Fixtures - April 06, 2024
Crystal Palace
2:4
Man City
Aston Villa
3:3
Brentford
Everton
1:0
Burnley
Fulham
0:1
Newcastle
Luton Town
2:1
Bournemouth
Wolverhampton
1:2
West Ham
Brighton
0:3
Arsenal
Union Berlin
0:1
Leverkusen
Freiburg
1:4
RB Leipzig
Mainz
4:0
Darmstadt
Köln
2:1
Bochum
Heidenheim
3:2
Bayern
Dortmund
0:1
Stuttgart
Karpaty
3:1
Yarud
Dinaz Vyshgorod
1:1
FC Podillya Khmelnytskyi
Agrobiznes Volochisk
1:0
FC Ingulets
Girnik-Sport
0:0
Metal Kharkiv
Kudrivka-Nyva
2:2
SK Poltava
Norwich City
1:0
Ipswich Town
Blackburn
0:0
Southampton
Cardiff City
1:3
Hull City
Coventry City
2:1
Leeds United
Huddersfield Town
1:0
Millwall
Leicester City
2:1
Birmingham City
Middlesbrough
2:0
Swansea City
Queens Park Rangers
0:2
Sheffield Wednesday
Stoke City
2:2
West Brom
Sunderland
0:0
Bristol City
Watford
0:0
Preston North End
Dundee
2:3
Motherwell
Hibernian
1:2
St. Johnstone
Kilmarnock
1:0
Ross County
Livingston
0:0
Aberdeen
St. Mirren
1:2
Hearts
Atromitos/H.
1:1
Panserraikos
Asteras Tripolis
1:2
AE Kifisias
Panetolikos
0:1
Volos Nps
OFI Crete FC
4:0
PAS Giannina
MFK Karvina
0:0
Viktoria Plzeň
Zlín
3:2
SK Sigma Olomouc
Slovan Liberec
4:1
1 FC Slovacko
Slavia Praha
2:1
Bohemians Prague 1905
Brescia
3:1
Pisa
AC Feralpi Salo
2:2
Cosenza Calcio
Spezia Calcio
1:1
Calcio Lecco
Sudtirol
0:0
Parma
Ternana Calcio
0:0
Modena
US Catanzaro 1929
1:2
Como 1907
Palermo
2:2
Sampdoria
Reggina
0:2
AS Cittadella
Saint-Etienne
1:0
Concarneau
Annecy FC
2:1
Valenciennes
Pau
1:1
Ajaccio
Angers
1:1
Stade Lavallois Mayenne FC
Bastia
1:1
Dunkerque
Caen
0:1
Bordeaux
Guingamp
0:0
Amiens SC
Paris
2:1
Grenoble
Rodez Aveyron
3:3
US Quevillaise-Rouen Metropole
Blackpool
1:0
Cambridge Utd.
Bristol Rovers
0:2
Bolton Wanderers
Burton Albion
0:4
Oxford United
Charlton Athletic
2:1
Barnsley
Exeter City
1:0
Stevenage
Leyton Orient
3:1
Cheltenham Town
Northampton Town
2:0
Carlisle United
Portsmouth
3:1
Shrewsbury Town
Reading
1:1
Lincoln City
Wigan Athletic
0:0
Port Vale
AFC Wimbledon
1:0
Salford City
Accrington Stanley
0:0
Crewe Alexandra
Barrow AFC
0:2
Swindon Town
Bradford City
1:0
Gillingham
Colchester United
1:2
Wrexham
Forest Green Rovers
0:2
Milton Keynes Dons
Grimsby Town
1:0
Newport County
Mansfield Town
1:4
Crawley Town
Morecambe FC
0:3
Doncaster Rovers
Notts County
3:0
Harrogate Town FC
Sutton United FC
1:3
Stockport County
Tranmere Rovers
1:3
Walsall
FC KTP
3:1
Atlantis FC
Mikkelin Palloilijat
0:0
JJK Jyvaskyla
TPS
1:0
FC Jazz
SalPa
2:2
PK-35
Besiktas JK
2:1
İstanbulspor
US Terre Sainte
1:1
CS Chenois
FC Dietikon
0:1
FC Rotkreuz
FC Schotz
0:0
Courtételle
FC Koniz
0:2
SV Muttenz
FC Solothurn
2:0
FC Black Stars
FC Bassecourt
2:3
FC Munsingen
FC Linth 04
1:1
Usv Eschen-Mauren
FC Freienbach
2:1
FC Wettswil-Bonstetten
FC Gossau
1:2
Mendrisio
FC Kreuzlingen
2:0
AC Taverne
Balzers
1:2
Juventus Zurich
FC Naters
0:1
FC La Sarraz-Eclepens
FC Monthey
4:2
FC Meyrin
FC Echallens Region
3:2
Portalban / Gletterens
Grasshopper II
1:1
SV Hongg
Vevey Sports
1:1
FC La Chaux De Fonds
FC Muri
2:5
Concordia Basel
Emmenbrücke
1:5
Thun II
FC Kosova Zurich
1:0
FC Uzwil
Lausanne Sport II
1:3
FC Sion II
Tukums II
1:1
JFK Ventspils
Valmiera II
1:1
FK Rīgas Futbola skola II
SK Super Nova
5:0
Rēzekne / BJSS
Skanste
1:1
Mārupe
Hungry Lions
2:1
NB La Masia
Magesi
2:0
Orbit College
Milford
3:0
Upington City
Platinum City Rovers FC
1:0
Venda
Sloboda Mrkonjić Grad
2:0
Omarska
FK Famos Vojkovići
2:1
Sutjeska Foča
FK Laktasi
0:2
FK Radnik Bijeljina
FK Leotar Trebinje
2:1
Ljubić Prnjavor
FK Drina Zvornik
3:1
Velež Nevesinje
Borac Kozarska Dubica
1:0
FK Romanija Pale
FK Kozara Gradiska
2:1
FK Rudar Prijedor
FK Modrica Maxima
1:0
FK Slavija Sarajevo
Rudar Kakanj
4:3
FK Buducnost Banovici
NK Jedinstvo Bihac
1:0
OFK Gradina Srebrenik
Vis Kosova
1:2
Stupčanica Olovo
Bratstvo Gračanica
2:0
FK Mladost Doboj Kakanj
HNK Tomislav Tomislavgrad
1:0
Goražde
NK Celik Zenica
3:0
FK Gornji Rahić
Sotra
2:1
Notodden FK
Skeid Fotball
2:2
Tromsdalen
Eik Tønsberg
1:1
Hodd
Vard Haugesund
0:1
Arendal FK
Strommen IF
2:0
Follo
Jerv FK
1:0
Orn-Horten
Grorud IL
1:3
Strindheim IL
Brattvag
6:1
Kvik Halden FK
Zug 94
3:2
SC Emmen
FC Red Star Zh
1:1
FC Locarno
FC Frauenfeld
1:3
Bülach
Chur 97
2:2
FC Thalwil
SV Schaffhausen
5:1
Dübendorf
Adliswil
1:3
KF Dardania St. Gallen
Tägerwilen
0:3
FC Uster
Lachen / Altendorf
2:1
Weesen
Muri-Gümligen
0:0
Concordia Lausanne
BSC Old Boys
0:5
Liestal
Dornach
2:1
Bosporus
SC Binningen
3:1
Tavannes / Tramelan
SC Zofingen
SC Buochs
Dardania Lausanne
0:4
Lancy
Châtel-St-Denis
3:1
FC Veyrier Sports
FC Ugs
0:2
Martigny Sports
FC Signal
3:1
