatinik
Zug 94
5:1
Ascona
FC Red Star Zh
5:3
Cham II
FC Echichens
1:0
Collex-Bossy
Martigny Sports
0:1
Stade Payerne
Chur 97
0:3
FC Widnau
FC Frauenfeld
2:2
Adliswil
FC Thalwil
3:2
Weesen
BSC Old Boys
3:2
Ajoie-Monterri
Dornach
5:4
Muri-Gümligen
FC Bubendorf
5:4
FC Saint-Imier
Liestal
0:1
Tavannes / Tramelan
KF Dardania St. Gallen
3:1
FC Uster
SC Zofingen
FC Sursee
Perlen-Buchrain
1:3
SC Buochs
Châtel-St-Denis
0:2
Amical Saint-Prex
Lancy
1:0
Farvagny / Ogoz
FC Ugs
1:0
FC Plan-Les-Quates
FC La Tour-Le Paquier
4:2
FC Signal
Concordia Lausanne
1:2
Pratteln
Kickers Luzern
2:6
FC Brunnen
Collina d'Oro
1:1
FC Gambarogno-Contone
CS Romontois
5:0
FC Veyrier Sports
SC Emmen
2:2
Unterstrass
SV Schaffhausen
1:1
Lachen / Altendorf
Tägerwilen
0:2
FC Bazenheid
Bülach
1:0
Wil II
Prishtina Bern
6:0
SC Binningen
FC Locarno
2:0
Goldau
Glostrup
7:3
Gørslev Idrætsforening
Tarup-Paarup IF
6:0
Aalborg BK II
B 1913
0:2
Varde IF
Karlslunde
0:2
Brønshøj
Frederikssund
2:3
Allerød
Odder IGF
2:0
Boldklubben 1909
Nørresundby
4:1
OKS
Kjellerup IF
1:1
Marienlyst
Viby
4:2
Aarhus Fremad II
KFUM Roskilde
3:3
B 1908
Fjordager
1:2
VRI
AB Tårnby
2:0
Ringsted
Greve
0:3
LSF
Herlev
2:3
Slagelse B&I
Dalum IF
1:2
Hobro IK II
Hedensted
1:1
Ringkobing IF
Skjold
1:3
Tårnby FF
VfB Marburg
1:1
KSV Baunatal
Hünfelder SV
1:4
Weidenhausen
Bayern Alzenau
4:1
Dietkirchen
Waldgirmes
0:2
FC Gießen
Fernwald
2:2
SV Steinbach
Erlensee
0:0
Hanau
1960 Hanau
1:1
Eintracht Stadtallendorf
Tobacco Road FC
0:4
North Carolina II
Asheville City
4:1
Southern Soccer Academy
Virginia Marauders
0:3
Evergreen FC
Ballard
4:1
Midlakes United
West Seattle Junction
1:0
Lane United FC
Capo II
0:2
Arizona Arsenal
Ventura County Fusion
0:0
Tucson
Tacoma Stars
4:1
Olympia
Almaden
0:0
San Francisco City FC
Vermont Green
1:1
Pathfinder
Morris Elite
0:2
Cedar Stars Rush
Albany Rush
2:2
Black Rock FC
AFC Ann Arbor
1:0
Oakland County FC
New Jersey Copa FC
1:2
Staten Island Athletic
Sportclub Feyenoord
3:3
Poortugaal
ltijd Sterker Worden Hendrik-Ido-Ambacht
0:1
HBS
VV Zwaluwen Vlaardingen
2:5
FC S-Gravenzande
RVVH
3:0
DSO
LRC
2:0
VV Capelle
Nieuwenhoorn
5:4
Heerjansdam
RKAVV
3:3
VOC
VV Smitshoek
6:3
RKVV Westlandia
HVCH
2:3
Best Vooruit
Achilles Veen
2:2
Dongen
Unitas 30
6:5
Orion
Nemelaer
0:5
VV Goes
RKSV Nuenen
3:1
Juliana '31
Kruisland
4:1
Halsteren
Venray
2:4
Wittenhorst
UDI '19
2:0
EVV Echt
