News
Euro-24
Fixtures
Table
News
Fans
Transfers
EPL
Primera Division
Seria A
Bundesliga
Ligue 1
Manchester United
Chelsea
Liverpool
Arsenal
Barcelona
Real Madrid
ALL TRANSFERS
Fixtures
Leagues
Euro 2024
Premier League
UEFA Champions League
UEFA Europa League
Championship
FA Cup
Primera División
Serie A
Bundesliga
Ligue 1
ALL TOURNAMENTS
Teams
Barcelona
Manchester United
Liverpool
Real Madrid
Chelsea
Arsenal
ALL TEAMS
Players
Lionel Messi
Cristiano Ronaldo
Kylian Mbappe
Luka Modrić
Mohamed Salah
Neymar
Eden Hazard
ALL PLAYERS
Apps
Sportsbooks
Top online casinos
Sign in
Tribuna
/
Fixtures
/
August 06, 2022
Fixtures - August 06, 2022
27
We
28
Th
29
Fr
30
Sa
31
Su
01
Mo
02
Tu
03
We
04
Th
05
Fr
06
Sa
07
Su
08
Mo
09
Tu
10
We
11
Th
12
Fr
13
Sa
14
Su
15
Mo
16
Tu
All
Live
Favorite
Tournaments
English Premier League
Fulham
2:2
Liverpool
Bournemouth
2:0
Aston Villa
Leeds United
2:1
Wolverhampton
Newcastle
2:0
Nottingham
Tottenham
4:1
Southampton
Everton
0:1
Chelsea
Bundesliga
Union Berlin
3:1
Hertha
Mönchengladbach
3:1
Hoffenheim
Wolfsburg
2:2
Werder Bremen
Bochum
1:2
Mainz
Augsburg
0:4
Freiburg
Dortmund
1:0
Leverkusen
Ligue 1 of France
Strasbourg
1:2
Monaco
Clermont
0:5
PSG
FA Cup
Horsham YMCA
0:3
Beckenham Town
Virginia Water
1:0
Hilltop
Whitehawk
0:0
K Sports
Sheerwater
1:0
Banstead Athletic
Southall
0:0
Redhill
Harefield United
3:2
Lordswood
Pagham
0:4
Erith Town
Chipstead FC
1:2
Tunbridge Wells
Punjab United
2:1
Balham
Alfold
1:4
Knaphill
East Grinstead Town
1:0
Hollands & Blair
Lancing FC
4:0
Roffey
Oxhey Jets FC
1:3
Phoenix Sports
Deal Town
2:2
Egham Town
Hassocks
1:0
Lingfield
Broadfields United
1:2
Guildford City
Sutton Athletic
1:0
Welling Town
Eastbourne Town
2:1
Steyning Town
Crowborough Athletic
2:3
Crawley Down Gatwick
Redbridge
1:2
Takeley
Heybridge Swifts
4:0
Clapton
Buckhurst Hill
2:1
Walthamstow
Little Oakley
1:2
Clacton
Harpenden Town
2:1
New Salamis
Southend Manor
1:0
Cockfosters
Milton Keynes Irish
2:4
Tilbury FC
White Ensign
1:2
St. Panteleimon
West Essex
2:1
Crawley Green
Enfield FC
3:1
Hullbridge Sports
Barton Rovers FC
1:1
Arlesey Town FC
Hertford Town
1:1
Colney Heath
Waltham Abbey
4:1
Woodford Town
Dunstable Town FC
2:0
Great Wakering Rovers
Romford
5:2
Saffron Walden Town
Ilford
4:1
Sawbridgeworth Town
Ashton & Backwell United
0:2
Aylesbury Utd
Flackwell Heath
4:0
Keynsham Town
Brimscombe & Thrupp
2:1
Fairford Town FC
Wythenshawe Town
0:2
Macclesfield FC
Colne
2:1
1874 Northwich FC
Glossop North End FC
1:0
AFC Emley
Skelmersdale United
2:1
Padiham
Longridge Town
0:1
West Didsbury & Chorlton
Ossett United
2:0
New Mills FC
Prestwich Heys
1:1
Litherland REMYCA
Trafford FC
6:0
AFC Liverpool
Winsford United
1:1
Widnes
Irlam
0:4
Avro
Barnoldswick Town
1:1
Albion Sports
Stocksbridge Park Steels
3:0
Golcar United
Lower Breck
0:2
Penistone Church
Eccleshill United
0:4
Sheffield FC
Prescot Cables
1:1
Ashton Athletic
Squires Gate
1:2
Northwich Victoria
Abbey Hey
0:4
Congleton Town FC
Daventry Town
2:2
Worcester Raiders
March Town United
1:2
Sheringham
Wisbech Town
5:1
Ely City
Godmanchester Rovers
3:0
Rothwell Corinthians
Haverhill Rovers FC
0:0
Mulbarton Wanderers
Eynesbury Rovers
1:3
Newmarket Town
Kirkley & Pakefield
1:2
Fakenham Town
Lakenheath
0:4
Bury Town FC
Whitton United
3:2
Wellingborough Town
Ipswich Wanderers
1:0
Yaxley
Norwich United
2:3
Potton United
Coggeshall Town
0:0
Barking
Leighton Town
9:2
Baldock Town
Brantham Athletic
3:0
Basildon United
Stotfold
2:2
Newport Pagnell Town
London Colney
0:5
Witham Town
Leverstock Green
3:0
Halstead Town
Shefford Town & Campton
4:1
Stanway Rovers
Malvern Town
2:1
Worcester City
Coventry Sphinx
0:1
Bedworth United
Atherstone Town
2:1
Gresley FC
Darlaston Town
0:4
Tividale
Hereford Lads Club
1:5
Hanley Town
Bugbrooke St Michaels
3:0
Long Buckby
Racing Club Warwick
2:1
Bewdley Town
AFC Wulfrunians
1:2
Newcastle Town
Heanor Town
1:5
Studley
Romulus FC
2:0
Sutton Coldfield
Evesham United
1:2
Leicester Road
Coventry United
2:2
Highgate United
Westfields FC
2:2
Rugby Town FC
Boldmere St. Michaels
1:0
Walsall Wood
Ardley United
3:2
Wokingham & Emmbrook
Longlevens
2:3
Aylesbury FC
Risborough Rangers
0:1
Holyport
Highworth Town
0:2
Reading City
Tuffley Rovers
1:2
Slimbridge
Clevedon Town
2:1
Chalfont St Peter
Burnham FC
1:1
Easington Sports
Thornbury Town
1:3
Chipping Sodbury Town
Wootton Bassett Town
1:1
Windsor
Bitton
1:3
Cinderford Town
Cadbury Heath
2:2
Mangotsfield Utd
Roman Glass St George
3:1
Tring Athletic
Lydney Town
2:4
Kidlington
Didcot Town
1:1
Shrivenham
Canterbury City
1:1
Newhaven
Raynes Park Vale
1:1
Erith & Belvedere
Rusthall
3:2
Loxwood
Cogenhoe United
1:1
Stone Old Alleynians
Glebe
4:3
Holmesdale
Hereford Pegasus
0:6
Stourport Swifts
Kimberley Miners Welfare
5:1
Lutterworth Town
North Shields
2:1
Knaresborough Town FC
Garforth Town
0:1
Pontefract Collieries
Newcastle Benfield
2:0
Crook Town AFC
Goole
4:1
Consett
Sunderland RCA
3:1
Hebburn Town
West Auckland Town
1:2
Carlisle City FC
Bridlington Town
3:1
Whitley Bay FC
Thornaby
1:3
Kendal Town
Tadcaster Albion
1:1
Tow Law Town
Ashington
3:2
Newton Aycliffe
North Ferriby FC
3:0
Northallerton Town
Guisborough Town
0:1
Bishop Auckland
Penrith AFC
0:2
West Allotment Celtic
Heaton Stannington
1:0
Pickering Town CFC
Thackley
1:1
Ramsbottom United
Yorkshire Amateur
2:2
Charnock Richard
Silsden
1:0
Burscough
Whitchurch Alport
2:0
Vauxhall Motors
Willand Rovers
2:1
Wellington AFC
Liskeard Athletic
1:4
Shepton Mallet
Torpoint Athletic
1:1
Millbrook
Tavistock FC
2:3
Brixham
Falmouth Town AFC
2:1
Saltash United
Bideford FC
1:0
Bridgwater Town
Sherborne Town
1:1
Ilfracombe Town
Barnstaple Town
1:1
Mousehole AFC
Loughborough University
5:1
Newark Flowserve
Spalding United
2:1
Deeping Rangers FC
Skegness Town
2:0
Loughborough Dynamo
Melton Town
2:2
Pinchbeck United
Thurnby Nirvana
1:1
Selston
Anstey Nomads
1:1
Radford
Shepshed Dynamo
0:0
Winterton Rangers FC
Grimsby Borough
2:3
Lincoln Utd
Bottesford Town
1:1
Barton Town Old Boys
Sherwood Colliery
2:2
Long Eaton United
Maltby Main
0:1
Quorn FC
Handsworth Parramore FC
1:0
Sleaford Town
Boston Town
0:0
Harborough Town
Corby Town
0:1
AFC Mansfield
Hadleigh United
0:1
Mildenhall Town FC
AFC Kempston Rovers
2:0
Long Melford
Gorleston
4:0
Biggleswade United
Desborough Town
0:0
Histon FC
Alresford Town
2:2
Laverstock & Ford
Fareham Town
3:1
Hythe & Dibden
Badshot Lea
4:0
Brockenhurst
Lymington Town
2:0
Portland United
Warminster Town FC
0:2
Andover New Street
Welton Rovers
0:1
United Services
Thatcham Town
2:3
Horndean
Corsham Town
0:2
AFC Portchester
Larkhall Athletic
4:1
Folland Sports
Westbury United
2:1
Bournemouth FC
Cowes Sports
1:0
Hamble Club
Fleet Town
1:3
Newport Isle of Wight
Christchurch
2:3
Blackfield & Langley
Tadley Calleva
2:6
Wincanton Town
Moneyfields
5:0
Bemerton Heath Harleq.