Stade Payerne
Kickers Luzern
0:3
Collina d'Oro
FC Sursee
1:1
FC Gambarogno-Contone
FC Plan-Les-Quates
1:1
Farvagny / Ogoz
FC Bazenheid
3:1
Rapperswil-Jona II
FC Brunnen
0:2
Goldau
Amical Saint-Prex
2:2
FC Echichens
Perly-Certoux
2:1
Collex-Bossy
FC Besa Biel/Bienne
3:3
Pratteln
FC La Tour-Le Paquier
0:1
Olympique de Geneve FC
Ajoie-Monterri
1:0
Schöftland
Prishtina Bern
6:0
FC Bubendorf
KF Aresimi 1973
0:0
FK Ohrid
FK Skopje
0:1
FK Pelister Bitola
FK Vardar Negotino
0:1
Besa Dobërdoll
FK Karaorman Struga
1:4
FK Teteks Tetovo
Kozuv Gevgelija
2:0
Bashkimi Kumanovo
FK Detonit Plachkovica
1:1
Pobeda
Sasa
2:1
GFK Osogovo Kocani
Novaci
1:3
FK Belasica Strumica
MSK Zilina B
2:2
FK Pohronie Ziar Nad Hronom Dolna Zdana
KFC Komarno
5:2
Slovan Bratislava II
Spisska Nova Ves
2:0
Považská Bystrica
Humenné
1:0
FK Puchov
1. FC Tatran Presov
2:1
Spartak Myjava
Brinje Grosuplje
0:2
NK Rudar Velenje
Tolmin
2:1
NK Nafta Lendava
NK Tabor Sezana
3:1
Dravinja
NK Fuzinar Ravne
1:1
Bistrica
Iraklis Yerolakkou
2:0
Ormideia
Anagennisi Derynia FC
2:1
APEA Akrotiríou
Kedros Ayias Marinas Skyllouras
1:3
Ethnikos Latsion
Apep Pitsilias
3:2
Kouris Erimi
Geroskipou FC
2:0
ASPIS
Omonia Psevda
1:3
AEP Polemidion
Lubeck
0:0
Verl
SV Sandhausen
3:2
Borussia Dortmund II
Erzgebirge Aue
2:1
SC Freiburg II
Preußen Münster
1:3
Jahn Regensburg
1860 Munich
3:1
Viktoria Koln
Waldhof
6:1
Unterhaching
NK Jesenice
3:0
Adria
NK Dren Vrhnika
1:1
ND Slovan Ljubljana
Škofja Loka
2:2
Žiri
Šobec Lesce
4:0
NK Kočevje
NK Roltek Dob
2:0
Šencur
Svoboda
2:1
Vipava
Podvinci
2:1
NK Avto Rajh Ljutomer
NK Krsko
3:3
Korotan Prevalje
NK Hajdina
1:1
NK Rače
NK Zavrc
0:4
NŠ Drava
NK Brezice 1919
2:1
Dobrovce
FK Slavoj Cesky Krumlov
1:1
FK Banik Sokolov
ZCE Plzen
4:3
FC Viktoria Marianske Lazne
SK Benesov
4:1
FC Hlinsko
SK Steti
0:3
Cesky Brod
Hřebeč
3:3
Meteor Prague
SK Kladno
4:1
FK Seko Louny
1 HFK Olomouc
3:1
Tatran Vsechovice
Tj Slovan Bzenec
3:0
1.fc Viktorie Prerov
FK Novy Jicin
3:2
FK Nove Sady
Rymarov
1:4
FK Šternberk
FC Vsetin
1:1
FC Strani
SFK Vrchovina
2:0
Breclav
TJ Řepiště
0:1
Opava II
TJ Unie Hlubina
0:1
Biocel Vratimov
FK Jindrichuv Hradec 1910
2:1
SK Senco Doubravka
FC Hvezda Cheb
0:3
SK Újezd Praha 4
FK Tachov
1:1
FC Rokycany
FK Horovicko
0:2
SK Aritma Prague
Vysoke Myto
0:0
Kosmonosy
MFK Chrudim II
0:1
Tj Jiskra Usti Nad Orlici
TJ Sokol Nespeky
2:2
Brandys Nad Labem
FK Ostrov
0:4
N. Byskovice
SK Slany
4:1
FK Admira Praha II
Western United
4:2
Macarthur
Central Coast Mariners
2:1
Wellington Phoenix
Melbourne Victory
2:1
Melbourne City
Murlani
1:1
KF Adriatiku 2012
KS Naftetari
1:0
KF Gramshi
KF Iliria Fushe-Kruje
FK Shenkolli
KKS Albanët
0:5
Valbona
Beselidhja Lezhe
3:3
Terbuni Puke
KS Veleciku Koplik
1:1
Sopoti Librazhd
Atenas
1:1
Gutiérrez
Ciudad de Bolivar
1:0
San Martin Mendoza
Ferro Carril Oeste GP
1:2
Estudiantes San Luis
Juventud Unida Universitario
1:0
Atletico Camioneros
San Martin Formosa
2:0
Crucero del Norte
FC Wolfurt
1:0
Silz / Mötz
SVG Reichenau
1:1
FC Pinzgau Saalfelden
Wac
0:3
TUS Bad Gleichenberg
Austria Salzburg
3:3
SV Wals-Grunau
FC Mauerwerk
1:1
SCU Ardagger
VfB Hohenems
4:0
FC Kufstein
Imst
3:1
SC Schwaz
USV Weindorf St. Anna am Aigen
0:2
WSPG HOGO Wels
Chadormalu
2:2
Naft MIS
Shahin Bandar Ameri
0:3
Fajr Sepasi
Mes Shahr-e Babak
2:1
Saipa
Shahrdari Astara
0:0
Darya Babol
Shahr Raz
1:0
Khooshe Talaee
Shijiazhuang Gongfu
1:1
Guangxi Pingguo Haliao
Liaoning Shenyang Urban
2:0
Suzhou Dongwu
Wuxi Wugou
1:6
Qingdao Red Lions
Nanjing City
3:2
Heilongjiang Ice City
SS Murata
1:0
SS Cosmos
SC Faetano
0:3
AC Juvenes/Dogana
SS San Giovanni
9:0
SS Pennarossa
FC Domagnano
2:0
San Marino Academy
SS Folgore Falciano Calcio
2:2
FC Fiorentino
Envigado
1:1
Deportes Pereira
Atletico Nacional Medellin
1:2
Fortaleza FC
Once Caldas
2:1
Deportes Tolima
Rionegro Águilas
0:1
Deportivo Pasto
Airdrieonians
3:1
Greenock Morton
Dunfermline
1:1
Partick Thistle
Inverness CT
2:1
Arbroath
Queen's Park
0:5
Dundee United
Raith Rovers
2:1
Ayr United
Deportes Limache
2:0
Curico Unido
Deportes La Serena
1:0
Univ. Concepción
Rangers de Talca
1:0
Santiago Wanderers
Tatran Brno Bohunice
2:2
FK Apos Blansko
Loko Vltavin
0:0
FK Kraluv Dvur
Motorlet
2:0
FC Pisek
TJ Prestice
1:1
Sokol Hostoun
Start Brno
1:3
1 SC Znojmo FK
FC Slovan Rosice
0:0
FK Fotbal Trinec
Tj Slovan Velvary
1:1
FC Kolin
Ceska Lipa
1:1
SK Zapy
1. FC Karlovy Vary
0:2
Tj Jiskra Domazlice
AB Gladsaxe
1:3
Middelfart
Esbjerg FB
2:0
Skive IK
FA 2000
0:1
FC Roskilde
Aarhus Fremad
5:0
Nykoebing FC
HIK Hellerup
4:3
Brabrand IF
Thisted
3:3
BK Fremad Amager
Fjordager
0:1
OKS
