Fixtures - May 12, 2024
PSG
1:3
Toulouse
Strasbourg
2:1
Metz
Rennes
1:1
Lens
Marseille
3:1
Lorient
Clermont
0:1
Lyon
Nantes
1:2
LOSC
Montpellier
0:2
Monaco
Atlanta United
2:3
DC United
Charlotte
1:0
Nashville
Montreal Impact
2:3
Inter Miami
NY Red Bulls
4:2
New England Revolution
Philadelphia Union
2:3
Orlando City SC
Toronto
2:3
New York City
Columbus Crew
1:2
FC Cincinnati
FC Dallas
2:1
Austin United FC
Sporting Kansas City
1:2
Houston Dynamo
St. Louis City SC
3:1
Chicago Fire
Colorado Rapids
2:3
San Jose Earthquakes
LA Galaxy
2:2
Real Salt Lake
LAFC
3:0
Vancouver Whitecaps
Portland Timbers
1:2
Seattle Sounders
Ajax
3:0
Almere City FC
Excelsior
4:0
Heracles
Twente
7:2
Volendam
Utrecht
0:1
Sparta Rotterdam
Fortuna Sittard
1:1
PSV
Go Ahead Eagles
0:3
AZ Alkmaar
NEC Nijmegen
2:3
Feyenoord Rotterdam
RKC Waalwijk
1:1
PEC Zwolle
Heerenveen
1:3
Vitesse
Otelul
2:0
Botosani
Poli Iasi
2:0
Petrolul
FC U Craiova
1:3
Hermannstadt
Dinamo Bucharest
2:0
UTA Arad
Voluntari
0:1
Universitatea Cluj
Fenerbahce
3:0
Kayserispor
Trabzonspor
3:0
İstanbulspor
Karagümrük
2:3
Galatasaray
Atiker Konyaspor 1922
3:0
Samsunspor
Adana Demirspor
1:6
Gazisehir Gaziantep FK
Sivasspor
0:1
Basaksehir FK
Kasımpaşa
3:1
Antalyaspor
Alanyaspor
1:1
Besiktas JK
Hatayspor
2:1
MKE Ankaragucu
Pendikspor
2:1
Rizespor
Atletico Mineiro MG
Grêmio
Palmeiras
0:2
Atletico Paranaense
Fortaleza CE
1:1
Botafogo RJ
Atletico Goianiense
0:1
Cruzeiro MG
Slovan Liberec
1:2
FK Teplice
SK Sigma Olomouc
1:3
FC Hradec Kralove
Pardubice
3:2
SK Dynamo Ceske Budejovice
Bohemians Prague 1905
1:1
FK Jablonec
MFK Karvina
2:2
Zlín
Randers FC
2:2
Hvidovre IF
Viborg FF
1:2
Vejle BK
Brøndby
1:3
FC Copenhagen
Midtjylland
2:1
AGF Aarhus
Nordsjælland
4:1
Silkeborg
IFK Norrkoping
1:2
Hammarby IF
BK Hacken
3:1
Kalmar FF
Djurgardens IF
2:0
Elfsborg
IFK Varnamo
1:1
IF Brommapojkarna
Kristiansund BK
2:4
Bodo/Glimt
Stromsgodset IF
0:1
Viking FK
KFUM Oslo
1:4
Fredrikstad FK
Ham-Kam
2:2
Haugesund FK
Sandefjord Fotball
4:1
Sarpsborg
Tromsø
4:0
Odds BK
Lillestrom SK
0:2
SK Brann
River Plate
3:0
Central Cordoba
Tigre
0:1
Estudiantes de La Plata
Deportivo Riestra
1:0
San Lorenzo
Belgrano
4:4
Racing Avellaneda
Lanus
0:2
Independiente Rivadavia
SD Amorebieta
2:0
CF Villarreal B
Real Oviedo
1:0
Real Zaragoza
Albacete Balompie
1:0
Leganés
Cartagena
2:0
Tenerife
Elche
0:3
Huesca
Tondela
2:3
Nacional
Leixões
0:0
AVS Futebol
CD Mafra
0:2
CD Santa Clara
CS Maritimo Madeira
2:1
UD Oliveirense
FC Porto B
1:3
Paços de Ferreira
Atlètic Amèrica
0:3
Futbol Club Pas de la Casa
CF Esperança d'Andorra
2:4
FC Ordino
CE Carroi
0:2
Penya Encarnada
ASKO
OTR
Kakadl
Dynamic Togolais
Semassi
Binah
Gbohloe-su
Espoir Tsevie
Gbikinti
Unisport
Kara
Doumbe
Tambo
Entente 2
Togo-Port
Gomido
Espoir Tsevie
0:0
OTR
Kara
3:0
Semassi
Tambo
0:1
ASKO
Dynamic Togolais
2:1
Binah
Gomido
2:0
Gbohloe-su
Unisport
1:0
Togo-Port
Dynamo Le Moule
00:00
Solidarité Scolaire
Etoile de Morne-à-l'Eau
00:00
AS Le Gosier
Jeunesse Evolution FC
00:00
Cambrefort
USBM
00:00
CERFA
Phare du Canal
00:00
Amical Club
ASG Juventus de Sainte-Anne
00:00