AFC Stoneham
2:1
Bashley FC
Street
1:2
Helston Athletic
Buckland Athletic
2:1
Exmouth
Faversham Town
0:1
Colliers Wood United
Horley Town
0:5
Sevenoaks Town
Westfield (Surrey)
2:0
Eastbourne United
Peacehaven & Telscombe
2:2
AFC Croydon Athletic
Three Bridges
3:0
Whitstable Town
Chichester City FC
4:0
Frimley Green
AFC Uckfield
1:4
Midhurst & Easebourne
Northwood FC
2:1
South Park
Saltdean United
0:8
Ashford Town Middlesex
Walton & Hersham
2:2
Kennington
Littlehampton Town
3:1
Broadbridge Heath
Cobham
0:3
Tooting & Mitcham United
Abbey Rangers
0:3
Hanworth Villa
Fisher
0:0
Mole Valley SCR
Bexhill United
2:3
North Greenford United FC
Bearsted
3:3
Spelthorne Sports
Varndeanians
0:1
Hythe Town
Bradford Town
0:4
Hamworthy United FC
Coppa Italia
Pisa
1:4
Brescia
Spezia Calcio
5:1
Como 1907
Empoli
1:2
Spal 2013
Torino
3:0
Palermo
N1BET
BETANO
BOOMERANG.BET
VERDE
MEGAPARI
N1
VERDE
PIN UP
BOOMERANG.BET
MEGAPARI
Sportsbooks
Casino
Best bookmakers
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Major League Soccer
Vancouver Whitecaps
2:1
Houston Dynamo
Atlanta United
2:1
Seattle Sounders
Championship
Norwich City
1:1
Wigan Athletic
Bristol City
2:3
Sunderland
Burnley
1:1
Luton Town
Preston North End
0:0
Hull City
Queens Park Rangers
3:2
Middlesbrough
Reading
2:1
Cardiff City
Sheffield United
2:0
Millwall
Stoke City
2:0
Blackpool
Swansea City
0:3
Blackburn
Premiership of Scotland
Aberdeen
4:1
St. Mirren
Motherwell
1:2
St. Johnstone
Rangers
2:0
Kilmarnock
Ross County
1:3
Celtic
Eredivisie of Netherlands
Fortuna Sittard
2:3
Ajax
Cambuur
0:2
Excelsior
PSV
4:1
FC Emmen
RKC Waalwijk
2:2
Utrecht
Primeira Liga of Portugal
Rio Ave
0:1
FC Vizela
GD Estoril Praia
2:0
Famalicao
Porto
5:1
CS Maritimo Madeira
Show games in
All countries
Spain
Italy
Germany
Liga I of Romania
Mioveni
1:1
FC FCSB
Rapid Bucharest
2:1
Arges
Süper Lig of Turkey
Sivasspor
1:1
Gazisehir Gaziantep FK
Besiktas JK
1:0
Kayserispor
Ekstraklasa of Poland
Lechia
0:1
Korona
Jagiellonia
1:2
Radomiak
Slask
0:0
Widzew
Jupiler Pro League of Belgium
Genk
4:2
AS Eupen
Kortrijk
0:0
Sint-Truiden
Royal Charleroi SC
1:3
KV Oostende
Yellow-Red KV Mechelen
3:0
Union Saint-Gilloise
Serie A of Brazil
Botafogo RJ
1:1
Ceara CE
Juventude RS
0:1
America Mineiro MG
Liga MX of Mexico
Mazatlán
2:1
Guadalajara
Super League of Switzerland
Servette
1:0
Winterthur
Grasshopper
3:2
St. Gallen
Bundesliga of Austria
Ried
1:1
Sturm Graz
WAC
1:5
LASK
Hartberg
0:2
RB Salzburg
1. Liga of Czech Republic
Slovan Liberec
5:1
FK Teplice
Viktoria Plzeň
2:1
Pardubice
SK Sigma Olomouc
0:2
Zbrojovka Brno
Bohemians Prague 1905
3:3
FC Banik Ostrava
Superliga of Denmark
Nordsjælland
1:0
Viborg FF
Allsvenskan of Sweden
IFK Norrkoping
2:0
Degerfors IF
Eliteserien of Norway
Bodo/Glimt
7:0
Odds BK
Rosenborg
2:1
Ham-Kam
Liga Profesional de Futbol de Argentina
Gimnasia y Esgrima
2:0
Godoy Cruz
Sarmiento
2:1
Lanus
Banfield
0:0
Patronato
Arsenal de Sarandi
3:1
Atletico Tucuman
Barracas Central
0:0
Racing Avellaneda
Union Santa Fe
2:1
Velez Sarsfield
Talleres
2:0
Argentinos Juniors
Chinese Super League
Dalian Pro
1:1
Shanghai Port
Guangzhou R&F FC
0:3
Wuhan Three Towns
Tianjin Jinmen Tiger
0:1
Shandong Taishan
K League 1 of South Korea
Pohang Steelers
2:1
Gangwon
Suwon
4:2
Suwon Samsung Bluewings
J1 League of Japan
Kashima Antlers
0:2
Sanfrecce Hiroshima
Kyoto Sanga
1:2
Kashiwa Reysol
Nagoya Grampus
3:0
Urawa Reds
Cerezo Osaka
3:0
Vissel Kobe
2. Bundesliga
Hamburger SV
1:0
Heidenheim
Paderborn
4:2
Hannover 96
Jahn Regensburg
0:0
Nürnberg
Hansa
2:1
Arminia
Ligue 2 of France
Saint-Etienne
1:1
Nimes
Stade Lavallois Mayenne FC
1:2
Guingamp
Paris
2:1
US Quevillaise-Rouen Metropole
Valenciennes
1:0
Le Havre
Grenoble
1:0
Sochaux
Amiens SC
1:0
Annecy FC
Niort
1:4
Bastia
Pau
0:0
Dijon
Rodez Aveyron
0:3
Bordeaux
Championship of Scotland
Arbroath
0:0
Inverness CT
Greenock Morton
1:0
Cove Rangers
Partick Thistle
1:1
Hamilton
Raith Rovers
0:1
Dundee
Segunda Liga of Portugal
Sporting Farense
2:1
SCU Torreense
UD Oliveirense
3:1
CD Mafra
Nacional
0:1
Tondela
Trofense
3:2
Belenenses
Benfica Lisbon B
1:1
Academico de Viseu
1 Liga of Poland
Gornik Leczna
1:1
Resovia
Katowice
3:1
Zaglebie Sosnowiec
Chrobry
2:3
LKS
English League One
Barnsley
1:0
Cheltenham Town
Bolton Wanderers
3:0
Wycombe Wanderers
Burton Albion
0:4
Bristol Rovers
Charlton Athletic
1:0
Derby County
Exeter City
4:0
Port Vale
Fleetwood Town
2:1
Plymouth Argyle
Forest Green Rovers
1:2
Ipswich Town
Milton Keynes Dons
0:1
Sheffield Wednesday
Oxford United
1:0
Cambridge Utd.
