Fixtures - April 15, 2022
Wanderers
1:1
Metropolitanos
Unión La Calera
1:0
Banfield
São Paulo
2:0
Everton
Lanús
3:1
Barcelona
Independiente Medellín
2:1
9 de Octubre
Internacional
1:1
Guaireña
Luton Town
1:0
Nottingham Forest
AFC Bournemouth
0:0
Middlesbrough
Birmingham City
2:4
Coventry City
Hull City
2:1
Cardiff City
Peterborough United
2:1
Blackburn Rovers
Preston North End
1:1
Millwall
Sheffield United
1:2
Reading
Stoke City
0:1
Bristol City
Swansea City
1:1
Barnsley
West Bromwich Albion
2:1
Blackpool
Huddersfield Town
2:2
Queens Park Rangers
Derby County
2:1
Fulham
Bohemians
2:2
Finn Harps
Derry City
1:2
Shelbourne
Dundalk
2:1
Sligo Rovers
UCD
0:2
Drogheda United
Shamrock Rovers
1:0
St Patrick's Athletic
Dordrecht
0:1
Emmen
Eindhoven
1:3
PSV II
De Graafschap
1:2
TOP Oss
MVV
1:1
Excelsior
Roda JC
5:3
Helmond Sport
VVV
3:2
Telstar
AZ II
0:1
ADO Den Haag
Accrington Stanley
0:0
Burton Albion
Charlton Athletic
2:3
Morecambe
Cheltenham Town
2:2
Gillingham
Crewe Alexandra
3:1
AFC Wimbledon
Doncaster Rovers
1:2
Bolton Wanderers
Fleetwood Town
2:3
Oxford United
Portsmouth
3:2
Lincoln City
Sunderland
3:2
Shrewsbury Town
Wycombe Wanderers
2:0
Plymouth Argyle
Exeter City
2:0
Colchester United
Barrow
4:0
Forest Green Rovers
Bradford City
1:1
Tranmere Rovers
Bristol Rovers
1:0
Salford City
Harrogate Town
1:4
Swindon Town
Hartlepool United
0:1
Port Vale
Leyton Orient
3:0
Scunthorpe United
Mansfield Town
2:3
Sutton United
Newport County
1:2
Crawley Town
Oldham Athletic
0:2
Northampton Town
Stevenage
1:0
Rochdale
Walsall
1:0
Carlisle United
Caernarfon Town
1:0
Penybont
The New Saints
7:0
Flint Town United
Aberystwyth Town
6:0
Cefn Druids
Connah's Quay
2:0
Cardiff MU
Haverfordwest County
2:0
Barry Town United
Bala Town
1:0
Newtown
Vovovo
0:1
Malanti Chiefs
Milling Hotspurs
1:2
Green Mamba
Denver
2:0
Tinyosi
Manzini Sea Birds
2:3
Manzini Wanderers
Tambankulu Callies
0:1
Tambuti
Wathba
0:1
Al Jaish
Hottin
2:3
Al Futuwa
Al Wahda
13:00
Tishreen
Jableh
1:1
Al Taliya
Al Nawaeir
0:1
Al Ittihad Ahli Aleppo
Efrin
2:6
Al Karama
Shabab Al-Dhahiriya
1:6
Jabal Al Mukaber
Al-Birah Institution
1:3
Hilal Al-Quds
Islami Kalkelea
1:3
Markez Balata
Amstetten
2:1
St. Pölten
Wacker Innsbruck
1:1
Grazer AK
Vorwärts Steyr
3:1
Kapfenberger SV
Lafnitz
1:0
Austria Wien II
Juniors OÖ
0:1
Austria Lustenau
Dornbirn
1:4
Liefering
Horn
2:1
Blau-Weiß Linz
Rapid Wien II
0:4
Floridsdorfer AC
Briton Ferry
0:1
Llanelli Town
Goytre United
1:2
Trefelin
Cambrian & Clydach
1:2
Pontypridd United
Swansea University
1:2
Taff's Well
Llantwit Major
2:0
Undy Athletic
Risca United
1:1
Cwmbran Celtic
Llangefni Town
0:5
Holyhead Hotspur
Penrhyncoch
2:0
Llanidloes Town
Guilsfield
4:0
Llanrhaeadr
Conwy Borough