Hedensted
1:1
Marienlyst
Boldklubben 1909
0:2
B 1913
Tarup-Paarup IF
1:0
Dalum IF
Aarhus Fremad II
0:2
Horsens II
Frederikssund
3:1
Slagelse B&I
Skjold
0:4
Hørsholm-Usserød IK
Karlslunde
2:1
LSF
VB 1968
1:5
Glostrup
B 1908
1:2
Ringsted
Nørresundby
6:3
Varde IF
Odder IGF
1:0
Viby
Hobro IK II
4:0
Ringkobing IF
Kjellerup IF
3:1
Aalborg BK II
VRI
1:3
Vorup FB
Brønshøj
2:0
Greve
Tårnby FF
0:0
Herlev
AB Tårnby
0:3
Allerød
Gørslev Idrætsforening
1:0
KFUM Roskilde
Næstved IF
1:3
Sundby BK
Hoek
1:2
OJC Rosmalen
VV Eemdijk
2:0
VV IJsselmeervogels
Rkav Volendam
3:3
Staphorst
Harkemase Boys
4:4
Urk
Genemuiden
2:1
Sparta Nijkerk
VV Kloetinge
3:0
AWC
Dvs 33 Ermelo
5:1
FC Rijnvogels
Tec
5:0
Sportlust '46
USV Hercules
1:1
Odin 59
GVV Unitas
2:3
Stedoco
Oss 20
0:3
BVV Barendrecht
Hoogeveen
0:2
Dovo Veenendaal
Bergnäsets AIK
3:2
Skelleftea FF
IFK Luleaa
1:1
Täfteå
Gottne
2:3
Team TG FF
Stenungsunds IF
1:0
Vänersborgs IF
FC Järfälla
1:2
Falu BS
Ljungsbro
1:0
IK Sleipner
Sävedalen
2:0
Jonsereds IF
Ytterhogdal
2:1
Umeå FC Akademi
IFK Skövde FK
2:1
BK Forward
Motala AIF
0:2
Säffle SK
Kumla
2:0
IK Gauthiod
IFK Trelleborg
1:2
Karlshamn
Nosaby
0:2
Hassleholms IF
IFK Simrishamn
3:2
Berga
Öckerö
4:0
Hittarps IK
FC Arlanda
2:0
Skiljebo SK
FC Gute
1:1
IK Franke
Siroco Les Abymes
2:2
Phare du Canal
AS Le Gosier
2:1
Jeunesse Evolution FC
Amical Club
19:30
Solidarité Scolaire
Etoile de Morne-à-l'Eau
3:1
USBM
Cambrefort
1:1
CS Le Moule
LFC
0:0
vv RKDEO
Honselersdijk
1:1
Skillz
Forum Sport
3:1
TAC'90
Voorschoten '97
0:1
Den Hoorn
VELO
0:0
Valken '68
Almkerk
2:1
Sarto
Argon Mijdrecht
2:2
Woudenberg
SVL
1:1
Jodan Boys
csv DVVA
3:1
Roda '46
vv De Meern (Zat)
2:2
BFC
Spijkenisse
2:1
VV Papendrecht
Sliedrecht
0:2
BVCB
Sparta AV
2:2
DCV
Brielle
0:1
vv Zuidland
SDC Putten
1:4
DTS Ede
ASV Dronten
4:0
Woezik
DOS '37
3:1
Whc
Zuidvogels
3:0
Montfoort
SVZW
1:1
DZC '68
Nootdorp
3:2
Wippolder
SCPB '22
1:2
IVV Landsmeer
Batavia' 90
1:1
HC & FC Victoria 1893
SV Marum
0:7
ONS Sneek
Flevo Boys
1:2
Olde Veste '54
Blauw Wit '34
4:2
KHC
Go Ahead
5:2
Burgum
Terneuzense Boys
2:1
NSVV
SHO
1:0
FC Xerxes
Drentse Zuid Oost Hoek
2:2
Winsum
vv Velocitas 1897
1:1
PKC '83
Bennekom
2:0
DUNO
't Zand
1:0
Van Onderaf Begonnen Goirle
Moerse Boys
0:0
WNC
LSC 1890
1:2
Broekster Boys
De Bataven
2:1
Apeldoorn CSV
Stevo
2:1
VV Hulzense Boys
Winterswijk
1:0
cvv Sparta Enschede
VKW
1:4
HZVV
Oldham Athletic
1:1
Rochdale
Boreham Wood FC
4:0
Wealdstone FC
Dorking Wanderers
0:0
Altrincham FC
Ebbsfleet United FC
2:1
AFC Fylde
Hartlepool United
2:0
Aldershot Town FC
Maidenhead United FC
2:2
Barnet FC
Woking FC
3:2
Dag & Red
York City FC
0:1
Eastleigh FC
Kidderminster Harriers FC
0:2
Halifax Town
Bath City FC
1:1
Tonbridge Angels
Chelmsford City
1:1
Slough Town FC
Eastbourne Borough
1:0
Weymouth FC
Farnborough
0:1
Maidstone United FC
Hampton & Richmond
1:1
Taunton Town
Havant & Waterlooville FC
1:2
Dartford FC
Hemel Hempstead
1:1
Dover Athletic FC
St Albans City
0:1
Chippenham Town
Welling United
1:0
Torquay United
Weston Super Mare FC
0:1
Braintree Town FC
Yeovil Town
1:3
Worthing FC
Alfreton Town FC
0:0
Curzon Ashton FC
Banbury United
1:1
Kings Lynn FC
Blyth Spartans AFC
1:2
Rushall Olympic
Boston United FC
1:2
Brackley Town FC
Buxton FC
3:1
Chorley FC
Darlington 1883
2:0
Southport FC
Farsley Celtic
1:0
Peterborough Sports FC
Gloucester City
1:6
Chester FC
Scarborough Athletic
1:1
Spennymoor Town
Scunthorpe United
4:1
Hereford FC
South Shields
7:0
Bishop's Stortford
Tamworth FC
1:1
Warrington Town
Truro City FC
1:1
Aveley FC
Westfield (Surrey)
2:1
Guernsey
Mole Valley SCR
2:0
Metropolitan Police
Thatcham Town
4:5
Marlow
Bowers & Pitsea
1:0
Enfield FC
Bury Town FC
1:0
Maldon & Tiptree
East Thurrock United
Felixstowe & Walton Utd.
Gorleston
3:3
Basildon United
Heybridge Swifts
0:0
Redbridge
Ipswich Wanderers
0:7
Brightlingsea Regent
Stowmarket Town
0:3
Walthamstow
Witham Town
1:2
Lowestoft Town
Beckenham Town
5:2
Hythe Town
Broadbridge Heath
1:1
Horndean
Chichester City FC
6:1
Erith & Belvedere
Cray Valley Paper Mills
5:0
Burgess Hill Town
Lancing FC
3:0
East Grinstead Town
Littlehampton Town
1:2
Herne Bay
Merstham
5:0
Sevenoaks Town
Phoenix Sports
0:2
Ramsgate
Sheppey United
5:1
Ashford United
Three Bridges
3:0
Sittingbourne FC
Bridlington Town
3:5
Newton Aycliffe
Carlton Town
2:0
Ashington
Cleethorpes Town FC
2:1
Brighouse Town
Dunston Uts
3:0
Grimsby Borough
Grantham Town
1:0
Consett
North Ferriby FC
3:1
Stocksbridge Park Steels
Pontefract Collieries
3:0
Winterton Rangers FC
Stockton Town
5:1
Sheffield FC
Bashley FC
0:3
Cribbs
Bemerton Heath Harleq.