Ajax Amateurs
2:1
Huizen
SJC Noordwijk
1:1
Swift
DHSC
4:3
Alphense Boys
JOS Watergraafsmeer
5:2
Hoogland
AFC '34
1:3
WV-HEDW
SV Alphense Racing Club
1:1
HVV Hollandia Hoorn
Vpv Purmersteijn
3:0
BOL
SV HBC
6:4
Ter Leede
LONGA '30
1:2
Vvog
VV Buitenpost
3:2
TVC '28
Heino
2:0
Be Quick 1887
Pelikaan-S
0:4
DETO Twenterand
MASV
1:3
Berkum
Quick '20
2:0
ROHDA Raalte
Excelsior '31
2:2
Scherpenzeel
SDV Barneveld
0:2
Azsv
Inglewood United
0:3
Bayswater City
Balcatta
1:0
Armadale
Fremantle City FC
4:3
Perth
Floreat Athena
0:1
Olympic Kingsway SC
Perth RedStar
2:1
Western Knights SC
Perth Glory II
0:1
Stirling Lions
Den Hoorn
0:4
Valken '68
Forum Sport
3:1
vv RKDEO
Honselersdijk
0:2
VELO
Voorschoten '97
4:0
Nootdorp
Skillz
5:1
Die Haghe
TAC'90
3:2
Wippolder
Argon Mijdrecht
0:3
Zuidvogels
Woudenberg
3:1
BFC
HC & FC Victoria 1893
0:1
Roda '46
Batavia' 90
0:3
Jodan Boys
vv De Meern (Zat)
1:3
SVL
DCV
2:0
NSVV
Spijkenisse
5:2
Terneuzense Boys
Nieuw Lekkerland
6:0
vv Zuidland
VV Papendrecht
2:2
FC Xerxes
Brielle
4:2
Sliedrecht
Sparta AV
0:5
BVCB
Vitesse '22
3:2
ZOB
ASV de Dijk
2:2
Velsen
AGB
1:4
Kolping Boys
Hoofddorp
2:3
Hillegom
Fortuna Wormerveer
5:1
SCPB '22
VV de Zouaven
3:1
IVV Landsmeer
SDC Putten
2:0
WSV
Apeldoorn CSV
2:2
DTS Ede
ASV Dronten
2:0
NSC
WNC
1:3
RBC
TOP Oss Amateurs
5:2
Almkerk
Tavenu Sparta Combinatie
1:1
Erp
Van Onderaf Begonnen Goirle
1:1
Sparta '25
't Zand
2:1
Emplina
Moerse Boys
2:0
EFC
Bennekom
2:1
Bemmel
Woezik
2:2
Voorwaarts T
De Bataven
4:4
RKHVV
Go Ahead
4:3
Blauw Wit '34
Broekster Boys
1:2
ONS Sneek
Drachtster Boys
3:2
Burgum
LSC 1890
1:3
Flevo Boys
Jubbega
Olde Veste '54
WVV Alcides
2:5
KHC
Hoogezand
2:2
PKC '83
HZVV
5:1
GRC Groningen
WVV
3:3
Drentse Zuid Oost Hoek
Wke
1:0
Oranje Nassau
GVAV-Rapiditas
1:4
Winsum
VKW
3:3
vv Velocitas 1897
Whc
1:0
DZC '68
SVZW
1:2
Winterswijk
FC Dalfsen
0:8
cvv Sparta Enschede
DOS '37
1:2
Stevo
SV Grol
3:1
VV Hulzense Boys
NEO
2:5
Achilles '12
Maitland
0:1
Weston Workers
Edgeworth Eagles
4:0
Newcastle Olympic
Cooks Hill United FC
2:3
Lambton Jaffas
Valentine
2:0
New Lambton FC
Croydon Kings
2:1
Adelaide Raiders
Para Hills Knights
2:0
Modbury Jets
Campbelltown City
2:4
Adelaide United II
MetroStars
2:1
White City Woodville FC
Adelaide Olympic
0:2
Adelaide Comets
South Hobart
3:3
Kingborough Lions
Clarence Zebras
0:4
Devonport City
Glenorchy Knights
4:0
Launceston United SC