1:1
Colwyn Bay
Llandudno
Bangor City
Airbus UK
4:2
Gresford Athletic
Holywell
4:1
Prestatyn Town
Afan Lido
2:0
Port Talbot Town
Ammanford
1:3
Carmarthen Town
Athlone Town
1:1
Treaty United
Cork City
0:0
Bray Wanderers
Waterford
0:1
Galway United
Wexford
4:2
Cobh Ramblers
Benešov
3:1
Rakovník
Znojmo
5:0
Vratimov
Králův Dvůr
1:1
Viktoria Plzeň II
Zlínsko
1:2
Uničov
Jiskra Domažlice
1:0
Loko Vltavín
Slovan Rosice
3:0
Vrchovina NM
Hlučín
0:2
Frýdek-Místek
Slavia Karlovy Vary
2:2
Písek
CFR Cluj II
3:2
SCM Zalău
Dumbrăviţa
2:0
Șoimii Lipova
Viitorul Dăești
2:1
Vediţa Coloneşti
Alexandria
0:0
Slatina
Universitatea Craiova II
1:0
Flacăra Horezu
Hermannstadt II
0:4
Blejoi
Metalul Buzău
0:3
Oţelul
Râmnicu Sărat
2:2
Sporting Lieşti
Popești-Leordeni
7:0
Agricola Borcea
FCV Farul Constanţa II
2:1
Afumaţi
Voluntari II
6:0
Olteniţa
Înainte Modelu
1:6
Gloria Albeşti
CSM Deva
2:1
Pandurii Târgu Jiu
Arieşul Turda
0:2
Avântul Reghin
Rapid II
2:1
Progresul Spartac
Flacăra Moreni
2:0
Argeş Pitești II
Dinamo Bucureşti II
1:4
FCSB II
Annecy
1:0
Créteil-Lusitanos
Borgo
1:2
Avranches
Red Star
Sète
Cholet
0:3
Stade Briochin
Orléans
1:2
Châteauroux
Chambly-Oise
2:1
Bourg-Péronnas
Villefranche
1:0
Le Mans
Boulogne
1:1
Sedan
First Vienna
4:1
Admira II
Neusiedl
1:1
Wiener Neustadt
Draßburg
0:3
TWL Elektra
Traiskirchen
0:1
Leobendorf
Wiener Viktoria
0:1
Wiener SC
Meteor Praha
1:1
Olympie Březová
Český Brod
2:1
Aritma Praha
Slaný
1:4
Chomutov
Benátky nad Jizerou
5:0
Sokol Libiš
Havlíčkův Brod
1:0
Ždírec nad Doubravou
Poříčany
2:1
Letohrad
Doubravka
2:0
Jindřichův Hradec
Louny
0:0
Štětí
Tochovice
3:4
Sparta Kolín
Petřín Plzeň
1:4
Přeštice
Skaštice
2:2
Nové Sady
Vsetín
2:0
Tatran Všechovice
Tatran Rakovník
2:5
Brandýs nad Labem
Humpolec
0:3
Hodonín
Žďár nad Sázavou
0:1
Velká Bíteš
Ostrov
0:1
Neratovice-Byškovice
Baník Souš
5:0
Arsenal Česká Lípa
SK Hořovice
0:3
Otava Katovice
Rokycany
8:2
Mariánské Lázně
Dvůr Králové
3:3
Hlinsko
Bergnäsets
1:3
Ytterhogdal
Karlskrona
1:0
Nosaby
Höganäs
1:3
Sävedalen
Torslanda
1:1
Tölö
Onsala
3:2
Västra Frölunda
Hittarp
3:2
Varbergs GIF
Stenungsund
0:4
Säffle SK
Ahlafors
2:1
Mjölby
Räppe
0:0
Österlen
IFK Hässleholm
4:3
Rosengård
Husqvarna
6:0
Landvetter IS
Assyriska BK
1:3
Astrio
Grebbestad
4:1
Herrestads
Karlslund
2:3
Yxhult
Angered BK
0:1
Gauthiod
Akropolis
Forsbacka
Högsby
0:1
Eslov
Lidköping
2:2
Vänersborgs FK
Rågsved
2:1
Gute
Nyköping
1:0
Smedby
Sandvikens AIK
1:1
Uppsala
Odra Wodzisław Śląski
1:1
Karkonosze Jelenia Góra
Lechia T. Mazowiecki
1:0
Wissa Szczuczyn
Pogoń Szczecin II
1:0
Jarota Jarocin
Meiningen
3:2
Höchst
Liezen
0:2
Lafnitz II
Ilz
0:4
TuS Heiligenkreuz
Leoben
4:0
Frauental
Union Gamlitz
1:1
Bruck an der Mur
Gnas
2:0
Mettersdorf