1:1
Westbury United
Bishop's Cleeve
0:1
Bideford FC
Bristol Manor Farm
Hamworthy United FC
Evesham United
5:3
Melksham Town
Exmouth
0:0
Frome Town
Larkhall Athletic
1:0
Mousehole AFC
Malvern Town
2:1
Tavistock FC
Wimborne Town
2:1
Paulton Rovers
Yate Town
3:0
Willand Rovers
AFC Rushden & Diamonds
0:3
Anstey Nomads
Cambridge City
0:4
Boldmere St. Michaels
Coleshill Town
3:5
Leicester Road
Coventry Sphinx
1:2
Walsall Wood
Gresley FC
1:0
Lye Town
Loughborough Dynamo
1:2
Bedworth United
Quorn FC
1:2
Spalding United
Rugby Town FC
3:1
Shepshed Dynamo
Sporting Khalsa
0:1
Harborough Town
Sutton Coldfield
0:1
Corby Town
Avro
2:1
Leek Town
Bootle
5:1
1874 Northwich FC
Chasetown FC
6:4
City Of Liverpool
Clitheroe
3:4
Hanley Town
Nantwich Town
4:2
Stalybridge Celtic
Prescot Cables
1:1
Hednesford Town
Runcorn Linnets
2:0
Mossley AFC
Vauxhall Motors
1:2
Trafford FC
Witton Albion
1:0
Newcastle Town
Barton Rovers FC
0:0
Waltham Abbey
Biggleswade
1:1
Cirencester Town
Hertford Town
1:3
Stotfold
AFC Kempston Rovers
0:5
Aylesbury Utd
Leighton Town
0:1
Biggleswade Town
Thame Utd
3:3
AFC Dunstable
Ware FC
2:0
Kidlington
Welwyn Garden City
6:1
Kings Langley
Ascot United
2:3
Raynes Park Vale
Binfield
0:1
Ashford Town Middlesex
Corinthian Casuals
2:1
Northwood FC
Hanworth Villa
1:2
Chertsey Town
Hartley Wintney
0:2
Chipstead FC
South Park
2:2
Badshot Lea
Southall
1:0
Leatherhead FC
AFC Sudbury
2:1
Coalville Town
AFC Telford United
1:0
Leamington FC
Alvechurch
1:0
Bromsgrove Sporting FC
Barwell
3:4
St Ives Town
Kettering Town
1:1
Berkhamsted
Leiston FC
2:0
Hitchin Town
Needham Market FC
3:1
Royston Town
Stamford
2:0
Long Eaton United
Stourbridge FC
3:1
Mickleover Sports
Stratford Town FC
0:1
Redditch United
AFC Totton
5:0
Tiverton Town
Basingstoke Town
1:3
Bracknell Town
Chesham Utd
2:1
Salisbury
Hanwell Town
0:0
Gosport Borough
Harrow Borough
2:1
Beaconsfield Town
Hayes & Yeading United F.C.
0:1
Dorchester Town
Hendon FC
1:1
Walton & Hersham
Poole Town
1:3
Merthyr Town
Sholing FC
2:2
Didcot Town
Winchester City FC
1:0
Hungerford Town FC
Bamber Bridge
1:3
Ashton United FC
Bradford Park Avenue AFC
2:1
Basford United
Guiseley FC
0:2
Rylands
Hyde United FC
2:1
FC United of Manchester
Ilkeston Town
3:0
Atherton Collieries
Lancaster City
2:1
Gainsborough Trinity
Macclesfield FC
Marske United FC
Marine FC
3:1
Morpeth Town
Radcliffe
4:0
Matlock Town
Stafford Rangers
1:0
Whitby Town
Worksop Town
2:1
Workington AFC
Bognor Regis Town
0:1
Hastings United
Cheshunt FC
4:0
Lewes FC
Concord Rangers
0:2
Wingate & Finchley
Dulwich Hamlet
0:4
Enfield Town
Folkestone Invicta
3:1
Horsham FC
Haringey Borough
0:6
Billericay Town
AFC Hornchurch
2:1
Chatham Town
Kingstonian FC
1:3
Margate FC
Whitehawk
1:0
Carshalton Athletic
Nuneaton Town FC
Halesowen Town FC
FC Rosengaard 1917
5:1
Torns IF
Stockholm Internazionale
3:0
IFK Stocksund
Norrby IF
1:1
Jonkopings Sodra
AFC Eskilstuna
0:0
IF Karlstad
BK Olympic
1:1
Onsala
FC Trollhattan
0:1
Eskilsminne IF
Tvaakers IF
0:1
Oskarshamns AIK
Ariana
0:2
Falkenbergs FF
Guilsfield
1:2
Bangor 1876
Llanidloes Town
0:7
Denbigh Town
Ruthin Town
1:1
Holywell
Prestatyn Town
0:4
Flint Town United
Taffs Well
4:1
Afan Lido
Llantwit Major
0:1
Goytre United
Pontardawe Town
1:1
Carmarthen Town AFC
Afk Chrudim
2:1
FC Vysocina Jihlava
FK Dukla Prague
1:2
1 FK Pribram
SK Hanacka Slavia Kromeriz
1:1
SK Lisen
Mas Taborsko
4:1
FK Varnsdorf
Zbrojovka Brno
1:2
1.SK Prostejov
Víkingur III
00:00
FC Suduroy II
TB II
00:00
Royn
KÍ III
00:00
AB II
EB / Streymur II
00:00
07 Vestur II
B68 II
00:00
ÍF Fuglafjørdur
MB Midvágur
00:00
Skála II
MB Midvágur
00:00
EB / Streymur II
KÍ III
00:00
FC Suduroy II
TB II
00:00
B68 II
07 Vestur II
00:00
ÍF Fuglafjørdur
Víkingur III
00:00
Skála II
Royn
00:00
AB II
Skála II
6:1
Víkingur III
KÍ III
FC Suduroy II
Levanger
5:0
Moss FK
Sogndal IL
3:1
Mjondalen
Stabaek Fotball
1:0
Bryne FK
Ranheim IL
3:1
Sandnes Ulf
Raufoss IL
1:2
Valerenga IF
IK Start
1:3
Aalesunds FK
MFK Ruzomberok
2:1
FC Spartak Trnava
FK Kosice
0:1
Dukla Banská Bystrica
MFK Zemplin Michalovce
0:0
AS Trencin
MFK Skalica
4:1
FC Vion Zlate Moravce - Vrable
Sporting de Cabinda
0:3
Wiliete
Desportivo Lunda-Sul
2:1
Santa Rita
Interclube
1:1
Bravos Maquis
Sagrada Esperança
1:0
Clube Recreativo União de Malanje
RVVH
4:0
VV Zwaluwen Vlaardingen
LRC
1:1
ltijd Sterker Worden Hendrik-Ido-Ambacht
Nieuwenhoorn
2:4
Sportclub Feyenoord
VV Smitshoek
1:1
HBS
Heerjansdam
1:0
DSO
SV Alphense Racing Club
1:2
Ajax Amateurs
BOL
2:2
Alphense Boys
Excelsior '31
2:0
Vvog
Scherpenzeel
3:1
Be Quick 1887
Azsv
1:0
Berkum
JOS Watergraafsmeer
1:0
DHSC
AFC '34
5:1
SJC Noordwijk
Ter Leede
2:1
WV-HEDW
Pelikaan-S
2:2
Heino
Quick '20
1:1
LONGA '30
SDV Barneveld
6:0
TVC '28
RKAVV
2:2
Poortugaal
RKVV Westlandia
1:2
VV Capelle
Vpv Purmersteijn
0:1
Huizen
RKSV Nuenen
1:1
Achilles Veen
Halsteren
0:5
VV Goes
VOC
4:2
FC S-Gravenzande
MASV
2:1
VV Buitenpost
ROHDA Raalte
4:4
DETO Twenterand
Venray
3:0
Best Vooruit
Bangor FC
3:0
Harland and Wolff Welders FC
Dundela FC
3:4
Institute
Portadown
2:4
Annagh United FC
Ballinamallard United FC
3:1
Newington Youth
Ballyclare Comrades FC
2:1
Dergview FC
Lech Poznań II
0:1
KS Wisla Pulawy
Hutnik Kraków
2:1
KKS 1925 Kalisz
MKS Sandecja Nowy Sacz
0:0
Oks Stomil Olsztyn
Olimpia Grudziadz
2:1
GKS Jastrzebie Zdroj
Keila JK
3:1
Saku Sporting
Ararat
0:3
FC Tallinn II
Laagri II
1:1
JK Tabasalu II
Maardu Linnameeskond
4:1
Võru FC Helios
FC Puuma
4:2
Viimsi II
Lasnamae FC Ajax
Rakvere JK Tarvas
Helios
4:2
Tartu Welco II
FCI Tallinn
5:0
NPM Silmet
Tabasalu Ulasabat
0:4
Vaprus II
Paide III
1:7
Nõmme United II
Gedania Gdańsk
0:1
KS Unia Solec Kujawski
Wieczysta Kraków
1:1
Podlasie Biała Podlaska
Concordia Elbląg
5:0
Broń Radom
Podhale Nowy Targ
3:0
Wiązownica
Klub Sportowy Noteć Czarnków
0:0
Elana Torun
KS Raków Częstochowa II
2:2
LZS Starowice Dolne
Zawisza Bydgoszcz
3:0
Pogoń Szczecin II
Blekitni Stargard S.