Peterborough
3:0
Morecambe FC
Portsmouth
0:0
Lincoln City
Shrewsbury Town
0:1
Accrington Stanley
English League Two
Barrow AFC
3:2
Bradford City
Colchester United
1:1
Carlisle United
Crawley Town
0:1
Leyton Orient
Crewe Alexandra
3:0
Harrogate Town FC
Doncaster Rovers
2:1
Sutton United FC
Gillingham
1:0
Rochdale
Grimsby Town
1:1
Northampton Town
Hartlepool United
0:0
AFC Wimbledon
Mansfield Town
1:0
Tranmere Rovers
Newport County
0:1
Walsall
Stevenage
2:1
Stockport County
Swindon Town
0:0
Salford City
Club Friendlies
Royal Excelsior Virton
Cancelled
Al Fateh
Doxa
Cancelled
AEL
CD Artistico Navalcarnero
1:2
CD Guadalajara
Pozuelo Alarcón
1:1
Leganés II
CD Badajoz
0:0
CD Don Benito
Sociedad Deportivo Tarazona
1:0
Numancia II
Athletic Bilbao
1:1
Alaves
RC Deportivo Fabril
1:2
CD Arenteiro
Real Union de Irun
2:1
Real Sociedad B
Marino Luanco
0:1
Sporting Gijón
SD Leioa
2:1
SD Gernika Club
Real Betis B. B
0:1
Real Balompedica Linense
Academica Coimbra
3:1
Uniao SC Paredes
Gimnastica Segoviana
0:1
Numancia
CD Laredo
1:1
Sestao River Club
Las Palmas
3:0
UD Tamaraceite
Stedoco
3:0
Volendam II
RKVV Westlandia
2:2
Excelsior Maassluis
Gvvv
2:2
De Treffers
Glenavon
2:1
Annagh United FC
Ballinamallard United FC
2:2
Dungannon Swifts
Harland and Wolff Welders FC
0:1
Portadown
K Rupel Boom FC
2:1
Oud-Heverlee Leuven II
Ssd Pro Sesto
0:0
ASD Alcione
Enfield Town
2:0
Berkhamsted
Brighouse Town
4:1
Whitby Town
Ballymena United
2:0
Cliftonville
Glentoran
2:1
Loughgall
Warrenpoint Town FC
1:0
Carrick Rangers
Bangor FC
0:3
Larne
Newry City
2:1
Dundela FC
Hyde United FC
0:1
Runcorn Linnets
Coleraine
4:1
Ards FC
Sudtirol
2:2
Mantova 1911
Trento
1:1
Luparense
Ayia Napa FC
3:3
Anagennisi Derynia FC
Kolos Kovalivka
0:1
Veres Rivne
Omonia
3:0
MEAP Nisou
Correggese
0:5
Reggina
Montevarchi Calcio Aquila 1902
2:3
Terranuova Traiana
Dnipro-1
1:1
Al Sharjah
Bijelo Brdo
5:0
NK Osijek II
KMSK Deinze
2:1
RAAL La Louvière
Botev Plovdiv
2:1
Nea Salamina
CD Lugo
1:0
Racing de Ferrol
Dolomiti Bellunesi
2:5
Pordenone Calcio
Croatia Zmijavci
0:2
Jadran LP
Birkirkara
0:3
Balzan
Lamia
2:0
Levadiakos
Cartagena
1:1
Tenerife
Lommel United
Cancelled
Gent
Deportivo La Coruna
0:0 (5:6)
penalty
Real Madrid Castilla
Lierse Kempenzonen
3:2
Patro Maasmechelen
Real Aviles
0:1
Sporting Gijón
Dender
1:1
Ninove
Napoli
0:0
Espanyol
CD San Fernando
1:2
Ceuta
Vicenza
1:6
Milan
Lommel United
2:1
KAA Gent II
CD Tudelano
1:0
CD Calahorra
Racing Santander
0:0
Real Oviedo
Cartagena II
3:4
Orihuela CF
KFC Dessel Sport
1:0
Kfco Beerschot Wilrijk
UD Alzira
2:0
UCAM Murcia
Cultural Leonesa
1:1
Real Valladolid B
Alfaro CD
1:1 (3:1)
penalty
SD Logrones
Unionistas CF
2:2
Atletico Madrid B
Boussu Dour Borinage
2:2
RWD Molenbeek 47
Real Valladolid
0:0 (4:1)
penalty
Lazio
UD Socuellamos CF
0:1
Cordoba CF B
Granada
1:1 (2:3)
penalty
Málaga
CF Talavera de La Reina
0:0
San Sebastian Reyes
CA Pueblonuevo
1:3
Montijo
Xerez
1:0
Recreativo Huelva
Inter
2:4
Villarreal
CD Linares
1:3
Córdoba
Girona
2:0
Bolívar
Leganés
1:2
CF Villarreal B
Sevilla
1:0
Cadiz
Betis
3:1
Fiorentina
Valencia
2:1
Atalanta
Premier Division of South Africa
Golden Arrows
0:2
Richards Bay
Marumo Gallants
0:0
Stellenbosch
Orlando Pirates
1:0
Moroka Swallows
Royal AM
1:0
Kaizer Chiefs
Maritzburg United
1:1
Sekhukhune United
Prva Liga of Slovenia
ASK Bravo
0:1
NK Domzale
A Lyga of Lithiania
Dziugas
2:2
FK Jonava
VMFD Zalgiris
2:1
FK Banga Gargzdai
Division Profesional of Paraguay
Resistencia
1:2
Guaireña
General Caballero JLM
0:4
Tacuary
12 de Octubre de Itaugua
1:3
Libertad
CFL of Montenegro
FK Jedinstvo Bijelo Polje
0:1
OFK Petrovac
FK Jezero Plav
2:1
Arsenal Tivat
FK Mornar Bar
2:1
FK Sutjeska
FK Iskra Danilovgrad
0:0
FK Rudar Pljevlja
First League of North Macedonia
FC Struga Trim Lum
3:0
Pobeda
First Professional League of Bulgaria
Beroe Stara Zagora
0:2
Cherno More Varna
CSKA 1948
5:2
OFC Botev Vratsa
HNL of Croatia
NK Slaven
0:0
HNK Sibenik
NK Istra 1961
1:0
Osijek
Panama LPF
San Francisco
0:0
Atlético Chiriquí
Veraguas FC
0:3
Universitario
Jordan League
Shabab Al Ordon
0:1
Al Ramtha
Al Aqaba
1:1
Al Wihdat
Liga 1 Indonesia
PSIS Semarang
2:1
Barito Putera
Madura United
1:0
Persik
Serie A of Ecuador
Tecnico Universitario
3:3
Cumbaya
Orense
1:2
Independiente
Premier League of Faroe Islands
Vikingur Gota
6:1
07 Vestur Sorvagur
Premium Liiga of Estonia
Parnu JK Vaprus
0:1
FC Kuressaare
Nomme Kalju FC
6:0
JK Tallinna Kalev
Moçambola
Ferroviário Nampula
2:1
Incomáti
Costa do Sol
1:1
União Desportiva Do Songo
NB I of Hungary
Debrecen
1:1
Kecskemet
Division Nationale of Luxembourg
FC Etzella Ettelbruck
2:0
Union Titus Petange
National Football League
Labasa
4:0
Ba
Myanmar National League
Shan United
1:0
Yangon United
Premier League of Egypt
Pharco
0:0
Ismaily
Modern Future
2:1
Ghazl El Mahallah
Pyramids
1:0
Al Mokawloon