Siroco Les Abymes
CS Le Moule
00:00
Sporting Baie-Mahault
FK Mornar Bar
3:0
FK Rudar Pljevlja
FK Decic Tuzi
2:0
FK Jezero Plav
Mladost DG
3:2
FK Sutjeska
OFK Petrovac
2:2
Arsenal Tivat
FK Buducnost
2:0
FK Jedinstvo Bijelo Polje
FK Shkupi
0:0
FK Akademija Pandev
Shkendija 79 Tetovo
0:2
FC Struga Trim Lum
KF Gostivar
0:0
FK Rabotnicki Skopje
GFK Tikvesh 1930
0:0
Voska Sport
FK Sileks Kratovo
1:1
Vardar Skopje
Gjorce Petrov
2:1
FK Bregalnica Stip
Bravos Maquis
2:0
Santa Rita
Desportivo Huíla
3:0
Clube Recreativo União de Malanje
Wiliete
2:1
CD São Salvador do Kongo
Indenié Abengourou
2:2
Zoman FC
FC Mouna d'Akoupé
1:1
SC Gagnoa
Bouaké
1:1
Lys Sassandra
AS Denguélé d'Odienné
0:3
Stade d'Abidjan
San-Pédro
2:1
So de Larmee
ASEC Mimosas
0:1
Stella Club d'Adjamé
Levadia Tallinn
0:0
Nomme Kalju FC
JK Tallinna Kalev
1:0
Narva JK Trans
FC Nomme United
0:1
Paide Linnameeskond
Desportivo Nacala
0:1
Costa do Sol
Textáfrica
1:2
Ferroviário de Lichinga
ENH Vilankulo
2:1
Tchumene
Ferroviário Maputo
0:0
Ferroviário Nampula
Swift Hesperange
3:1
Marisca Mersch
Union Titus Petange
2:1
Jeunesse Esch
FC Victoria Rosport
1:2
F91 Dudelange
FC Wiltz 71
2:2
US Mondorf-Les-Bains
Racing FC Union Luxembourg
1:1
FC Mondercange
Schifflange
0:2
FC Una Strassen
CS Fola Esch
1:0
Un Kaerjeng 97
Trafalgar Southstars
0:2
C.C.C. Bath United
Cayon
1:1
Newtown United
Conaree United
0:4
Old Road Jets United
Kyzyl-Zhar
0:2
FC Aktobe
FK Yelimay Semey
2:1
Shakhter Karagandy
Astana
1:1
FC Kaisar Kyzylorda
FK Zhenys
0:2
FC Kairat Almaty
FC Ordabasy
1:0
Tobol Kostanay
FC Orenburg
0:2
Lokomotiv Moskva
FC Fakel Voronezh
0:0
FC Ural Yekaterinburg
PFC Sochi
6:1
FC Nizhny Novgorod
Hwange
1:1
Arenel Movers
Manica Diamonds
1:0
Bikita Minerals
Highlanders
0:2
FC Platinum
Dynamos
1:1
Herentals
TelOne
0:2
Chegutu Pirates
Puntarenas
1:1
Cartaginés
Deportivo Saprissa
3:1
Santos de Guápiles
Alajuelense
5:0
Guanacasteca
Grecia
2:2
San Carlos
Pérez Zeledón
0:3
Municipal Liberia
Sporting San José
1:1
Herediano
Sport Huancayo
0:2
Alianza Lima
Universidad Cesar Vallejo
1:1
Los Chankas
UTC
2:6
FBC Melgar
Deportivo Garcilaso
0:0
Atletico Grau
Universidad Católica
3:2
O`Higgins
Everton de Vina Del Mar
3:3
Cobresal
Deportes Copiapo
4:0
CD Cobreloa Calama
Audax Italiano
1:4
Colo Colo
Peñarol
1:0
Wanderers
Liverpool M.
2:1
Cerro Largo
Rampla Juniors
0:1
Boston River
CA Progreso
1:4
Defensor Sporting
AS Saint Louisienne
1:5
Saint-Denis
JS Piton Saint-Leu
0:2
Saint-Louis
La Tamponnaise
3:1
Sainte-Rose
AS Sainte-Suzanne
1:2
Trois Bassins FC
SS La Gauloise
0:3
Ravine Blanche
SS Jeanne D Arc
0:0
Saint-Pauloise
Js Saint-Pierroise
1:1
Excelsior
FK Tsc Backa Topola
2:0
FK Cukaricki
FK Partizan
3:0
FK Mladost Lucani
Red Star Belgrade
3:2
Radnicki Kragujevac
FK Vojvodina
5:0
FK Napredak Krusevac
KF Liria Prizren
1:3
Gjilani
KF Llapi Podujevë
1:0
KF Malisheva
KF Ballkani
3:0
KF Fushë Kosova
KF Dukagjini Klina
1:0
FC Prishtina
KF Drita
0:0
KF Feronikeli
KR Reykjavik
1:2
HK Kopavogs
Vikingur Reykjavik
2:0
FH Hafnarfjordur
Fylkir Reykjavik
0:3
Breidablik Kopavogur
Baroka
1:1
JDR Stars