5:1
Kp Starogard Gdansk
MKS Czarni Połaniec
3:3
Rks Garbarnia Krakow
Polkowice
1:1
Warta Gorzów
Gwarek Tarnowskie Góry
0:3
Górnik Zabrze II
Łomża
1:1
KS Legionovia Legionowo
Pogoń Grod. Mazowiecki
4:0
Jagiellonia II
MKS Pilica Białobrzegi
0:5
Olimpia Zambrow
Sokół Kleczew
1:2
Luzino
LKS Vineta Wolin
1:0
Cartusia Kartuzy
Stolem Gniewino
5:0
Pogoń Nowe Skalmierzyce
MKS Star Starachowice
3:0
LKS Wiślanie Jaśkowice
Siarka Tarnobrzeg
5:3
Chełmianka Chełm
KS Świdniczanka Świdnik
1:1
Avia Świdnik
KS Stilon Gorzów Wielkopolski
1:0
Ślęza Wrocław
Lechia T. Mazowiecki
0:1
KS Warta Sieradz
MKS Mławianka Mława
0:0
Pelikan Łowicz
Wisłoka Dębica
1:1
Orlęta Radzyń Podlaski
ZKS Unia Tarnów
2:0
KSZO SSA Ostrowiec Sw.
Pawłowice Śląskie
2:2
Goczałkowice Zdrój
MKS Kluczbork
1:1
Rekord Bielsko-Biała
MKS Karkonosze Jelenia Góra
0:1
Carina Gubin
Lechia Zielona Góra
3:6
LKS Unia Turza Śląska
KV Vesturbaer
3:0
KFS
SR
2:4
Kormákur / Hvöt
Kári
5:0
Uppsveitir
KFR
4:8
KFK Kópavogur
Vængir Júpiters
6:2
Hörður Í.
Árborg
12:0
Reynir Hellissandur
Vídir
2:1
Sindri
Thróttur Vogar
1:3
KÁ Ásvellir
Skallagrimur
1:3
Ægir
Daegu FC II
1:2
Ulsan Citizen
Chuncheon
0:1
Yeoju Citizen
Gangneung City
3:1
Pocheon
Gyeongju HNP
2:0
Yangpyeong
Seoul Jungnang
2:1
Seoul United
Dangjin Citizen
0:0
Geoje Citizen FC
Namyangju
0:1
Chungju Citizen
Daejeon Hana Citizen II
2:2
Jeonju
Flamurtari Vlore
3:1
FK Tomori
Apolonia Fier
2:1
FK Vora
Korabi Peshkopi
2:3
AF Elbasani
KS Lushnja
1:2
Bylis Ballsh
KS Kastrioti Kruje
1:0
Luzi 2008
KS Burreli
0:1
Besa Kavaje
Kariobangi Sharks
3:2
Tusker
Muhoroni Youth
2:0
Nairobi City Stars
Ulinzi Stars
1:0
Bandari
Shabana
3:0
Posta Rangers
Gor Mahia
0:0
Homeboyz
Siezenheim
2:0
Puch
ÖTSU Henndorf
2:0
Golling
Simmeringer SC
1:1
Slovan HAC
Union Mauer
4:0
Young Style SC Wienerberg
Rotenberg
5:1
Lauterach
Wildon
3:0
Fehring 1947
St. Martin i.M.
0:3
Oedt
Austria Klagenfurt II
0:0
Wolfsberg
Göfis
1:1
Brauerei Egg
Landskron
2:3
Kraig
St. Jakob Rosental
0:2
ATUS Ferlach
FC Anif
0:3
Kuchl
USV Halbturn
4:2
Horitschon
Austria XIII
0:3
Red Star Penzing
1980 Wien
4:1
Hellas Kagran
SV Dinamo Helfort
3:0
Mannswörth
ASV 13
2:2
WAF Brigittenau
Volders
1:2
Ebbs
SAK Celovec/Klagenfurt
1:1
KAC
Bleiburg
2:3
FC Lendorf
FC Lustenau
2:3
Admira Dornbirn
Lochau
2:1
Höchst
SC Kalsdorf
14:00
Lebring
SV Gloggnitz
2:1
SC Wiener Neustadt
SC Retz
0:0
SC Zwettl
St. Margarethen / Bur
1:0
Bad Sauerbrunn
Friedburg / Pöndorf
1:2
Bad Schallerbach
Bad Ischl
2:0
Union Weißkirchen
SU Vortuna Bad Leonfelden
0:1
Pregarten
Völs
1:5
St. Johann in Tirol
SC Ritzing
Klingenbach
Hörbranz
1:1
Nenzing
FC Hard
4:0
Austria Lustenau II
Andelsbuch
1:1
Alberschwende
SpG Edelserpentin
1:2
SC Pinkafeld
SV Schattendorf
2:1
ASK Marz
Arges
4:1
Ceahlaul
Metaloglobus
0:0
Alexandria
Dumbravita
1:0
Resita
Slatina
1:1
Tunari
Chindia
0:1
Concordia
Progresul Spartac
1:3
Viitorul Pandurii
Selimbar
0:0
Corvinul
ACS Viitorul Şuţeşti
3:1
ACS Voința Limpeziș
Viitorul Ianca
2:0
ACS Hamangia Baia
Voluntari II
3:0
Înainte Modelu
Progresul Fundulea
2:3
Axiopolis
Recolta Gheorghe Doja
2:0
CS Gloria Băneasa
Viitorul Dăești
1:3
Vediţa Coloneşti
ACS Muscelul Câmpulung Elite
2:1
Olimpic Zărneşti
Păuleşti
1:3
ARO Campulung Muscel
CS Tricolorul Breaza
1:1
Plopeni
Universitatea Alba Iulia
0:2
Unirea Ungheni
Bucovina Rădăuţi
0:0
CSM Bacău
Turceni
3:1
CS Jiul Petrosani
Cozia Călimăneşti
1:4
Oltul Curtişoara
Petrolul Potcoava
1:1
Unirea Bascov
Municipal Braşov
3:3
Viitorul Curiţa
ASC Ciucaş Tărlungeni
0:2
Sepsi II
CSM FC Vaslui
1:1
Şomuz Fălticeni
Sighetu Marmaţiei
2:0
CS Crişul Sântandrei
CSM Deva
4:1
Viitorul Şimian
Minaur Baia Mare
4:2
SC Olimpia MCMXXI Satu Mare
Bihor Oradea
0:0
Acs Asu Politehnica Timisoara
CS Socodor
2:2
Avântul Periam
Progresul Pecica
5:0
Șoimii Lipova
Dunărea 2020 Giurgiu
3:2
Blejoi
Unirea Braniştea
1:1
Sporting Lieşti
Metalul Buzău
3:0
Focşani
Industria Galda de Jos
2:3
Metalurgistul Cugir
FC Unirea Alba Iulia
2:1
ACS Târgu Mureș 1898
CS LPS HD Clinceni
1:2
Agricola Borcea
CS Afumati
2:1
AFC Dunarea 2005 Calarasi
MC Alger
3:0
US Souf
ASO Chlef
1:2
JS Saoura
US Biskra
1:0
JS Kabylie
Ben Aknoun
3:2
Khenchela
CS Constantine
2:1
Paradou AC
Kalkara
1:4
Siggiewi
Pembroke Athleta FC
4:5
Qrendi
Xghajra Tornados
4:2
St. Venera
Mdina Knights
0:2
Rabat Ajax
Colon
2:1
Nueva Chicago
Chacarita Juniors
1:1
San Martin San Juan
Almirante Brown
1:1
Deportivo Moron
Defensores Unidos
1:1
Brown de Adrogue
San Telmo
2:0
Chaco For Ever
FC Wit Georgia Tbilisi
0:2
Aragvi Dusheti
Sioni Bolnisi
4:0
FC Lokomotivi Tbilisi
Rustavi
1:0
Kolkheti Khobi
Dinamo Tbilisi II
0:0
Spaeri
Shturmi