Singapore Premier League
Lion City Sailors
4:0
Balestier Khalsa
Premier League of Belarus
Slutsksakhar Slutsk
2:4
FC Isloch
Torpedo Belaz Zhodino
2:2
FC Neman Grodno
FC Dnepr Mogilev
4:3
FC Belshina Bobruisk
Premier League of Russia
FC Ural Yekaterinburg
0:2
Spartak Moscow
CSKA Moskva
4:1
FC Fakel Voronezh
Krasnodar
3:0
Lokomotiv Moskva
Akhmat
0:0
Zenit
Premier League of Armenia
FC Noah
0:1
Lernayin Artsakh
Alashkert
2:0
Ararat Yerevan FC
Cambodian C-League
Boeung Ket
2:1
Phnom Penh Crown
Kirivong
1:0
National Defense
Svay Rieng
0:1
Visakha
Nagaworld
0:2
Angkor Tiger
Premier League of Bosnia and Herzegovina
FK Borac Banja Luka
1:0
Igman Konjic
FK Sarajevo
1:0
NK Posusje
Premier League of Azerbaijan
Qarabag
3:1
Sabayil
Categoria Primera A of Colombia
Independiente Medellin
1:1
La Equidad
Patriotas Boyacá
3:0
Club Cortulua
Envigado
1:2
U. M. Santa Marta
El Salvador. Primera División
Atlético Marte
Postponed
CD Platense Municipal Zacatecoluca
Once Deportivo
Postponed
Santa Tecla FC
CD Luis Angel Firpo
Postponed
CD Dragon
Chalatenango
Postponed
Alianza FC (Slv)
CD Aguila
Postponed
AD Isidro Metapan
CD FAS
Postponed
Jocoro
Primera División of Chile
O`Higgins
0:0
Curico Unido
Cobresal
1:1
Deportes La Serena
LFPB of Bolivia
Oriente Petrolero
0:0
Atlético Palmaflor
Independiente
4:1
Wilstermann
Primera División of Uruguay
Nacional
3:0
CA Rentistas
River
2:0
Plaza Colonia
Cerro Largo
1:1
Wanderers
Primera Division of Peru
Universidad San Martin
1:0
Alianza Atletico
Academia Cantolao
2:2
Sporting Cristal
Deportivo Binacional
4:1
Ayacucho FC
Primera Division of Venezuela
Monagas SC
0:1
Academia Puerto Cabello
Zamora FC
2:0
Deportivo Tachira
Mineros de Guayana
2:2
Metropolitanos FC
PFL
Sogdiana
2:2
Pakhtakor
Super Liga of Moldova
FC Sfintul Gheorghe
1:3
Sheriff
Dinamo-Auto
0:0
Zimbru
First League of Slovakia
Dukla Banská Bystrica
2:3
MFK Ruzomberok
FC Vion Zlate Moravce - Vrable
1:1
MFK Tatran Liptovsky Mikulas
Superliga of Serbia
FK Tsc Backa Topola
0:1
FK Novi Pazar
FK Mladost Lucani
2:2
FK Radnicki Nis
Eerste Divisie
NV Dash FC Inter Wanica
2:3
Robin Hood
Santos FC
0:6
Leo Victor
V-League
Binh Dinh
0:1
Ha Noi
Veikkausliiga of Finland
Vaasa PS
3:0
Tampereen Ilves
Inter Turku
1:0
Seinäjoen
IFK Mariehamn
2:0
Haka
Higher League of Latvia
Valmiera FK/BJSS
6:1
FK Tukums 2000/TSS
Turkmenistan. Ýokary liga
Energetik
1:2
Merw
Nebitçi
0:1
Şagadam
1 Lyga
FK Trakai B
1:2
FK Atmosphere
Šilas
1:5
FK Ekranas
FA Šiauliai II
1:2
Babrungas
Faroe Islands 1st deild
NSÍ II
1:3
TB
B71 Sandoy
2:2
B36 II
1st deild
Thor Akureyri
1:0
IF Vestri
1st Division of Denmark
SonderjyskE
3:1
HB Koege
Vendsyssel FF
1:2
BK Fremad Amager
Kazakhstan. First Division
FK Zhenys
1:0
Kyran Shymkent
Ekibastuz
0:3
Kairat-Zhastar
FK Yassy Turkistan
4:3
FK Bulat-Amt Temirtau
Akademia Ontustyk
5:3
FC Astana Youth
FK Baikonur
1:1
Taraz II
1.Liga
Progress / AFA Olaine
2:3
JDFS Alberts
Saldus SS / Leevon
0:2
Riga FC II
Skanste
0:0
FK Smiltene
1st League
FK Modrica Maxima
4:1
Podrinje Janja
FK Kozara Gradiska
0:0
Sloboda Mrkonjić Grad
FK Krupa
4:0
FK Rudar Prijedor
FK Laktasi
1:1
Željezničar Banja Luka
Tekstilac Derventa
0:0
FK Drina Zvornik
Sutjeska Foča
3:1
Ljubić Prnjavor
2 Liga of Austria
SK Vorwarts Steyr
2:1
Dornbirn
Grazer AK
1:0
Liefering
2nd Liga
NK Rudar Velenje
1:1
NK Rogaska
NK Fuzinar Ravne
5:2
NK Bilje
Bistrica
1:1
NK Roltek Dob
2. liga Slovakia
FK Slavoj Trebisov
1:1
Spartak Myjava
Humenné
2:1
FK Pohronie Ziar Nad Hronom Dolna Zdana
FK Puchov
3:1
Dolný Kubín
FK Dubnica Nad Vahom
3:0
Slovan Bratislava II
MSK Zilina B
8:3
Rača
FK Kosice
0:0
KFC Komarno
CFA China League One
Jiangxi Lushan
1:4
Nantong Zhiyun
Xinjiang Tianshan
1:5
Kunshan
Paraguay Segunda Division
CA 3 de Febrero
0:0
CS 2 de Mayo
Club Guarani de Trinidad
1:2
Pastoreo Fútbol Club
Deportivo Santani
2:3
Atyra FC
Club River Plate Asuncion
1:1
Sp. San Lorenzo
Esiliiga
Viimsi
0:1
Harju Jalgpallikool
FC Elva
9:0
Tulevik
FC Nomme United
3:0
Parnu Jalgpalliklubi
K-Järve JK Järve
0:4
FCI Levadia Tallinn
FNL of Czech Republic
Afk Chrudim
3:0
1 FK Pribram
Mas Taborsko
1:1
Slavia Praha II
SK Lisen
3:0
FK Varnsdorf
1.SK Prostejov
1:1
FK Fotbal Trinec
Ireland. First Division
Longford Town FC
2:0
Cobh Ramblers
Russia. Football National League
FK Yenisey Krasnoyarsk
2:1
Veles
SKA Khabarovsk
3:0
Akron Tolyatti
J.League 2
Grulla Morioka
1:3
Fagiano Okayama
Tokyo Verdy
1:0
V-Varen Nagasaki
Ventforet Kofu
5:2
FC Ryukyu
Albirex Niigata
2:2
Tokushima Vortis
Omiya Ardija
3:2
Yokohama
Machida Zelvia
1:1
Oita Trinita
Zweigen Kanazawa
1:4
Vegalta Sendai
Renofa Yamaguchi
0:1
Montedio Yamagata
K-League Challenge
Seoul E-Land
2:2
Ansan Greeners
Liga 2 of Romania
Selimbar
1:0
Brașov Steagul Renaște
Viitorul Pandurii
0:1
Dumbravita
Unirea Dej
2:1
Csikszereda
Concordia
0:3
Slatina
Gloria Buzau
1:0
Ripensia Timisoara
Otelul
0:0
Poli Iasi