Casric Stars
2:2
Magesi
Hungry Lions
2:0
Black Leopards
NB La Masia
0:1
Marumo Gallants
Maritzburg United
0:0
Platinum City Rovers FC
Orbit College
1:2
Upington City
Pretoria Callies
1:1
Pretoria University
Venda
1:0
Milford
Heilongjiang Ice City
2:0
Liaoning Shenyang Urban
Wuxi Wugou
0:1
Shanghai Jiading Huilong
Shijiazhuang Gongfu
2:1
Dongguan United
Yunnan Yukun
5:1
Yanbian Longding
Guangzhou
1:1
Qingdao Red Lions
FK Viktoria Zizkov
1:1
FK Varnsdorf
FC Sellier & Bellot Vlasim
2:1
Mas Taborsko
FK Dukla Prague
3:2
1.SK Prostejov
SFC Opava
3:1
MFk Vyskov
FK Yenisey Krasnoyarsk
2:0
Urozhay Krasnodar
FC Shinnik Yaroslavl
2:1
SKA Khabarovsk
Torpedo Moskva
0:0
Alania-D
FC Sokol Saratov
2:1
FC Tyumen
Akron Tolyatti
3:1
Makhachkala
FC Kamaz Naberezhnye Chelny
1:3
Rodina Moskva
Leningradets
1:3
Khimki
FC Volgar Astrakhan
1:1
FC Chernomorets Novorossiysk
3 Sing FC
2:2
Central & Western
Citizen AA
1:3
Eastern District
Wong Tai Sin
3:1
Hoi King
South China FC
5:2
Yuen Long FC
Sai Kung Friends FC
1:4
Kowloon City District Sports Association
Iwaki
1:2
Renofa Yamaguchi
Roasso Kumamoto
0:0
Yokohama
Montedio Yamagata
0:1
Mito Hollyhock
Fujieda MYFC
1:0
Blaublitz Akita
Tokushima Vortis
1:0
Tochigi
V-Varen Nagasaki
0:0
Fagiano Okayama
Oita Trinita
2:2
Ehime FC
Ventforet Kofu
2:2
JEF United
Chebba
0:0
Kerkennah
Jerba
2:2
EO Sidi Bouzid
Omrane
3:2
Hammam-Lif
Oued Ellil
0:1
Jendouba Sport
Korba
1:0
Radès
M'saken
0:1
Ariana
Kairouan
3:2
Hammam-Sousse
BVSC-Zuglo
1:2
Nyiregyhaza Spartacus
Aqvital
3:1
Kozarmisleny
MTE
1:1
Budafok
Kazincbarcika
2:3
Gyori ETO
Ajka
0:2
Honved
Gyirmot
1:1
Tiszakecske
Szeged
1:1
Siofok
Orsomarso
2:0
Bogota FC
Leones FC
2:2
Deportes Quindio
Tigres FC
4:2
Real Cartagena
U. d. Popayan
0:0
U. M. Santa Marta
Real Santander
0:2
Internacional Palmira
Atletico Huila
2:1
Llaneros FC
Cucuta Deportivo
3:2
Real Cundinamarca
Atletico de Rafaela
1:0
Defensores Unidos
Brown de Adrogue
0:1
Aldosivi
San Telmo
0:1
Atlanta
Guillermo Brown
0:1
Deportivo Madryn
Guemes
1:0
Quilmes
Deportivo Maipu
2:1
Ferro Carril Oeste
Alvarado
2:0
Talleres Remedios
Gimnasia Jujuy
3:0
San Miguel
Patronato
2:0
Chacarita Juniors
Nueva Chicago
2:1
Gimnasia y Esgrima Mendoza
Racing Cordoba
0:1
Estudiantes BA
Résidence Walferdange
1:3
US Rumelange
Bettembourg
0:3
US Hostert
FC Jeunesse Canach
2:3
Alisontia Steinsel
FC Mamer 32
1:3
Berdenia Berbourg
Yellow Boys Weiler
0:1
Avenir Beggen
Lorentzweiler
4:4
Koeppchen
FC Etzella Ettelbruck
4:0
Blô-Weiss Medernach
CS Grevenmacher
1:4
FC Rodange 91
OFK Belgrade
0:1
Smederevo 1924
FK Tekstilac Odžaci
1:1
Grafičar
Jedinstvo Ub
2:1
Macva Sabac
FK Indija
0:0
Radnički Sr. Mitrovica
FK Septemvri Sofia
0:2
Strumska Slava
FC Dunav 2010
1:1
PFC Montana 1921
Belasitsa
2:0
Ludogorets Razgrad B
Yantra 2019
1:1
PFK Sportist Svoge
Igalo
2:0
FK Berane
FK Kom
4:1
FK Mladost Ljeskopolje
FK Iskra Danilovgrad
2:1
Internacional
FK Lovcen
1:2
OFK Grbalj
FK Bokelj Kotor
2:1
Otrant-Olympic
Atlético El Vigía
1:1
Real Frontera
Fundación Lara Deportiva
1:0
Trujillanos FC
Atlético La Cruz FC
1:2
Academia Anzoátegui