1:1
Gareji
Sutherland Sharks
2:1
Hills United Brumbies FC
NWS Spirit FC
1:3
St. George Saints FC
St George City FA
2:1
Marconi Stallions
Düneberger
0:5
Alsterbrüder
OSC Bremerhaven
1:3
Hemelingen
Vatan Sport
1:5
Brinkumer SV
Weiche Flensburg II
0:0
VfR Neumunster
Heider
4:3
Inter Turkspor Kiel
Union Neumünster
0:2
Preußen 09 Reinfeld
Heimstetten
2:0
Kottern
Schwaben Augsburg
5:0
Kirchheimer
Rain/Lech
1:2
Nördlingen
Schöningen
2:3
Bersenbrück
BSV Rehden
1:4
VfV Hildesheim
Meppen II
1:0
SV Blau Weiß Bornreihe
Kaiserslautern II
3:0
Wormatia
FSV Motor Marienberg
1:5
Arnstadt
Einheit Rudolstadt
0:5
Auerbach
Magdeburg II
0:3
VfL Halle
VFC Plauen
1:0
Halberstadt
Ludwigsfelder
1:1
SC Freital
Krieschow
0:1
Bischofswerdaer
Woltmershausen
2:3
Leher TS
Werder Bremen II
12:0
Komet Arsten
Eintracht Stadtallendorf
2:2
Weidenhausen
VfB Marburg
1:2
Waldgirmes
Gebenbach
2:3
Ammerthal
Kornburg
1:2
Bayern Hof
Ingolstadt II
0:1
Fortuna Regensburg
Optik Rathenow
3:0
RSV Eintracht
Holzhausen
2:2
Göppinger
Denzlingen
4:2
VfR Mannheim
Gmünd
6:0
Mutschelbach
Ismaning
1:0
Pipinsried
Sonthofen
4:0
Dachau
Alemannia Waldalgesheim
2:2
Pirmasens
SAV
3:7
BTS Neustadt
KSV Baunatal
0:0
Bayern Alzenau
Offenburger FV
1:3
FC 08 Villingen
Hürth
4:1
Germania Teveren
Dornbreite Lübeck
2:2
Oldenburger
Kirchanschöring
1:0
Landsberg
Atlas Delmenhorst
1:2
Kickers Emden
Eilvese
0:2
VfL Oldenburg
Eintracht Celle
0:3
Ramlingen-Ehlershausen
Hanau
0:1
FC Gießen
Fernwald
4:0
Erlensee
Hünfelder SV
2:2
RW Walldorf
Türk Gücü Friedberg
5:0
Dietkirchen
Neumarkt
0:0
Abtswind
Donaustauf
4:1
Coburg
TSG Pfeddersheim
0:1
SV Gonsenheim
Engers
0:2
Auersmacher
Mechtersheim
2:0
Diefflen
Baumholder
3:1
Bitburg
Quierschied
0:3
Eintracht Trier
TUS Rot-Weiss Koblenz
3:1
Dudenhofen
Altona
0:2
ETSV Hamburg
TSV Essingen
1:0
SSV Reutlingen
Union Frintrop
4:2
Union Nettetal
Sportfreunde Baumberg
0:1
Uerdingen
Jahn Regensburg II
3:0
Eltersdorf
Hankofen-Hailing
3:0
Neudrossenfeld
FV Ravensburg
2:0
Backnang
SpVg Schonnebeck 1910
2:2
TVD Velbert
Arminia Hannover
2:0
SSV Vorsfelde
VfB Homberg
2:0
Hamborn 07
Sp. San Lorenzo
2:1
Martin Ledesma
Deportivo Santani
1:0
Club Atlético Tembetary
Club Fernando de La Mora
2:1
CA 3 de Febrero
CA Colegiales (Paraguay)
1:2
Encarnación
EC São Bernardo
0:0
Sertãozinho
Grêmio Esportivo Prudente
4:2
RB Bragantino II
CA Votuporanguense
2:1
Marilia SP
Torpedo BelAZ II
1:1
FC Orsha
ABFF U17
2:1
Bumprom
FC Slonim
0:2
FC Belshina Bobruisk
Dinamo Minsk II
1:2
FK Niva Dolbizno
Chippa United
2:0
Kaizer Chiefs
Richards Bay
1:0
Moroka Swallows
Stellenbosch
0:0
Sekhukhune United
Orlando Pirates
7:1
Golden Arrows
Supersport United
0:1
TS Galaxy
Limavady United FC
4:1
Queens University
Armagh City FC
3:0
Warrenpoint Town FC
Coagh United
1:2
Dollingstown
Psni FC
1:4
Banbridge Town
Tobermore United
2:2
Rathfriland Rangers
Moyola Park FC
1:0
Portstewart FC
Cardiff Metropolitan University FC
0:3
Connahʼs Quay
Colwyn Bay
1:0
Pontypridd Town
Aberystwyth Town FC
0:3
Penybont
Arenel Movers
2:1
Bikita Minerals
FC Platinum
3:0
CAPS United
Kariba
1:2
Herentals
Green Fuel FC
2:1
Ngezi Platinum
Yadah
1:2
Simba Bhora FC
Coleraine
2:2
Cliftonville
Larne
0:1
Crusaders
Dungannon Swifts
3:2
Carrick Rangers
Glenavon
3:2
Newry City
Loughgall
2:3
Ballymena United
Glentoran
0:0
Linfield
Nomme Kalju FC
1:5
Levadia Tallinn
Paide Linnameeskond
3:1
FC Kuressaare
FC Flora Tallinn
4:3
Narva JK Trans
Victoriano Arenas
1:0
Defensores de Cambaceres
Claypole
2:1
Deportivo Paraguayo
Juventud Unida
1:2
Justo Jose de Urquiza
Lugano
1:0
Yupanqui
Deportivo Muñiz
1:2
El Porvenir
Universitario de Deportes
1:0
Alianza Atletico
Los Chankas
2:2
FBC Melgar
Union Comercio
2:2
Universidad Cesar Vallejo
Boston River
2:2
Defensor Sporting
River
3:1
Wanderers
Racing
1:1
Miramar Misiones
Danubio
1:1
CA Progreso
Nacional
1:0
Cerro Largo
Sassport Boezinge
4:4
Diksmuide
Dottignies
0:1
Wevelgem City
Moen
1:2
K.Racing Waregem
Sparta Heestert
1:4
Lauwe
Excelsior Zedelgem
5:1
Meulebeke
Oostnieuwkerke
0:2
Varsenare
Weerstand Koersel
7:1
Sporting Nevok Gruitrode
FC Helson Helchteren
2:3
Bregel Sport
K Kontich FC
1:2
Mariekerke
Ternesse
1:2
De Kempen
Loenhout
0:1
Bevel
DT Borsbeke
0:2
SK Denderhoutem
Sottegem
1:1
Lembeke
Gosselies Sports
4:1
RUS Courcelles
Antoing
2:1
Molenbaix
Florenville
2:0
Sartoise
Messancy
2:2
Oppagne-Wéris
Nothomb-Post
3:1
RESC Houffaloise
Libramont
2:2
RUS Érezée
Rumbeke
8:0
Ardooie
Stade Everois
2:0
Saint-Michel
US Dinantaise
0:3
Condruzien
Bertem-Leefdaal
2:1
Olympia SC Wijgmaal
Meeuwen
2:2
KFC Park Houthalen
Herent
2:2
Rotselaar Sportief
Groen Star Beek