Acs Asu Politehnica Timisoara
1:0
Unirea Constanța
Liga de Ascenso
Escazuceña
0:3
Aserrí
Uruguay
1:1
Escorpiones Belén
Santa Ana
2:0
Cariari Pococí
Consultants Moravia
1:1
Limón Black Star FC
Mexico. Ascenso MX
Mineros de Zacatecas
1:3
Atlante FC
Chile. Primera B
CD Cobreloa Calama
1:0
Deportes Magallanes
Primera División de Ascenso
Comunicaciones II
0:0
Zacapa Tellioz
Puerto San José
4:2
Marquense
Suchitepéquez
3:1
Deportivo Coatepecano IB
Chimaltenango
0:0
Sanarate
National B Division de Argentina
Deportivo Moron
3:0
Almagro
San Telmo
1:0
San Martin Tucuman
Gimnasia y Esgrima Mendoza
0:0
Tristan Suarez
Villa Dalmine
1:0
Ferro Carril Oeste
Deportivo Riestra
2:0
Sacachispas
Estudiantes BA
3:2
Guillermo Brown
Pro League A
PFK Mash AL Mubarek
7:0
FC Aral Nukus
Buxoro
3:1
Yangiyer
Turon Yaypan
3:1
Zaamin
Prva Liga of Serbia
Grafičar
5:1
Loznica
Radnički Novi Beograd
1:0
Radnički Sr. Mitrovica
FK Indija
2:2
FK Metalac GM
Queensland NPL
Logan Lightning FC
3:2
Capalaba
Eastern Suburbs
1:4
Brisbane City
Second Prof. League
Yantra 2019
0:0
Litex Lovech
Ludogorets Razgrad B
1:0
Spartak Pleven
PFC Dobrudzha Dobrich
1:1
Strumska Slava
Etar 1924 Veliko Tarnovo
3:1
Maritsa Plovdiv
PFC Montana 1921
2:1
Belasitsa
Segunda Division
CA Progreso
0:1
Juventud
Segunda Division
Alianza Universidad de Huanuco
6:1
Deportivo Coopsol
Cusco
2:0
Deportivo Llacuabamba
Brasileiro Serie B
Operario PR
1:0
Nautico PE
Vila Nova GO
1:1
Ituano FC SP
Guarani FC SP
1:2
Grêmio
EC Bahia BA
1:0
CSA AL
V-League 2
Phu Dong
1:1
Dong Tam Long An
Khanh Hoa
1:0
Bình Phước
Can Tho
3:0
Bóng đá Huế
Ykkonen
SJK Akatemia
3:4
JAPS
PIF
1:4
FC KTP
Brisbane Premier League
Mount Gravatt Hawks SC
1:1
Centenary Stormers
Bayside United
1:0
The Gap
Acacia Ridge
3:2
Pine Hills FC
Univ. Queensland
2:4
The Lakes FC
2. Deild
Vikingur Olafsvik
1:1
Höttur / Huginn
Magni
2:0
IR Reykjavik
Haukar Hafnarfjordur
2:2
Volsungur
Throttur Reykjavik
6:1
KF Fjallabyggd
Danish 2nd Division
Skive IK
1:1
B 93
Kolding IF
1:0
Jammerbugt FC
BK Frem
1:1
HIK Hellerup
Brabrand IF
1:3
Esbjerg FB
FC Roskilde
3:0
AB Gladsaxe
Belarusian Second League
Drogichin
Cancelled
Malorita
Gazovik
16:0
Lepel
Niva Tolochin
1:8
Gorodok lions
Miory
4:1
FC Polotsk
Ivatsevichi
1:6
FK Niva Dolbizno
Victoria Maryina Gorka
4:0
Kolos Cherven
Iput DYuSSh
0:12
Bumprom
Viliya
2:2
Edinstvo Dzerzhinsk
Svisloch
2:2
FSK Dyatlovo
Kletsk
7:3
Spartak Slutsk
Starye Dorogi
0:3
Partizan Salihorsk
Falko
0:5
FK Zhodino Yuzhnoe
Иваново
0:6
Dyush-3 Stenles Pinsk
SOZh Krichev
2:6
Servolyuks Mogilev Region
FC Zhlobin
5:0
Vetka DYuSSh
DYuSSh-2 Rechitsa
0:5
Leskhoz
FC Gorki
11:0
FC Zarya Krugloe
Schuchin
6:1
Chayka
Respect
3:1
FC Beliata-Viteks
Kirovsk
3:7
Krasnapolle
Niva Chausy
1:7
FC Spartak Shklov
Krupki
5:0
Berezino
Luninets
8:0
DYuSSh Stolin
Neman Belkard
3:0
Fakel Novogrudok
Bobovnya
2:1
Kronon
Sdushor-3 Pinsk
6:0
Serebryanka Volat
2. Division
Hodd
0:0
Baerum SK
Traeff
1:1
FK Gjovik-Lyn
Kjelsaas
2:2
Ullensaker/Kisa
Levanger
5:0
Alta IF
3. Liga
1860 Munich
1:0
Oldenburg
Elversberg
0:2
Saarbrucken
Viktoria Koln
1:0
Wehen
Meppen
3:0
FSV Zwickau
Hallescher
0:2
Dynamo Dresden
Bayreuth
0:1
SC Freiburg II
Slovakia 3. Liga
Novohrad Lučenec
3:1
Slovan Giraltovce
FK Poprad
1:0
MSK Namestovo
Vranov nad Topľou
1:1
Partizan Bardejov
SK Odeva Lipany
2:1
Svidník
Skf Sered
4:0
Vrakuňa
RSC Hamsik Academy Banská Bystrica
Cancelled
Kalná nad Hronom
Slovan Duslo Šaľa
0:1
Jednota Bánová
Fomat Martin
0:1
Veľké Ludince
Častkovce
3:1
Podkonice
AFC Nove Mesto Nad Vahom
4:3
FK Inter Bratislava
Czech Republic 3. Liga
FK Zbuzany 1953
3:3
FK Kraluv Dvur
Loko Vltavin
1:2
Tj Jiskra Domazlice
FK Banik Sokolov
0:2
Viktoria Plzeň II
Jablonec II
0:3
FK Usti Nad Labem
České Budějovice II
0:2
FC Pisek
FK Prepere
0:6
FK Viktoria Zizkov
TJ Prestice
2:1
Motorlet
Fotbal Frydek Mistek
2:2
Zlín II
FK Hodonin
7:0
1 SC Znojmo FK
Uhersky Brod
2:1
FC Velke Mezirici
1. Bfk Frydlant Nad Ostravici
2:1
MFK Vitkovice
FK Apos Blansko
0:5
SK Hanacka Slavia Kromeriz
SK Benesov
1:3
Tj Slovan Velvary
Tj Sokol Zivanice
2:3
FC Kolin
1. FC Karlovy Vary
2:0
Bohemians 1905 II
Ettan
Stockholm Internazionale
2:1
Örebro Syrianska
Lindome GIF
4:1
Angelholms FF
Qviding FIF
1:4
Torns IF
BK Forward
1:0
Haninge
Motala AIF
1:3
IF Karlstad
Sandvikens IF
4:0
IF Sylvia
Taby FK
0:1
Gefle IF
IFK Malmo
1:6
Falkenbergs FF
FC Trollhattan
1:0
Tvaakers IF
Lunds BK
2:0
Aatvidaberg FF
Oskarshamns AIK
1:2
IK Oddevold
Hammarby Talang
0:2
Vasalunds IF
II Liga
KKS 1925 Kalisz
2:2
Polkowice
Pogon Siedlce
0:1
PKS Olimpia Elblag
Oks Stomil Olsztyn
2:2
Rks Garbarnia Krakow
Znicz
2:0
Zaglebie II Lubin
GKS Jastrzebie Zdroj
2:1
Motor
KS Wisla Pulawy
1:0
Radunia Stezyca
K3 League
Gimhae City
0:2
Cheonan City
Kakkonen
Nurmijarven Jalkapalloseura
3:3
Pkku
HJS Akatemia
2:1
EPS
Jakobstads Bollklubb
1:2
FC Komeetat
JIPPO
3:1
Futura
PeKa
0:4