Deportivo Petare
3:0
Fundación AIFI
Urena SC
1:0
Yaracuyanos FC
Aragua FC
2:1
Héroes de Falcón
Dinamo Puerto La Cruz
0:3
Club Sport Marítimo de Venezuela
Bolívar SC
2:0
Nueva Esparta FC
FC San Marcos
3:0
Juan Aurich de Chiclayo
Union Huaral
0:3
Deportivo Llacuabamba
Comerciantes
1:0
Universidad San Martin
Sporting Mertzig
3:1
Erpeldange
Bastendorf
1:0
Jeunesse Gilsdorf
Colmarberg
0:3
Wincrange
Jeunesse Useldange
1:4
Daring Echternach
Hosingen
5:0
Rupensia Lusitanos
Berdorf Consdorf
0:0
Atert Bissen
Norden
3:2
Jeunesse Schieren
Young Boys
1:1
Feulen
Syra Mensdorf
1:2
FC Rm Hamm Benfica
Red Black Egalité
3:2
Munsbach
URB
2:2
ALSS Luxembourg
Blo-Wäiss Izeg
1:1
Kopstal 33
Union 05 Kayl-Tetange
1:0
The Belval Belvaux
Kehlen
1:4
Sandweiler
Red Star Merl-Belair
2:4
Schengen
Luna Obercorn
0:9
Jeunesse Junglinster
Valerenga IF 2
2:4
Alta IF
Junkeren
0:2
Skeid Fotball
Hodd
2:1
Vard Haugesund
Grorud IL
1:3
Kjelsaas
Strommen IF
2:0
Stjordals/Blink
Slovácko II
3:0
FC Viktoria Otrokovice
Karviná II
0:1
Zlín II
Unex Unicov
1:1
FC Slovan Rosice
Baník Ostrava II
3:0
FK Apos Blansko
Hradec Králové II
0:4
FK Chlumec Nc
Mladá Boleslav II
1:0
SK Sokol Brozany
Pardubice II
2:1
FK Prepere
FK Admira Prague
0:2
Motorlet
Slavia Praha II
2:2
FC Pisek
Povltava FA
2:1
Viktoria Plzeň II
Oravské Veselé
0:0
Fiľakovo
FK Dubnica Nad Vahom
0:1
Jednota Bánová
Skf Sered
3:1
RSC Hamsik Academy Banská Bystrica
Beluša
3:2
Podkonice
Snina
2:2
Partizan Bardejov
MSK Rimavska Sobota
1:2
MSK Tesla Stropkov
Spišské Podhradie
2:2
MSK Namestovo
Torns IF
2:0
Onsala
Hammarby Talang
1:2
Umea FC
FC Trollhattan
2:1
Oskarshamns AIK
Norrby IF
0:2
Lunds BK
Torslanda
3:1
Ariana
Assyriska FF
1:2
Örebro Syrianska
IFK Stocksund
4:1
Piteaa IF
Karlbergs BK
1:2
Friska Viljor FC
Sollentuna FF
1:0
IF Karlstad
Daegu FC II
4:2
Busan Transportation
Hwaseong
1:0
Mokpo City
Yangpyeong
1:0
Daejeon Korail
Yeoju Citizen
0:2
Gimhae City
FC Inter Turku II
4:1
SexyPöxyt
Kiffen
6:1
Futura
FC Honka
1:3
Ilves 2
Esbo Bollklubb
1:1
TPV Tampere
Tornion Pallo 47
1:1
Kuopion Elo FC
JS Hercules
3:1
Jyväskylän Seudun Palloseura
Narpes Kraft
0:2
GBK Kokkola
PEPO Lappeenranta
1:1
Lahden Reipas
Grankulla IFK
1:1
Nurmijarven Jalkapalloseura
Jakobstads Bollklubb
3:1
SJK Akatemia II
Vantaan Jalkapalloseura
2:1
P-Iirot
Ferencváros II
4:0
Dunaföldvári FC
Paksi SE II
0:0
Fehérvár II
Zalaegerszegi TE II
0:5
Puskás II
Győri ETO II
1:4
Gyirmót SE II
Honvéd II
8:0
Cegledi VSE
Kecskeméti TE II
4:0
Szolnoki MAV FC
Diósgyőr II
0:2
Putnok VSE
Újpest II
1:1
Salgótarjáni BTC
Kisvárda II
1:2
Tiszaujvaros
Rakospalotai EAC
2:3
Karcag SE
Dunaujvaros Palhalma Agrospecial SE
2:1
Érdi VSE
Mohácsi TE
1:2
Kaposvari Rakoczi FC
Szekszardi UFC
1:1
Nagykanizsa
Majosi
1:1
Gárdony
MTK Hungária FC II
2:1
PTE-PEAC
Ivancsa KSE
1:3
Szentlorinc SE
Budaorsi SC
8:1
Balatonfüredi
Kelen SC
0:1
Csornai SE
SC Sopron
1:1
FC Tatabanya
Komárom
1:1
Dorogi FC
Haladás VSE
1:1
Bicskei
Veszprem FC
0:3
III Ker Tue Upe
Esmtk Budapest
2:0
Körösladány
Bekescsaba 1912 Elore
1:0
Szeged-Csanád Grosics Akadémia II
Füzesgyarmati
1:0
BSS Monor