4:0
Eendracht Maasmechelen
Kraainem
5:1
Linden
Sporting Kampenhout
1:2
Hoegaarden-Outgaarden
Zandhovense
3:0
Ranst
Beveren
1:1
Zeveren Sportief
Haasdonk
2:2
Svelta Melsele
Luckenwalde
1:2
Chemnitzer FC
Greifswalder FC
1:3
Hansa Rostock II
Phönix Lübeck
6:0
Weiche Flensburg
Hannover 96 II
4:0
Holstein Kiel II
Wegberg-Beeck
1:2
Alemannia Aachen
Rot Weiss Ahlen
0:2
Fortuna Köln
Bocholt
0:2
Fortuna Düsseldorf II
Düren
2:2
Gütersloh
Wuppertaler SV
3:0
RW Oberhausen
Mönchengladbach II
4:0
SVL
Schalke II
2:0
Velbert
Freiberg
2:2
Offenbach
Lehnerz
0:0
VfR Aalen
Bahlinger SC
2:2
TSV Steinbach
FSV Frankfurt
2:3
Mainz II
VfB Stuttgart II
2:1
Hessen Kassel
Eintracht Bamberg
2:6
Nürnberg II
Aubstadt
1:1
Augsburg II
Ansbach
0:1
Memmingen
Viktoria Aschaffenburg
0:2
Vilzing
Greuther Fürth II
0:1
Bayreuth
TSV Havelse
4:0
Spelle-Venhaus
SV Wacker
0:1
Würzburger Kickers
Kilia Kiel
0:5
Meppen
Eilenburg
1:3
Chemie
Oldenburg
4:1
Bremer SV
FC Zenit-2 St Petersburg
5:0
Saturn Ramenskoye
Rostov II
2:0
FK Angusht Nazran
FK Astrakhan
1:0
Druzhba Maikop
FC Luki-Energiya Velikiye Luki
0:2
FC Chertanovo Moscow
Dinamo Stavropol
1:3
Legion-Dynamo
Znamya Truda
0:5
FC Torpedo Vladimir
Forte
0:1
Rubin Yalta
Kuban Kholding
2:2
Nart Cherkessk
Sevastopol
0:1
Biolog Novokubansk
Dinamo Makhachkala
0:0
FK Alaniya Vladikavkaz II
Zvezda St. Petersburg
0:3
Dinamo Moskva II
FC Tyumen
0:2
FC Shinnik Yaroslavl
Akron Tolyatti
2:1
Torpedo Moskva
Leningradets
3:3
Alania-D
FC Kamaz Naberezhnye Chelny
2:2
FC Volgar Astrakhan
Annan Athletic
1:3
Hamilton
Queen of The South
1:2
Kelty Hearts
Stirling Albion
1:5
Alloa Athletic
Falkirk
5:1
Cove Rangers
Bonnyrigg Rose
2:2
Peterhead
Clyde
1:0
Stranraer
Elgin City
2:2
Spartans
Forfar Athletic
0:2
Dumbarton
Stenhousemuir
0:0
East Fife
Zulte Waregem II
3:0
Torhout 1992 Km
KSV Oudenaarde
1:1
KFC Mandel United
RFC Union La Calamine
1:3
Genly-Quévy
RFC Tournai
1:0
Entente Acren Lessines
Jette
0:1
Rochefort
Hades
0:1
K Londerzeel SK
Spouwen-Mopertingen
1:1
SK Kermt-Hasselt
Koninklijk Diegem-Sport
1:2
K Bocholter VV
KRC Gent
0:1
Voorde Appelterre
KFC Merelbeke
4:0
FC Gullegem
FC Tubize
3:0
R CS Verlaine
Stade Verviers
1:3
Warnant
RFC Meux
1:0
Ganshoren
K Sportclub Tongeren
3:1
Wezel
KSC City Pirates
1:3
Tempo Overijse
KRC Mechelen
3:1
Houtvenne
Spartak Pleven
0:0
Marek
Litex Lovech
0:0
PFK Sportist Svoge
Chernomorets Balchik
2:1
Yantra 2019
PFC Montana 1921
2:2
Chernomorets Burgas
Strumska Slava
2:0
Bdin
FC Dunav 2010
2:1
Maritsa Plovdiv
Nueva Esparta FC
0:1
Dinamo Puerto La Cruz
Trujillanos FC
3:0
Urena SC
Club Sport Marítimo de Venezuela
3:0
Bolívar SC
Sorrento Calcio
3:1
Latina
Pro Vercelli
3:1
UC Albinoleffe
Trento
0:0
AS Giana Erminio
SSC Giugliano
0:1
SS Monopoli 1966
SS Taranto 1927
2:0
Potenza Calcio
US Fiorenzuola 1922
2:0
Alessandria
Legnago Salus
2:2
Ssd Pro Sesto
MSK Namestovo
2:0
Oravské Veselé
AFC Nove Mesto Nad Vahom
3:2
Baník Lehota p.Vtáčnikom
Jednota Bánová
1:1
FC Malacky
Častkovce
4:2
Galanta
RSC Hamsik Academy Banská Bystrica
3:0
Rača
Fomat Martin
1:1
Slovan Duslo Šaľa
Adelaide Comets
2:3
Adelaide Raiders
White City Woodville FC
0:3
Para Hills Knights
Adelaide Olympic
2:3
Adelaide United II
Real Sociedad B
2:3
Sestao River Club
CE Sabadell
1:1
CD Teruel
CF Rayo Majadahonda
0:1
SD Ponferradina
Celta de Vigo B
4:1
CA Osasuna B
Real Union de Irun
1:0
UD Cornella
CD Alcoyano
1:1
CD San Fernando
CF Intercity
1:2
CD Castellon
FK Sindelic Beograd
0:3
FK Prva Iskra
Polet Dorćol
0:1
FK Torlak
Brodarac
3:0
Zvezdara
Budučnost Krušik
2:0
Jošanica
FK FAP Priboj
0:1
Real Podunavci
FK Mladi Radnik
1:0
Loznica
Sloga Požega
1:0
Tutin
Sloga Petrovac
4:1
FK Vrelo Sport
Takovo
1:1
FK Omladinac Zablaće
Sinđelić Niš
0:4
Radnički Svilajnac
Dunav Prahovo
3:0
FK Đerdap Kladovo
FK Jagodina
0:2
FK Trajal Krusevac
Radnicki Pirot
0:0
Vlasina
Jedinstvo Paraćin
2:1
Pčinja Trgovište
FK Rad
0:1
Jedinstvo Surčin
Radnički Obrenovac
0:3
BASK
1. Maj Ruma
1:0
Borac Šajkaš
Radnički Zrenjanin
1:0
FK Zeleznicar Inđija
OFK Backa Palanka
3:0
Omladinac NB
FK Kikinda
2:2
FK Sloven Ruma
FC Kontu
4:0
Idrottsföreningen Kamraterna i Helsingfors
Pöxyt / TN (Sexypöxyt II)
2:0
PPJ / Akatemia
ToTe / Akatemia
0:3
Töölön Taisto
POHU / KY United
5:1
Sexypöxyt O35
FC Finnkurd
3:0
HJK / Kantsu
Marski
1:7
Pallo Kerho 37
Ostersunds FK
1:0
Trelleborg FF
Sandvikens IF
2:1
Örebro
Degerfors IF
2:0
GIF Sundsvall
Varbergs BoIS
1:2
Osters IF
Launceston United SC
1:3
South Hobart
Clarence Zebras
2:6
Kingborough Lions
Devonport City
0:0
Launceston City
Glenorchy Knights
8:1
Riverside
Imperial Unido
2:0
Colchagua
Deportes Quillón