Kiffen
Rovaniemi Palloseura
0:1
OLS Oulu
Kapa
8:0
Lappeenrannan Pallo
VIFK
3:0
OTP
Scottish League One
Airdrieonians
4:0
Falkirk
Alloa Athletic
3:1
Kelty Hearts
Clyde
2:2
Peterhead
Edinburgh City
0:3
Dunfermline
Montrose
0:0
Queen of The South
Austrian Regionalliga
Silz / Mötz
6:3
SV Hall
Rotenberg
2:1
Admira Dornbirn
Golling
1:5
SV Seekirchen
Austria Salzburg
2:1
SV Wals-Grunau
Wiener Viktoria
5:1
Bruck/Leitha
FC Mauerwerk
2:2
SV Leobendorf
SW Bregenz
3:0
Lauterach
Brauerei Egg
3:2
Göfis
USV Weindorf St. Anna am Aigen
3:6
Deutschlandsberger SC
Union Gurten
1:1
FC Gleisdorf 09
Russia. 2. Division
FK Kolomna
1:0
Znamya Noginsk
Arsenal Tula II
4:0
Akademiya Tambov
FK Rodina-m (FK Rodina Moskva III)
1:1
FC Luki-Energiya Velikiye Luki
FC Tver
0:2
FC Chertanovo Moscow
Dinamo Vologda
3:0
Dinamo Moskva II
Saturn Ramenskoye
4:0
Balashikha
FC Dynamo Bryansk
0:0
FK Ryazan
Kvant
2:0
Sakhalin Sakhalinsk
FC Metallurg Lipetsk
0:0
FC Strogino Moscow
Leningradets
4:0
FK Baltika BFU imeni Immanuila Kanta
FC Zorkij Krasnogorsk
1:3
Zvezda St. Petersburg
FC Tekstilshchik Ivanovo
4:0
FC Torpedo Vladimir
Spartak Kostroma
0:2
FC Murom
FK Kaluga
2:1
Khimki II
Sakhalinets
1:7
FC Avangard Kursk
Brasileiro Serie C
Uniclinic CE
0:2
Botafogo SP
ABC RN
3:2
Sao Jose RS
Ypiranga Futebol Clube RS
5:0
Manaus
Third League
Chavdar Etropole
3:1
PFK Slavia 1913 II
Bansko
1:0
CSKA 1948 Sofia III
PFC Pirin Gotse Delchev
2:0
Slivnishki geroy
Balkan Botevgrad
2:0
Botev Ihtiman
Septemvri Sofia II
1:1
Levski Rakovski
PFC Rilski Sportist Samokov
1:1
PFC CSKA Sofia II
Granit Vladaya
2:1
Levski Sofia II
Oborishte Panagyurishte
2:0
Pirin Razlog
Kyustendil
1:1
PFC Vihren Sandanski
Nadezhda Dobroslavtsi
0:1
OFK Kostinbrod
OFK Levski
1:3
Lokomotiv Mezdra
Gorna Oryahovitsa
1:2
Akademik Svishtov
Bdin
3:2
Yantra Polski Trambesh
Sevlievo
1:2
Pavlikeni
Vihar Slavyanovo
4:0
Boruna Tsareva livada
Partizan
2:1
FK Juventus Malchika
Dimitrovgrad
0:2
Yambol
Beroe II
1:2
Gigant Saedinenie
Levski Karlovo
0:2
Chernomorets Burgas
FK Asenovets 2005 Asenovgrad
1:0
Sayana Haskovo
Spartak Plovdiv
2:2
PFC Nesebar
PFC Rodopa Smolyan
2:0
Sokol Markovo
Borislav 2009
3:1
FK Sliven
FK Atletik Kuklen
1:0
Karnobat
Argentina. Torneo Federal A
Central Norte
0:1
Club Atletico Parana
Atletico Camioneros
0:1
Ciudad de Bolivar
San Martin Formosa
4:0
Gimnasia y Tiro
1. Liga Classic
FC Sion II
0:0
FC Coffrane
FC Gossau
2:1
Usv Eschen-Mauren
FC Kreuzlingen
1:3
AC Taverne
FC Freienbach
2:1
FC Linth 04
FC Wettswil-Bonstetten
1:3
FC Lugano II
FC Muri
0:4
Neuchâtel Xamax II
FC Koniz
0:2
SR Delemont
FC Wohlen
1:1
FC Munsingen
FC Black Stars
2:0
Dornach
Thun II
3:3
FC Langenthal
FC La Chaux De Fonds
0:2
Servette II
Concordia Basel
2:0
FC Rotkreuz
FC Bassecourt
0:2
FC Schotz
US Terre Sainte
2:1
FC Meyrin
FC Grand-Saconnex
2:1
Concordia Lausanne
Weesen
5:3
Grasshopper II
Martigny Sports
0:4
FC Echallens Region
FC Paradiso
4:1
FC Kosova Zurich
Emmenbrücke
2:3
FC Solothurn
CS Chenois
1:0
FC Naters
FC Tuggen
1:2
SV Hongg
Fourth division of Czech soccer
ZCE Plzen
0:2
Otava Katovice
FC Viktoria Marianske Lazne
1:1
FK Komarov
FK Olympie Brezova
0:0
N. Byskovice
TJ Sokol Libis
3:3
Meteor Prague
SK Kladno
3:0
SK Steti
Ceska Lipa
2:1
SK Slany
Opava II
5:3
MFK Havirov
Breclav
1:0
FC Slovan Havlickuv Brod
FK Slavoj Cesky Krumlov
1:0
Horní Bříza
Kosmonosy
2:2
FC Hvezda Cheb
Velke Hamry
5:0
Brandys Nad Labem
Rymarov
2:1
FK Novy Jicin
SK Klatovy 1898
2:5
Pribram II
Tochovice
1:1
SK Aritma Prague
FK Horovicko
1:0
SK Senco Doubravka
TJ Břidličná
2:3
TJ Unie Hlubina
SK Tatran Zdirec Nad Doubravou
1:3
Vysočina Jihlava II
FC Spartak Velka Bites
1:0
FSC Stara Rise
1.fc Viktorie Prerov
2:3
SK Baťov 1930
Sfk Elko Holesov
0:6
Zbrojovka Brno II
Skastice
0:1
FC Vsetin
FK Šternberk
4:1
1 HFK Olomouc
FK Nachod
0:0
Vysoke Myto
Tj Jiskra Usti Nad Orlici
1:2
Letohrad
Division 2
Ytterhogdal
2:3
Bergnäsets AIK
Landvetter IS
0:0
Husqvarna FF
Nosaby
0:2
FK Karlskrona
Västra Frölunda
1:0
Onsala
IK Gauthiod
0:1
Angered BK
Skelleftea FF
2:2
IFK Luleaa
Umeå FC Akademi
0:2
Friska Viljor FC
Kiruna FF
0:1
Sandviks
Smedby
1:2
Nykoping BIS
Trosa-Vagnhärad SK
2:3
Huddinge IF
Nordvärmland
1:2
Kumla
Gottne
1:1
Bodens BK
Österlen
2:0
Räppe
Asarum
0:2
Ariana
Eslov
0:2
Högsby
Astrio
4:0
Assyriska BK
Mjölby AI FF
1:5
Ahlafors
Vänersborgs
0:1
Lidköping
Forsbacka
Cancelled
Akropolis IF
Hudiksvalls Forenade FF
3:2
FC Järfälla
IFK Österåker
1:2
Kvarnsvedens IK
Kungsängen
3:0
Korsnäs IF FK
Storfors
0:2
IF Älgarna
Lidingö
1:1
Arameiska-Syrianska
FC Gute
0:0
Rågsved
Syrianska FC
1:0
Enskede IK
II Liiga
Tallinna FC Flora III
1:2
Paide III
Trans II
1:0
Võru FC Helios
Helios
1:1
JK Sillamae Kalev
Maardu Linnameeskond
0:2
FCI Tallinn
III Liga
Wieczysta Kraków
2:0
KSZO SSA Ostrowiec Sw.
Legia Warszawa II
1:1
Pogoń Grod. Mazowiecki
Gedania Gdańsk
2:5
Blekitni Stargard S.