Martfűi LSE
3:1
Penzugyor SE
Dabas
0:0
Hódmezővásárhely
BKV Elore
4:3
Budapesti Vasas SC II
Tiszafuredi VSE
3:2
Cigand SE
Senyo Carnifex FC
3:1
Egri FC
FC Hatvan
3:0
Gyöngyös
SD Ponferradina
2:1
Real Union de Irun
CD Castellon
1:3
UD Ibiza Eivissa
CD Alcoyano
3:1
Ceuta
Atletico Madrid B
0:0
Melilla UD
CD Atletico Baleares
3:1
CD Linares
Unionistas CF
1:0
Real Sociedad B
Antequera CF
0:2
Real Murcia
Cultural Leonesa
0:0
CD Teruel
CD San Fernando
1:1
Málaga
Deportivo La Coruna
1:0
Barcelona B
CA Osasuna B
0:1
Sestao River Club
Real Madrid Castilla
1:0
Granada CF B
FC Dynamo Barnaul
00:00
Krylya Sovetov II
FK Dinamo Vladivostok
0:0
Khimki II
FK SKA-Khabarovsk II
0:0
Zenit Penza
Sakhalin Sakhalinsk
2:1
Salyut Belgorod
Sokol Kazan
2:2
Dinamo Kirov
FC Strogino Moscow
1:2
FK Kompozit Pavlovsky Posad
FC Chertanovo Moscow
2:1
FK Irkutsk
FC Tver
0:1
Dinamo Moskva II
FK Ryazan
4:0
FK Kolomna
FK Yenisey Krasnoyarsk II
2:1
Zvezda St. Petersburg
Znamya Truda
4:2
FK Rodina-m (FK Rodina Moskva III)
Dinamo Vologda
0:0
Saturn Ramenskoye
FK Orel
2:1
Arsenal Tula II
FC Torpedo Vladimir
1:0
FC Zenit-2 St Petersburg
FK Alaniya Vladikavkaz II
3:2
FK Pobeda
Kvant
0:3
Akademiya Tambov
FK Baltika BFU imeni Immanuila Kanta
1:0
FC Luki-Energiya Velikiye Luki
US Fiorenzuola 1922
1:3
Novara Calcio
Monterosi FC
0:1
Potenza Calcio
Virtus Francavilla
1:1
SS Monopoli 1966
Recanatese
1:0
Vis Pesaro
Kabel Novi Sad
4:0
FK Dinamo 1945 Pancevo
Omladinac NB
1:0
Jedinstvo Stara Pazova
Zvezdara
0:3
Stepojevac Vaga
FK Polet Ljubić
1:1
Loznica
SFS Borac
3:4
Vlasina
Timočanin
2:4
Radnicki Pirot
FK Žitorađa
0:5
FK Jagodina
FK Zeleznicar Inđija
0:1
Hajduk 1912 Kula
Tisa Adorjan
1:5
FK Podunavac Belegiš
Thun II
0:2
FC Langenthal
FC Gossau
4:1
Winterthur II
FC Munsingen
2:0
FC Wohlen
FC Coffrane
1:2
FC Naters
FC Black Stars
3:1
FC Schotz
FC Tvd Slavicin
3:0
FC Kostelec na Hané
Zbrojovka Brno II
3:0
FC Spartak Velka Bites
FC Velke Mezirici
0:0
AFC Humpolec
Meteor Prague
4:0
TJ Sokol Nespeky
MFK Havirov
2:1
FK Krnov
Opava II
1:3
Polanka
Velke Hamry
1:1
MFk Trutnov
FK Admira Praha II
3:1
FC Hvezda Cheb
SK Baťov 1930
2:3
Rymarov
FK Novy Jicin
2:0
1 HFK Olomouc
Kozlovice FC
3:2
Tj Slovan Bzenec
Líšeň II
1:0
FK Pelhimov
Sokol Tasovice
1:2
Slavoj Polna
Tj Sokol Lanzhot
1:3
SFK Vrchovina
FC Slavoj Olympia Bruntal
1:3
TJ Břidličná
FK Bospor Bohumin
3:0
TJ Řepiště
Bílovec
1:1
TJ Unie Hlubina
FC Hlinsko
3:1
RMSK Cidlina Novy Bydzov
SK Benatky Nad Jizerou
2:1
FK Caslav
Pencin Turnov
3:1
Vysoke Myto
AWC
0:0
Quick
TOGB
1:0
SV Meerssen
VV Baronie Breda
3:4
VV Gemert
Groene Ster
0:3
Blauw Geel 38
Kampong
1:3
VV Sint Bavo
BK Forward
0:1
Herrestads AIF
Österlen
2:1
Kristianstad FC
Räppe
1:3
IFK Trelleborg
Hudiksvalls Forenade FF
1:4
IK Franke
Sandvikens AIK FK
2:4
FC Arlanda
Västra Frölunda
0:0
Husqvarna FF
Laholms FK
2:1
Varbergs GIF
Dalkurd FF
1:5
FC Gute
Falu BS
1:1
Enkoping SK
Arameiska-Syrianska
1:0
Smedby
Mjölby
3:4
IFK Eskilstuna
Vänersborgs IF
0:3
IK Gauthiod
Vandra JK Vaprus
2:2
Saku Sporting
FCI Tallinn
5:0
Ararat
Rakvere JK Tarvas
2:0
Tartu Welco II
Tartu Kalev II