1:4
Municipal Salamanca
Deportes Valdivia
3:2
Unión Compañías
Comunal Cabrero
1:1
CDSC Iberia
Chimbarongo FC
1:0
Municipal Mejillones
Colina
3:1
Municipal Puente Alto
CD Atlético Melilla
11:00
Málaga City
UD Teror Balompié
0:3
CD Unión Sur Yaiza
Padura
3:1
Beasain
Colegios Diocesanos
0:1
CD Laguna de Duero
AD Alcorcon B
1:1
Real Madrid C
Pontevedra CF II
0:1
Sarriana
Bidezarra
0:0
CD Avance Ezcabarte
Jove Español
1:0
Villarreal C
CD Virgen Del Camino
1:0
CD Cristo Atletico
AD San Clemente
1:2
Albacete II
Txantrea
1:2
Burladés
Ardoi
0:1
Beti Onak
Cortes
3:0
CD Lerinés
CD Santanyi
1:0
CE Mercadal
Velarde CF
2:3
Bezana
Sporting Gijon B
1:0
Avilés Stadium
Pobla de Mafumet CF
0:1
CF Peralada
Soneja
1:1
Castellonense
CF Gandia
1:0
Patacona
Jupiter Leones
2:0
Almazán
Burgos Promesas
1:2
Salamanca CF Uds
AD Almudevar
2:0
CD Ebro
SD Lagunak
2:0
CD Alesves
CD Lagun Onak
1:1
Anaitasuna
UM Escobedo
0:1
Vimenor
Cartes
2:1
Atlético Mineros
Cultural Guarnizo
2:0
CD Colindres
Atlético Albericia
2:3
Naval
Alcantarilla
0:1
CD Cieza
Lenense
0:1
CD Lealtad
Atletico Astorga FC
2:1
Atletico Bembibre
San Bartolomé
0:0
Herbania
CD Tuilla
1:4
Llanera
Atlético Palencia
1:0
CD Villaralbo
CD AZUQUECA
1:1
Villacañas
Gijón Industrial
1:5
Ceares
Arteixo
0:2
Polvorín
Solares
2:0
Torina
Rapido de Bouzas
1:2
Arzúa
Lorca Deportiva
0:0
Deportiva Minera
Chiangrai United
2:3
BG Pathum United
Muang Thong United
2:0
Trat
Buriram United
1:0
Prachuap
Uthai Thani
2:0
Khon Kaen United
Kanchanaburi
3:0
Customs United
Lampang
1:0
Nongbua Pitchaya
Chiangmai United
4:1
Phrae United
Suphanburi
1:2
Nakhon Ratchasima
Samut Prakan City
2:2
Krabi
K Eendracht Wervik
0:3
KSC Wielsbeke
Erpe-Mere United
2:1
Blankenberge
Roeselare Daisel
0:0
HO Kalken
Eendracht Aalter
2:1
Pepingen-Halle
Diest
1:0
Nijlen
Schoonbeek-Beverst
1:4
KFC Zwarte Leeuw
FC Vigor Wuitens Hamme
1:2
Avanti
Rapid Symphorinois
1:1
Aische
CS Onhaye
6:0
Belœil
RUW Ciney
3:1
RFC Perwez
RFC Huy
5:2
Seraing II
Sprimont-Comblain
2:1
Mormont
Marloie Sport
0:3
Royal Aywaille FC
Longlier
6:0
Herstal
Betekom
2:1
Witgoor Sport
K Esperanza Pelt
2:1
KFC Turnhout
NK Pitomaca
3:1
NK Graničar Kotoriba
Buje
2:2
Cres
Zagora
3:0
GOŠK Dubrovnik
Zmaj Makarska
3:3
Hrvatski vitez
Primorac Biograd
2:2
Zadar
Junak
3:0
Omiš
NK GOŠK Kaštel Gomilica
3:2
Vodice
Neretva Metković
5:0
Kamen Ivanbegovina
Valpovka
2:2
NAŠK Našice
Slavija Pleternica
2:0
Bedem Ivankovo
NK Borac Kneževi Vinogradi
3:0
Oriolik Oriovac
Vuteks-Sloga
1:1
NK Svačić Stari Slatinik
Polet
5:0
Podravina Ludbreg
Varteks Varaždin
2:0
Koprivnica
NK Dinamo Domašinec
2:1
Virovitica
Rudar Mursko Središće
3:1
NK Medimurje Cakovec
NK Udarnik Kurilovec
3:1
NK Dinamo Odranski Obrež
Ponikve
3:2
NK Lucko
Mladost Petrinja
3:0
Gaj
Tondach Bedekovcina
0:0
NK Vrapce
Trešnjevka
1:3
Maksimir Zagreb
HAŠK
1:0
Zagorec Krapina
NK Samobor
3:0
NK Iskra Zelina
NK Halubjan Viškovo
3:3
Pomorac
NK Medulin
3:1
Vinodol
Rudar Labin
2:0
Rovinj
NK Kraljevica
3:3
Nehaj
Naprijed Hreljin
2:0
Uljanik
Crikvenica
2:1
Pazinka
Sloga Mravince
0:2
Uskok Klis
PFC Vihren Sandanski
5:2
Bansko
Kyustendil
0:3
Botev Ihtiman
Septemvri Simitli
3:1
PFC Rilski Sportist Samokov
Minyor Pernik
3:0
Chavdar Etropole
Septemvri Sofia II
0:0
Hebar 1918 II
Slivnishki geroy
4:0
Pirin Razlog
CSKA 1948 Sofia III
1:2
Oborishte Panagyurishte
Levski Sofia II
PFC CSKA Sofia II
OFK Kostinbrod
1:0
FC Vitosha Bistrica
Dorostol
1:1
Septemvri Tervel
Fratria
5:2
Svetkavitsa Tg
Riltsi
2:1
Spartak Varna II
Benkovski Isperih
7:0
FK Lokomotiv Ruse
Vihar Slavyanovo
1:3
Lokomotiv Mezdra
Levski Karlovo
2:2
Yambol
FK Asenovets 2005 Asenovgrad
4:0
Beroe II
Gigant Saedinenie
1:2
Sayana Haskovo
Sekirovo
3:3
PFC Nesebar
FK Sliven
5:2
Sokol Markovo
Dimitrovgrad
4:2
PFC Rodopa Smolyan
Zagorets
3:0
FK Atletik Kuklen
Rozova Dolina
4:1
Karnobat
Pavlikeni
2:1
Botev Vratsa II
FK Juventus Malchika
1:2
Gorna Oryahovitsa
Drenovets
3:0
Dunav Lom
Yantra Polski Trambesh
2:2
OFK Levski
Partizan
Akademik Svishtov
Saestum Women
5:0
CVV Oranje Nassau Women
Eldenia Women
4:1
CVV Berkel Women
Wartburgia Women
0:2
Ter Leede Women
ACV Assen Women
2:2
Rijnvogels Women
DTS Ede Women
0:1
FC Eindhoven Women
RKSV Bekkerveld Women
DSS Women
Al Arabi UAE
4:1
Al Jazira Al Hamra
Dibba Al Hisn
1:0
Al Dhafra
Dibba Al Fujairah
2:2
Dubai United
Masafi
1:1
Gulf
IF Gnistan
2:1
Inter Turku
Tampereen Ilves
0:0
Lahti
Seinäjoen
2:1
AC Oulu
IFK Mariehamn
3:2
EIF
Haka
1:2
Vaasa PS
Kuopio PS
3:1
HJK Helsinki
Manningham United Blues
1:2
Melbourne Knights
Avondale
4:0
Altona Magic
Hume City
3:2
Moreland City FC
Dandenong Thunder
1:2
South Melbourne