KS Raków Częstochowa II
2:1
MKS Kluczbork
Cracovia Kraków II
4:2
ZKS Stal Stalowa Wola
LKS Vineta Wolin
1:3
Zawisza Bydgoszcz
Unia Swarzędz
3:1
SKS Baltyk Gdynia
Miedź Legnica II
2:2
Goczałkowice Zdrój
ZKS Unia Tarnów
0:2
Sokół Sieniawa
KS Unia Solec Kujawski
0:1
Cartusia Kartuzy
MKS Mławianka Mława
0:2
Pelikan Łowicz
Pogoń Nowe Skalmierzyce
1:1
Kp Starogard Gdansk
KS Lublinianka Lubin
2:0
Wisla Sandomierz
Chełmianka Chełm
2:2
Podlasie Biała Podlaska
Wisłoka Dębica
2:1
Łagów
Korona Kielce II
0:0
Podhale Nowy Targ
Avia Świdnik
3:1
MKS Czarni Połaniec
Ursus Warszawa
2:2
Błonianka Błonie
Broń Radom
3:1
Sokol Ostroda
MKS Swit Nowy Dwor Mazowiecki
2:0
Lechia T. Mazowiecki
KS Warta Sieradz
3:1
Jagiellonia II
MKS Pilica Białobrzegi
1:3
KS Legionovia Legionowo
Olimpia Zambrow
0:0
Unia Skierniewice
Concordia Elbląg
0:2
ŁKS Łódź II
Sokół Kleczew
4:1
Unia Janikowo
Jarota Jarocin
0:2
Pogoń Szczecin II
Ślęza Wrocław
2:1
Górnik Zabrze II
KS Stilon Gorzów Wielkopolski
0:1
Gwarek Tarnowskie Góry
Lechia Zielona Góra
3:2
Rekord Bielsko-Biała
Odra Wodzisław Śląski
3:3
Pawłowice Śląskie
Polonia Nysa
4:1
Carina Gubin
Stal Brzeg
1:0
Chrobry Głogów II
KS Polonia Bytom SA
4:0
Warta Gorzów
Landesliga
Austria Lustenau II
2:3
Andelsbuch
FC Lustenau
1:1
Lochau
SV Oberperfuss
0:3
Innsbrucker AC
St. Martin i.M.
1:1
Grün Weiß Micheldorf
Fussach
4:2
FC Koblach
Ludesch
1:1
Nenzing
Höchst
1:2
Hörbranz
Thalgau
3:1
SV Schwarzach
Friedburg / Pöndorf
1:2
Oedt
Gmünd
0:0
FC Lendorf
Austria Klagenfurt II
3:2
Bleiburg
Wildon
0:1
ASK Voitsberg
Brederis / Meiningen
2:3
Alberschwende
Bezau
3:0
Bizau
SV Innsbruck
0:2
Ebbs
SV Mayrhofen
1:2
SPG Prutz / Serfaus
St. Johann in Tirol
1:1
Kematen
St. Margarethen / Bur
2:1
Horitschon
Usvs Rudersdorf
2:1
SV Gussing
Scottish League Two
Albion Rovers FC
1:2
Dumbarton
Annan Athletic
2:1
Stenhousemuir
East Fife
0:3
Bonnyrigg Rose
Forfar Athletic
2:0
Stranraer
Stirling Albion
2:2
Elgin City
New South Wales NPL
Marconi Stallions
0:1
APIA Leichhardt Tigers
Primera B de Argentina
Fenix
4:0
Colegiales
Ituzaingo
0:2
Acassuso
Deportivo Armenio
0:0
Talleres Remedios
UAI Urquiza
1:0
Villa San Carlos
Regionalliga
Carl Zeiss Jena
1:1
Viktoria Berlin
Chemnitzer FC
3:0
Tennis Borussia
Meuselwitz
1:2
BFC Dynamo
Weiche Flensburg
2:1
Bremer SV
Greuther Fürth II
0:1
Vilzing
SV Wacker
3:1
Unterhaching
Nürnberg II
0:1
Pipinsried
Würzburger Kickers
7:1
Ansbach
Düren
1:0
Mönchengladbach II
RW Oberhausen
2:1
SV 19 Straelen
Rot Weiss Ahlen
8:0
Wattenscheid
Wuppertaler SV
2:2
Wiedenbruck
Lehnerz
1:0
TSV Steinbach
FSV Frankfurt
1:0
Balingen
TUS Rot-Weiss Koblenz
1:3
FC Homburg
Eintracht Trier
3:0
FC-Astoria Walldorf
Bahlinger SC
3:2
VfB Stuttgart II
Mainz II
0:4
Ulm
Freiberg
1:2
VfR Aalen
BSV Rehden
2:0
Hannover 96 II
Jeddeloh
3:3
Eintracht Norderstedt
Rain/Lech
3:1
FV Illertissen
Aubstadt
1:1
Türkgücü München
Hankofen-Hailing
1:0
VfB Eichstatt
Brazil. Brasileiro Serie D
Portuguesa RJ
2:1
Nova Venécia
Bahia de Feira BA
0:1
Sao Bernardo FC
Tercera A
Municipal Santiago
1:0
Colina
Provincial Ranco
1:0
Rancagua Sur
Colchagua
0:1
Deportes Quillón
Provincial Ovalle
5:1
La Pintana Unida
Unión Compañías
1:1
Municipal Salamanca
Quintero Unido
1:2
Municipal Mejillones
Third Football League
Trnje
3:1
Hrvatski vitez
Denmark Series
Slagelse B&I
1:4
Avarta
B 1913
0:3
Ringkobing IF
Marienlyst
2:1
Hedensted
Greve
3:3
B 1908
Vejgaard BK
4:2
Nørresundby
KFUM Roskilde
0:3
Holbæk B&I
Boldklubben 1909
1:1
OKS
Brønshøj
4:1
Karlslunde
Varde IF
1:4
Tarup-Paarup IF
Skjold
0:3
Frederikssund
English National League
Aldershot Town FC
1:4
Solihull Moors FC
Altrincham FC
1:1
Maidstone United FC
Barnet FC
2:0
Halifax Town
Dag & Red
2:2
Gateshead FC
Dorking Wanderers
2:2
Chesterfield
Notts County
3:0
Maidenhead United FC
Southend United
0:1
Boreham Wood FC
Torquay United
0:0
Oldham Athletic
Wealdstone FC
3:2
Bromley FC
Wrexham
2:1
Eastleigh FC
York City FC
2:0
Woking FC
Scunthorpe United
2:1
Yeovil Town
Oberliga
Blau-Weiß 90 Berlin
4:1
Dynamo Schwerin
Optik Rathenow
1:4
Staaken
Bordesholm
4:1
Dornbreite Lübeck
Rostocker FC
1:0
Eintracht Mahlsdorf
Tasmania Berlin
2:1
RSV Eintracht
TSV Grossbardorf
1:2
Neumarkt
DJK Bamberg
2:3
Gebenbach
1860 Munich II
2:0
VfB Hallbergmoos-Goldach
Garching
0:1
Kirchanschöring
Kaiserslautern II
5:1
Hertha Wiesbach
Pansdorf
1:2
Eckernforder SV
Union Neumünster
0:3
Flensburg
Heider
6:1
SV Grün-Weiß Siebenbäumen
SV Frisia 03
0:4
Kilia Kiel
FV Ravensburg
2:2
Neckarsulm
Backnang
1:4
Göppinger
Karbach
2:2
Engers
SC Freital
2:0
FC Oberlausitz Neugersdorf
Blau-Weiß Zorbau
3:1
VFC Plauen
Ludwigsfelder
1:3
Budissa Bautzen
SV 1890 Westerhausen
0:8
Bischofswerdaer
Krieschow
1:4
VfL Halle
Schöningen
0:1
FT Braunschweig
Arminia Ludwigshafen
1:0
Elversberg II
Rugenbergen
0:2
Niendorfer
SpVgg Weiden
4:0
Geesdorf
Bayern Hof
1:3
Erlangen
Donaustauf
1:2
Eltersdorf
Schwaben Augsburg
1:2
Kottern
Viktoria Griesheim
2:2
Eintracht Stadtallendorf
Weidenhausen
1:0
FC Gießen
Dietkirchen
3:2
Rot-Weiß Hadamar
Fernwald
5:0
TSV Steinbach II
Waldgirmes
1:3
RW Walldorf
Hanau
2:1
Eintracht Frankfurt II
Bayern Alzenau
0:3
SV Steinbach
Auersmacher
4:2
SV Morlautern
SV Curslack-Neuengamme 1919
1:1
Hamm United
Diefflen
6:0
FSV Jaegersburg
Holzhausen
0:4
Stuttgarter Kickers
Mutschelbach
2:2
Hollenbach
Schott Mainz
2:1
TuS Koblenz
Altona
2:1
TuS Osdorf
Cham
1:1
Kornburg
Abtswind
1:2
Eintracht Bamberg
Erlensee
2:2