4:1
Lasnamae FC Ajax
Laagri II
2:1
Tabasalu Ulasabat
Tallinna FC Zapoos
2:7
Vaprus II
Raplamaa
0:0
Saue
JK Tabasalu II
1:2
Hiiumaa
Võru FC Helios
3:1
FC Tallinn II
Jagiellonia II
4:0
KS Legionovia Legionowo
Stolem Gniewino
2:0
Polonia Sroda Wielkopolska
ZKS Unia Tarnów
1:1
KS Świdniczanka Świdnik
Slovan HAC
0:3
SV Dinamo Helfort
Swarovski Tirol II
3:0
FC Kitzbuhel
UFC St. Peter in der Au
3:2
Kilb
Hellas Kagran
0:2
Union Mauer
Brauerei Egg
3:5
Admira Dornbirn
Thalgau
0:0
SV Grodig
Telfs
4:2
Völs
Ebbs
3:0
Volders
St. Jakob Rosental
3:1
Kraig
Austria Klagenfurt II
1:3
Velden
SV Spittal/Drau
4:0
Donau Klagenfurt
Deportivo Merlo
1:0
Villa Dalmine
Acassuso
0:2
Los Andes
San Martín Burzaco
1:1
Ferrocarril Midland
Flandria
2:0
Comunicaciones
Eilenburg
3:2
Chemnitzer FC
Rot-Weiss Erfurt
1:4
Viktoria Berlin
Hansa Rostock II
1:3
Hertha BSC II
Energie Cottbus
3:3
Luckenwalde
Chemie
1:1
BFC Dynamo
Berliner AK
0:5
Lok Leipzig
FSV Zwickau
0:1
SV Babelsberg
Altglienicke
5:2
Greifswalder FC
Meuselwitz
2:3
Carl Zeiss Jena
Hamburger SV II
0:1
Weiche Flensburg
Eintracht Norderstedt
0:2
Meppen
Teutonia 05
0:2
TSV Havelse
Bremer SV
0:0
BW Lohne
Holstein Kiel II
1:0
Phönix Lübeck
Union Royale La Louviere Centre
2:3
RFC Meux
Ganshoren
3:2
Entente Acren Lessines
RRC Hamoir
1:2
FC Tubize
Warnant
1:1
RFC Union La Calamine
Stade Verviers
2:1
Stockay-Warfusée
Rebecq
1:6
RUS Binche
Jette
1:5
Union Saint-Gilloise II
KFC Merelbeke
2:1
Zulte Waregem II
Lyra-Lierse Berlaar
5:0
K Rupel Boom FC
ASD Chisola Calcio
2:1
RG Ticino
Romana
5:0
Ischia
Derthona
3:0
Alba Calcio
AC Legnano 1913
0:5
Castellanzese
Breno
1:1
Cjarlins Muzane
Luparense
2:0
Atletico Castegnato
SSD Tivoli Calcio 1919
2:3
United Riccione
ASD Anzio Calcio 1924
4:0
Gladiator
Angri
2:0
Gallipoli Calcio
San Luca
0:2
Locri 1909
Città di Varese
0:1
Vado
Piacenza
3:4
Varesina
AC Palazzolo
1:3
Desenzano Calvina
Dolomiti Bellunesi
1:2
Campodarsego
Treviso
1:2
Bassano Virtus
Corticella
2:1
ASD Victor San Marino
Ravenna FC 1913
2:1
Lentigione
Gavorrano
1:3
Tau Altopascio
Aquila
2:2
Roma City
Asd Nocerina 1910
0:1
Asd Cassino Calcio 1924
AC Nardo
1:0
Ssd Fidelis Andria 2018
Siracusa
3:0
Ssd Acireale Calcio 1946
US Vibonese Calcio
0:1
ASD La Fenice Amaranto
Pianese
0:1
Campobasso
Cavese 1919
1:0
Team Altamura
Latte Dolce
3:2
Ardea
Avezzano Calcio A.S.D
1:2
Sambenedettese
Chieri
0:0
FC Pinerolo
US Grosseto
3:2
Livorno
Martina Franca
3:0
Virtus Casarano
São José EC
0:0
EC Santo Andre
Cianorte PR
Brasil de Pelotas RS
Portuguesa RJ
1:0
Nova Iguacu RJ
CS Esportiva AL
1:1
ASA AL
Real FC
1:2
Brasiliense DF
Maracanã
0:4
Treze PB
Manauara
3:1
Porto Velho ЕC
Princesa d. Solimoes
3:3
Manaus
Fluminense PI
1:0
Tocantinópolis
Moto Clube MA
2:1
Maranhao MA
Sousa
1:0
Potiguar RN
Itabuna EC
1:0
Audax Rio
Barra FC
3:0
Cascavel PR
Mixto MT
1:1
Uniao Rondonopolis
CE Alaior
1:1
Portmany
Felanitx
5:0
Inter Manacor
RCP Valverdeño
6:2
Calamonte
AD Parla
0:1
RSD Alcala
Leganés II
3:1
Torrejón
CD Galapagar
2:4
AD Alcorcon B
Collado Villalba
2:1
Real Madrid C
Las Rozas
3:1
CD Mostoles
Trival Valderas A.
