Fixtures - May 07, 2024
Internacional Palmira
2:1
Atletico Huila
Llaneros FC
4:0
Real Santander
Deportes Quindio
1:1
Cucuta Deportivo
Fehring 1947
1:1
SC Kalsdorf
Lafnitz II
5:2
FC WM-Estriche Schladming
Frauental
1:2
Köflach
Gnas
0:3
SC Furstenfeld
Ilz
1:1
Bruck an der Mur
FSC Hochegger Dächer
2:0
Lebring
Union Gamlitz
0:2
Tillmitsch
Wildon
2:1
TuS Heiligenkreuz
Ilz
17:00
TuS Heiligenkreuz
Union Gamlitz
17:00
Lebring
Fehring 1947
17:00
Köflach
Lafnitz II
17:00
SC Furstenfeld
Wildon
17:00
FC WM-Estriche Schladming
Frauental
17:00
Tillmitsch
Gnas
17:00
SC Kalsdorf
FSC Hochegger Dächer
17:00
Bruck an der Mur
FK Tauras
0:4
Futbolo Akademija Siauliai
Riteriai
3:5
FK Banga Gargzdai
Minija Kretinga
1:1
FK Suduva Marijampole
FK Atmosphere
6:0
BFA
Be1 NFA
0:1
FK Ekranas
Nemunas
3:1
Sveikata
Garliava Kaunas
0:5
FK Zalgiris Kaunas
Olympic Azzaweya SC
1:1
Al-Ittihad
Al-Khmes
1:1
Alittihad Misurata SC
Al Malaab El Libby
2:0
Al Bashaer Club
Abu Salim
1:1
Al-Madina
SC Olimpia MCMXXI Satu Mare
0:1
Minaur Baia Mare
CS Sanatate Cluj
3:0
Club Sportiv Minerul 1947 Ocna Dej
CSM Victoria Carei
2:2
Sânmartin
Gloria Lunca Teuz Cermei
4:2
Ineu
Șoimii Lipova
2:0
Progresul Pecica
Avântul Reghin
3:1
Viitorul Cluj
ACS Muscelul Câmpulung Elite
3:2
Kids Tâmpa Braşov
Cetatea
0:2
Viitorul Dăești
Olimpic Zărneşti
2:1
Olimpic Cetate
CSM Râmnicu Vâlcea
1:1
Vediţa Coloneşti
SCM Zalău
6:1
Sighetu Marmaţiei
CSM Satu Mare
2:0
CS Crişul Sântandrei
Ghiroda şi Giarmata Vii
3:1
CSM Deva
Filiaşi
2:0
Viitorul Şimian
Sepsi II
4:0
ASC Ciucaş Tărlungeni
Târgu Secuiesc
1:0
Odorheiu Secuiesc
CS Jiul Petrosani
0:1
Turceni
Voinţa Lupac
2:5
FC U Craiova 1948 SA II
Gilortul
2:1
CS U Craiova II
Bihor Oradea
1:1
CS Phoenix Buziaș
Acs Asu Politehnica Timisoara
1:1
CSC Peciu Nou
Sektzia Nes Tziona
1:2
Hapoel Kfar Saba
Hapoel Afula
3:0
Ihud Bnei Shfaram
Hapoel Acre
1:2
Hapoel Ramat Gan
Kafr Qasim
2:0
Hapoel Rishon LeZion
Hapoel Nof HaGalil
2:0
Hapoel Ironi Nir
Hapoel Umm al-Fahm
1:2
Maccabi Herzliya
Bnei Yehuda
3:1
Maccabi Kabilio
Ironi Kiryat Shmona
2:0
Ironi Tiberias
Cape Town City
2:0
Moroka Swallows
Kaizer Chiefs
2:2
TS Galaxy
Supersport United
1:1
Sekhukhune United
Royal AM
0:1
Cape Town Spurs
FK Indija
3:1
Smederevo 1924
Grafičar
2:4
Jedinstvo Ub
FK Tekstilac Odžaci
2:0
Radnički Sr. Mitrovica
Macva Sabac
2:0
OFK Belgrade
Gubbio
0:1
Rimini
Pescara
2:2
Pontedera
Juventus II
2:0
US Arezzo
SS Taranto 1927
0:0
Latina
Audace Cerignola
1:1
SSC Giugliano
Atalanta II
3:1
Trento
Legnago Salus
1:0
AC Lumezzane
AS Giana Erminio
3:0
Pro Vercelli
AZ Picerno
2:0
Crotone