Unter-Flockenbach
Pforzheim
4:2
1. FC Rielasingen-Arlen
Eisbachtal
3:2
SV Gonsenheim
Dachau
1:1
Ismaning
Nördlingen
3:1
Gundelfingen
Uerdingen
1:0
Cronenberger SC
Primera C de Argentina
Victoriano Arenas
1:2
Liniers
Deportivo Laferrere
0:2
Deportivo Espanol
Berazategui
2:1
Leandro Nicéforo Alem
Real Pilar
1:0
San Martín Burzaco
Western Australia NPL
Perth
3:3
Cockburn City
Gwelup Croatia
2:2
Armadale
Perth RedStar
5:1
Balcatta
Bayswater City
1:3
Stirling Lions
Inglewood United
0:1
Floreat Athena
Canada Soccer Premier League
Vorkuta
0:0
York Region Shooters
SC Scarborough
1:0
BGH City
Capital Territory NPL
Woden Weston
3:2
Belconnen United
Canberra
7:0
Cooma Tigers
English National League N / S
AFC Fylde
2:1
Kettering Town
AFC Telford United
1:0
Chorley FC
Alfreton Town FC
2:2
Chester FC
Blyth Spartans AFC
0:1
Kidderminster Harriers FC
Boston United FC
3:5
Southport FC
Brackley Town FC
2:0
Scarborough Athletic
Bradford Park Avenue AFC
0:1
Kings Lynn FC
Curzon Ashton FC
1:2
Banbury United
Darlington 1883
3:1
Gloucester City
Hereford FC
3:3
Spennymoor Town
Leamington FC
4:0
Farsley Celtic
Peterborough Sports FC
1:1
Buxton FC
Bath City FC
0:2
Dartford FC
Chelmsford City
1:1
St Albans City
Cheshunt FC
3:2
Hampton & Richmond
Dulwich Hamlet
2:1
Braintree Town FC
Ebbsfleet United FC
3:0
Chippenham Town
Havant & Waterlooville FC
3:1
Slough Town FC
Hemel Hempstead
1:0
Farnborough
Hungerford Town FC
0:1
Concord Rangers
Oxford City
1:3
Eastbourne Borough
Taunton Town
0:0
Welling United
Worthing FC
1:1
Dover Athletic FC
Weymouth FC
1:3
Tonbridge Angels
Primera D
Yupanqui
1:1
Deportivo Muñiz
Central Ballester
1:0
Juventud Unida
Lugano
0:0
Defensores de Cambaceres
English Non League Premier
Bracknell Town
2:2
Weston Super Mare FC
Dorchester Town
2:1
North Leigh FC
Gosport Borough
3:2
Merthyr Town
Hanwell Town
1:3
Truro City FC
Hartley Wintney
0:3
Swindon Supermarine
Hendon FC
0:1
Yate Town
Metropolitan Police
2:1
Hayes & Yeading United F.C.
Plymouth Parkway
2:2
Chesham Utd
Salisbury
1:0
Beaconsfield Town
Tiverton Town
0:0
Harrow Borough
Winchester City FC
0:3
Poole Town
AFC Rushden & Diamonds
0:0
Needham Market FC
Alvechurch
3:0
Stourbridge FC
Barwell
1:2
Hitchin Town
Bromsgrove Sporting FC
1:2
St Ives Town
Hednesford Town
0:1
Redditch United
Kings Langley
2:2
Mickleover Sports
Leiston FC
3:2
Nuneaton Town FC
Royston Town
3:1
Basford United
Rushall Olympic
0:3
Coalville Town
Stratford Town FC
1:1
Bedford Town Football Club
Tamworth FC
1:1
Ilkeston Town
Northern NSW NPL
Adamstown Rosebuds
2:1
Newcastle Olympic
South Australia NPL
West Torrens Birkalla SC
2:3
White City Woodville FC
Sturt Lions
0:1
MetroStars
South Adelaide Panthers
1:3
Adelaide City
Adelaide Comets
7:0
Adelaide United II
Campbelltown City
2:1
Croydon Kings
Adelaide Olympic
2:3
Cumberland United
Tasmania NPL
South Hobart
10:1
Launceston City
Kazakhstan Cup
FK Atyrau
0:0
FK Aksu
FC Aktobe
1:0
Maktaaral
Beker van Belgie
Royal Aywaille FC
1:2
Sporting West Harelbeke
Hombourg
2:2 (4:2)
penalty
RRC Hamoir
Wevelgem City
3:3 (7:8)
penalty
Tempo Overijse
K Londerzeel SK
9:0
Condruzien
Rumbeke
0:3
Sparta Petegem
Beringen
1:0
Elene-Grotenberge
Union Namur
1:0
Crossing Schaerbeek
KRC Mechelen
4:0
Betekom
KFC Zwarte Leeuw
2:1
Solières Sport
Georgian Cup
FC Wit Georgia Tbilisi
2:2 (2:4)
penalty
FC Lokomotivi Tbilisi
Dinamo Tbilisi II
3:2
Sioni Bolnisi
Malaysia FA Cup
Terengganu
1:1 (4:2)
penalty
Selangor
Magyar Kupa
Fővárosi Vízművek SK
2:2 (1:3)
penalty
Füzesgyarmati
Balatonszepezd
1:0
Pápai Perutz
Gázgyár
4:1
Körösladány
BTE Felsőzsolca
1:0
Bánk SE
Gerjeni
1:7
Lenti TE Sport 36
Issimo
3:2
Nagybajomi AC
Cigand SE
2:0
Tállya
Ibrány Városi SE
0:0 (3:4)
penalty
Mátészalka FC
Encs
2:3
Egri FC
Berkenye
1:4
Tiszaujvaros
Nagyecsed RSE
0:1
BSE
Salgótarjáni BTC
1:3
DEAC
Bag
2:4
Tiszafuredi VSE
Monostorpályi
2:1
Sajóbábony Vegyész
Kisújszállási SE
0:2
Szegedi VSE
Szolnoki MAV FC
1:0
Makó
Rákosmenti KSK
1:4
Jászberényi
Mezőkovácsházi TE
1:5
Dunakeszi Vasutas SE
Tiszaföldvár
0:6
Esmtk Budapest
Péceli Spartacus
0:2
Dabas
Mezőmegyer
2:3
Rakospalotai EAC
Lajosmizse
2:0
Törökszentmiklós FC
Sarvar
1:5
Nyergesújfalu
Hegyeshalom
0:5
III Ker Tue Upe
Andráshida
2:6
Bicskei
Tatai AC
6:1
Péti MTE
Hegykő
0:7
FC Tatabanya
Ercsi Kinizsi SE
1:2
Kaposvari Rakoczi FC
Kadarkút
3:1
Komlói Bányász SK
Balatonlelle SE
0:1
Ivancsa KSE
Nagyatádi
1:0
Főnix
Dunaujvaros Palhalma Agrospecial SE
5:2
BKV Elore
Vajta
0:3
Ócsárd SE
Semjénháza SE
0:1
Budaorsi SC
Mohácsi TE
0:3
Szekszardi UFC
Bölcskei SE
2:1
Érdi VSE
Király SZE
2:0
Veszprem FC
Pomáz
2:2 (6:7)
penalty
Abda
Northern Ireland Football League Cup
Dollingstown
2:1
Ballymacash Rangers
Lisburn Distillery FC
2:1
Psni FC
Tobermore United
1:3
Banbridge Town
Wales League Cup
Cancelled
Penybont
Ammanford
2:1
Swansea University
Aberystwyth Town FC
2:1
Llanidloes Town
Pontypridd Town
2:0
Carmarthen Town AFC
Trefelin
0:5
Taffs Well
Caersws
1:6
Holywell
Guilsfield
0:1
Ruthin Town
Connahʼs Quay
1:1 (5:4)
penalty
The New Saints FC
Northern Territory Premier League
Uni Azzurri
1:4
Mindil Aces
Darwin Olympic
2:2
Darwin Hearts
Belarus. Youth championship
Vitebsk Res.
1:3
Energetyk-BGU Res.
Elitedivisionen
Sundby BK Women
1:2
Fortuna Hjørring Women
N1BET
BETANO
BOOMERANG.BET
VERDE
MEGAPARI
N1
VERDE
PIN UP
BOOMERANG.BET
MEGAPARI
Sportsbooks
Casino
Best bookmakers
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...