1:1
Pozuelo Alarcón
CD Colonia Moscardó
1:0
Alcobendas Sport
Villanueva Pardillo
1:2
Tres Cantos CF
Rayo Vallecano B
2:1
CD Canillas
CD Don Benito
9:0
CP Montehermoso
CE Lhospitalet
2:0
Pobla de Mafumet CF
Gerena
1:0
Ceuta II
CD Manacor
0:4
RCD Mallorca B
CD Santanyi
0:0
UD Poblense
Platges de Calvia
1:2
CD Binisalem
Diocesano
3:0
Jerez
UD Almeria B
1:0
Torre del Mar
Polideportivo Almería
1:2
Atl Mancha Real
Juventud Torremolinos
1:0
Málaga City
CD El Ejido 2012
1:2
Real Jaen
Maracena
1:1
Torreperogil
Arenas de Armilla
1:1
CD Huetor Vega
Atletico Malagueno
0:0
Huétor Tájar
Bollullos
4:4
Salerm Puente Genil FC
Xerez Deportivo FC
2:1
CD Pozoblanco
La Palma
4:2
CD Utrera
Coria CF
0:1
Conil
Ayamonte CF
3:0
AD Cartaya
Lucena CF
3:0
Cabecense
Atlético Espeleño
0:0
Xerez
Sevilla III
1:0
Cordoba CF B
Atlético Victoria
2:1
San Bartolomé
Ibarra
4:0
UD Gran Tarajal
CD Tenerife B
4:0
UD Teror Balompié
Lanzarote
0:0
CD Unión Sur Yaiza
UD Las Palmas B
2:0
Herbania
Panadería Pulido
0:1
Buzanada
Jove Español
0:2
Atletico Levante UD
CD Azuaga
1:0
CD Coria
Fuente Cantos
3:3
Jaraíz
Alondras CF
0:0
UD Ourense
UD Somozas
4:0
Pontevedra CF II
Viveiro
1:1
Arosa SC
Rapido de Bouzas
5:1
Sarriana
Gran Peña FC
0:0
Betanzos CF
UD Barbadás-Bentraces
2:0
Estradense
Paiosaco
1:0
Polvorín
Condal Club
2:0
Colunga
Sporting Gijon B
3:1
Real Titánico
Urraca CF
1:1
L'Entregu
Lenense
1:1
Caudal Deportivo
Gijón Industrial
3:2
Llanes
CD Lealtad
4:0
Luarca CF
Praviano
0:0
Avilés Stadium
Ceares
2:4
Llanera
Ciudad de Torredonjimeno
10:0
CD Atlético Melilla
Illueca CF
0:4
SD Ejea
Fuentes
0:2
Cuarte
AD Almudevar
3:1
Borja
CDJ Tamarite
4:1
Calamocha
CD Ebro
1:2
Épila
UD Fraga
1:1
CD Caspe
Huesca II
2:2
Belchite 97
Sóller
0:4
CD Constancia
Roda
0:1
UD Rayo Ibense
Acero
2:3
Silla CF
CD Castellón II
2:0
Ontinyent 1931
CF Gandia
1:2
CD Utiel
Atletico Tordesillas
0:0
Atlético Palencia
Atletico Astorga FC
0:0
Burgos Promesas
UD SANTA MARTA
1:3
Salamanca CF Uds
Mirandés II
1:1
Real Avila CF
CD Becerril
0:1
Atletico Bembibre
CD Cristo Atletico
2:0
CD Laguna de Duero
UD Socuellamos CF
2:1
La Solana
CD Atletico Tomelloso
1:3
Calvo Sotelo
Torrijos
3:0
AD San Clemente
Quintanar del Rey
1:0
Marchamalo
CD AZUQUECA
1:1
Huracán Balazote
CP Villarrobledo
1:1
Ub Conquense
Villarrubia CF
0:1
CD Toledo Sad
Villacañas
3:0
Cazalegas
Alfaro CD
3:1
Anguiano
Club Haro Deportivo
3:0
Arnedo
CD Varea
2:1
Alberite
Racing Rioja
0:3
UD Logroñés II
Vianés
0:1
SD Oyonesa
Peña Balsamaiso CF
5:4
Comillas CF
Tedeón
2:0
Berceo
Calahorra II
2:1
Casalarreina
Moralo
2:0
Arroyo Cp
CD Castuera
3:0
Olivenza
SP Villafranca
2:0
Trujillo
Ciudad de Murcia
0:1
Montecasillas
Lorca Deportiva
1:1
Alcantarilla
Unión Molinense
2:0
Estrella Grana El Palmar CF
Ucam Murcia II
2:0
Bullense
UD Caravaca
1:2
CD Cieza
La Calzada
2:1
River Ebro
Neretvanac Opuzen
2:1
NK GOŠK Kaštel Gomilica
Sava Strmec
1:1
Trešnjevka
Bistra
3:1
Mladost Petrinja
Tomislav Donji Andrijevci
2:1
Valpovka
Kutjevo
1:2
Graničar Županja
NK Tomislav Cerna
5:2
Vuteks-Sloga
NK Svačić Stari Slatinik
2:2
Oriolik Oriovac
Dübendorf
2:6
Wil II
BSC Old Boys
5:3
Ueberstorf I
Dardania Lausanne
5:1
FC Veyrier Sports
FC La Tour-Le Paquier
1:3
Perly-Certoux
Bosporus
1:2
Pratteln
HEBC
3:3
Victoria Hamburg
Paloma
0:2
Dassendorf
Makkabi
1:0
Tasmania Berlin
TSG Neustrelitz
2:1
Dynamo Schwerin
SV Todesfelde