Voitsberg
2:0
Rottenmann
Kundl
2:0
Münster
Oberpetersdorf
1:7
Horitschon
Kohfidisch
0:2
Parndorf
Deutschkreutz
3:2
Pinkafeld
Bad Sauerbrunn
1:2
Siegendorf
Scheiblingkirchen
2:1
Langenrohr
Waidhofen / Thaya
1:0
Mannersdorf
Kottingbrunn
0:0
Ortmann
St. Pölten II
0:0
Spratzern
Kilb
1:1
Schrems
Krems
1:1
Ardagger / Viehdorf
Zwettl
2:2
USC Rohrbach
Rheindorf Altach II
2:1
Hard
Kematen
1:0
Prutz / Serfaus
Berceo
2:3
Varea
Sants
2:3
Olot
UD Santa Marta
1:2
Almazán
Racing Murcia
3:0
Los Garres
Numancia II
3:1
Arandina
Unión Viera
0:3
Villa Santa Brígida
Wrexham
1:1
Solihull Moors
Altrincham
1:1
Halifax Town
Boreham Wood
1:2
Dover Athletic
Dagenham & Redbridge
7:3
Barnet
Eastleigh
0:2
Bromley
Grimsby Town
2:1
Stockport County
Maidenhead United
2:0
Weymouth
Notts County
4:1
King's Lynn Town
Southend United
0:1
Wealdstone
Woking
0:1
Torquay United
Yeovil Town
0:2
Aldershot Town
Blyth Spartans
2:1
Farsley Celtic
Boston United
2:1
Bradford (Park Avenue)
Chester
2:2
Kidderminster Harriers
Chorley
1:2
Alfreton Town
Darlington
0:2
Curzon Ashton
Guiseley
0:6
Gateshead
Hereford
1:0
AFC Telford United
Kettering Town
1:0
Gloucester City
Leamington
0:0
Brackley Town
Southport
0:0
Fylde
York City
1:0
Spennymoor Town
Bath City
0:0
Havant & Waterlooville
Billericay Town
0:2
Dartford
Braintree Town
0:1
Concord Rangers
Dorking Wanderers
3:0
Chippenham Town
Eastbourne Borough
3:3
Welling United
Ebbsfleet United
2:1
Dulwich Hamlet
Hemel Hempstead Town
1:0
Hampton & Richmond
Oxford City
1:0
Hungerford Town
St Albans City
0:3
Chelmsford City
Tonbridge Angels
0:1
Slough Town
ES de la Molignée
1:0
Meux II
Nismes
1:3
Condruzien
Flavion-Morialmé
2:0
Andennais
Zepperen-Brustem
0:0
Helson Helchteren
Sparta Heestert
1:1
RC Lauwe
Loyers
0:1
Malonne
La Roche
1:3
Vaux-Noville
Florenville
0:5
Longlier
Staines Town
0:3
Bracknell Town
Westfield
0:2
Basingstoke Town
Sittingbourne
0:2
Herne Bay
Hashtag United
1:2
Barking
Romford
1:4
Aveley
Trafford
1:2
Bootle
Three Bridges
2:1
Whitehawk
Binfield
1:1
Marlow
Hullbridge Sports
3:2
Maldon & Tiptree
Chichester City
1:1
East Grinstead Town
Kawasaki Frontale
1:1
Ulsan
Shandong Taishan
0:7
Daegu
BG Pathum United
1:1
Melbourne City
Lion City Sailors
1:4
Urawa Reds
United City
0:1
Jeonnam Dragons
Johor Darul Ta'zim
5:0
Guangzhou
Sharjah
1:1
Al Rayyan
Al Sadd
5:2
Al Wehdat
Nasaf
0:1
Al Faisaly
Al Hilal
1:0
Istiklol
Rostov U19
1:1
CSKA Moskva U19
Chertanovo U19
4:1
Spartak Moskva U19
Khimki U19
4:3
Akademiya Konopleva U19
Arsenal Tula U19
1:3
Ufa U19
Zenit U19
2:0
Krylya Sovetov U19
Krasnodar U19
4:0
Nizhny Novgorod U19
Sochi U19
1:0
Rubin Kazan U19
Akhmat Grozny U19
0:1
Strogino U19
Master Saturn U19
3:3
Ural U19
Lokomotiv Moskva U19
2:1
Dinamo Moskva U19