5:2
Inter Turkspor Kiel
VfR Neumunster
5:0
Union Neumünster
Cosmos Koblenz
2:0
Bitburg
Grimma
2:1
Einheit Rudolstadt
Einheit Wernigerode
3:1
Budissa Bautzen
Halstenbek-Rellingen
1:2
Altona
Sparta Lichtenberg
1:5
Hertha Zehlendorf
Hertha 06
FSV Union Furstenwalde
Eintracht Mahlsdorf
1:0
Anker Wismar
Staaken
1:2
Optik Rathenow
Holzhausen
1:1
Denzlingen
Gmünd
3:2
Bissingen
Hennef 05
BCV Glesch / Paffendorf
Germania Teveren
0:4
Bergisch Gladbach
Porz
0:2
Vichttal
Eckernforder SV
2:1
Flensburg
SV Sonsbeck
SV 19 Straelen
Meerbusch
0:1
Kleve
Union Frintrop
3:3
TVD Velbert
SW Essen
2:3
SC St. Tönis 11/20
Ratingen SV Germania 04/19
0:1
Uerdingen
SpVg Schonnebeck 1910
0:3
VfB Homberg
Türkspor Augsburg
1:3
Heimstetten
Germania Egestorf/Langreder
1:1
Rotenburger SV
VfV Hildesheim
2:0
VfL Oldenburg
Bersenbrück
2:1
Kickers Emden
SSV Vorsfelde
3:0
Eilvese
SV Blau Weiß Bornreihe
2:2
Heeslinger SC
Quierschied
2:2
Arminia Ludwigshafen
Union Tornesch
4:3
Alsterbrüder
Eddersheim
2:1
Hünfelder SV
RW Walldorf
1:0
Eintracht Stadtallendorf
Göppinger
2:1
SSV Reutlingen
FC Nottingen
2:1
SG Sonnenhof Grossaspach
FV Ravensburg
2:1
VfR Mannheim
Offenburger FV
0:5
Pforzheim
Backnang
1:1
Mutschelbach
Sportfreunde Lotte
7:0
Bövinghausen
Vreden
3:3
Finnentrop / Bamenohl
ASC Dortmund
1:0
Gievenbeck
Brünninghausen
0:2
Türkspor Dortmund
Wattenscheid
1:0
Eintracht Rheine
Sportfreunde Siegen
0:2
SV Westfalia Rhynern
Sprockhövel
0:3
Ennepetal
Preußen Münster II
5:1
Schermbeck
Hürth
1:0
Siegburger SV
Erkenschwick
0:0
Victoria Clarholz
Schafhausen
2:3
Eintracht Hohkeppel
Fortuna Köln II
1:1
Bonn-Endenich
Mülheimer
4:3
Hamborn 07
FC 08 Villingen
5:0
Hollenbach
TSV Essingen
0:2
Oberachern
BW Königsdorf
2:2
Frechen
Defensores de Cambaceres
2:2
Real Pilar
Deportivo Espanol
1:0
Justo Jose de Urquiza
Victoriano Arenas
1:1
Berazategui
Leandro Nicéforo Alem
0:2
Sportivo Barracas Bolivar
Royal Aywaille FC
3:2
Ostiches
ET.Elsautoise
1:4
RCS Brainois
Berg en Dal
3:1
K Esperanza Pelt
Roeselare Daisel
4:1
Wellen
Raeren
0:1
Crossing Schaerbeek
Habay-la-Neuve
0:1
Entité Manageoise
Monterey Bay II
6:2
Academica SC
San Francisco City FC
2:0
Project 51O
Lansing City
0:0
Midwest United
AFC Ann Arbor
4:1
Union Macomb
North Carolina Fusion
3:0
Charlotte Independence 2
Virginia Beach United FC
0:1
Lionsbridge FC
Inter Gainesville
0:0
Florida Elite SA
Corpus Christi
3:0
Houston FC
Des Moines Menace
1:1
Team from Peoria
Little Rock Rangers
1:0
Hattiesburg
Coachella
1:4
AMSG
Southern California Seahorses
1:9
Redlands
Almaden
2:1
San Francisco Glens SC
UDI '19
2:0
Halsteren
EVV Echt
0:3
Wittenhorst
Heino
1:3
Vvog
MASV
1:0
Be Quick 1887
Unitas 30
4:2
Best Vooruit
Nemelaer
1:6
Dongen
RKSV Nuenen
1:2
Orion
Kruisland
0:3
VV Goes
SV HBC
4:0
HVV Hollandia Hoorn
WSV
0:1
RKHVV
Tavenu Sparta Combinatie
0:2
Sparta '25
Vitesse '22
3:0
SCPB '22
VIOS-W
2:3
Velsen
Fortuna Wormerveer
3:0
IVV Landsmeer
VV de Zouaven
3:1
Hillegom
Jubbega
Burgum
VKW
2:1
Winsum
SVBO
3:1
GRC Groningen
Winterswijk
1:2
Stevo
TOP Oss Amateurs
4:2
EFC
Moerse Boys
2:1
Erp
SV Someren
2:1
SV Deurne
BSV Limburgia
EHC
Minor
2:1
SHH Herten
Sportclub '25
1:1
De Ster
SV Valkenswaard
1:4
RKSV Mierlo-Hout
Volharding
2:7
Susteren
Ardennen
1:2
Weerstand Koersel
Rumbeke
3:3
De Kempen
Oppagne-Wéris
1:4
Libramont
Loyers
1:0
Condruzien
Genappe
1:3
Stade Everois
PAC Buzet
2:0
Ransart